דקסטר- עונה 5(דיון ספוילרים למי שרואה פרק בשבוע) - היום (12.12) פרק סיום עונה :) - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דקסטר- עונה 5(דיון ספוילרים למי שרואה פרק בשבוע) - היום (12.12) פרק סיום עונה :)

klayton

Recommended Posts

הרושם שלי מהעונה הזאת הוא שהיא הייתה אחת הפחות טובות, לא טובה לדעתי כמו הקודמת. אבל בכל זאת, הצפיה הייתה מהנה מאוד כמו שרק היוצרים של דקסטר יודעים לעשות, זה עדיין נמצא גבוה מאוד ביחס לשאר הזבל שרואים בטלויזיה.

בעונה הבאה אני מניח שאנחנו נראה יותר מהריסון, איך הוא נהיה יותר ויותר דומה לאביו כנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי סוף העונה הקודמת (4), הרגע נזכרתי שלא קיבלנו שום הוכחה שזה באמת היה ארתור מיטצ'ל שרצח את ריטה ויש סיכוי טוב מאד שזה יעלה בעונה הבאה.

דיי, שחררו כבר מהתיאוריה הטיפשית הזאת. זה היה ארתור מיטצ'ל ואפילו הכותבים של הסידרה אישרו את זה רישמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סיום עונה מאכזב ועצוב....לומן יצאה ממש נבלה..אחרי שהיא ניצלה את דקסטר לעזור לה פתאום היא נהייתה נורמלית?? הקטע הזה ככ פתטי....לומן עברה אונס והתעללות לא נורמלית של 5 גברים שאף בן אדם לא יוצא מזה נורמלי, דקסטר סה"כ ראה את אמא שלו מתה כשהוא היה ילד קטן ובגלל זה נהיה לו את הבולשיט הזה נוסע ככ חזק? אם ככה ללומן אמורה להיות אפלה פי 20 יותר גדולה...אז החליטו עכשיו שדקסטר ימשיך לבד וירגיש שהוא דפוק כל החיים?? ועכשיו מה יהיה הקטע בעונה הבאה? שיגדלו שהאומנת המקסימה של האריסון היא פסיכית לגמריי? ושהריסון הוא תינוק דפוק ויצא כמו אבא שלו? זה כבר יהיה מעצבן וק'יצי....וגם כל הקטע שדברה תפסה אותם ולא ראתה מי הם באמת? מה הבולשיט הזה ושככה קווין ויתר? מה הולך להיות בעונה הבאה לדעתכם?

אני ממש מחכה לעונה החדשה של ברייקן באד סדרה הרבה יותר טובה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שבאמת הפריע לי זה שקווין השתחרר כ"כ מהר, אסור לשכוח שהציוד שנמצא היה רשום על שמו ושהוא היה האחרון שדיבר עם לידי. גם זה שהוא לא עשה 1+1 והבין שדקסטר הוריד אותו היה מעט מטומטם.

הוא כן הבין את זה.. הם אפילו דיברו על זה במסיבה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עונה בינונית בסך הכל אבל זה ענין יחסי כי היו עונות כמעט מושלמות.

לדעתי העונה הזו היא בסך הכל הכנה לעונה הבאה ואם יש הרגשה לפעמים הכותבים עיגלו פינות,

היא טבעית כי כמה אפשר להחזיק סידרה ברמה מאוד גבוהה?

עדיין מדובר באחת הסדרות הכי טובות שהיו בטלוויזיה.

להבדיל מעונות קודמות הפעם, כמו אריק, צפיתי פרק בשבוע בממוצע וזה הרבה יותר מהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...