דקסטר- עונה 5(דיון ספוילרים למי שרואה פרק בשבוע) - היום (12.12) פרק סיום עונה :) - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דקסטר- עונה 5(דיון ספוילרים למי שרואה פרק בשבוע) - היום (12.12) פרק סיום עונה :)

klayton

Recommended Posts

התאפקתי לא לראות את פרק 11 כדי לצפות בו ובאחרון רצוף.

מחר זה יקרה :xyxthumbs:

דיר באלקום עם ספויילרים !

מצטרף לבקשה, אפילו אם אתם מסמנים בצהוב פשוט אל תגיבו עם ספוילרים, תנו יום ככה עד ה14.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמעו, הבקשה של לא לכתוב ספוילרים מגוכחת

מי שלא ראה את הפרק האחרון שלא יכנס, מה המטרה של דיון אם אסור לדבר בו?

ולפרק (כן, מי שלא ראה שלא יקרא)

אני לא אהבתי את הסיום, סתמי מידי ויותר מידי "קל" לכותבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיום גרוע ובנאלי לחלוטין.

באותה מידה היה אפשר לוותר על כל העונה הזאת ולהתחיל את העונה הבאה מנקודת ההתחלה של העונה הזאת. על הפנים. על הפנים. מאכזב מאוד. איכסה פיכסה.

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחסית לעונות קודמות היא היתה פחות מלהיבה, זה נכון. והסיום כמובן - ובטח בהשוואה לעונה הקודמת - היה מאכזב.

אבל בפני עצמה, העונה היתה מצויינת. קצרה מידי לטעמי, אבל ככה זה בסדרות עם 12 פרקים לעונה.. אישית אני מעדיף עונות "כפולות" של 24 פרקים. הבעיה עם דקסטר זה ש-12 פרקים עובדים צ'יק צ'ק, ראיתי את העונה הזאת ב-3 ימים למעשה. זה מרגיש ממש כמו לראות סרט באורך מלא, אבל בודד.

העונה אולי היתה חלשה יחסית לסטנדרט של דקסטר, אבל עדיין - במיטבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שראיתי את כל העונה ביומיים אני חושב שזו העונה הכי טובה או לפחות השניה לאחר עונה 2.

כן, הסוף היה קצת צפוי מראש, אבל מבחינתי זה שלא היה רוצח אחד קבוע לאורך כל העונה היה יתרון ענק ולא חיסרון. ג'וליה סטיילס היתה תוספת מבורכת לסדרה ולדעתי היא תצוץ מתישהו בעונות הבאות.

זה שדברה נתנה להם ללכת מאד התאים לדמות שלה לדעתי, התדמית שהיא מנסה להעביר ומה שהיא באמת אלו דברים שונים לחלוטין.

הריב בין לגוורטה ודברה נגמר קצת מהר וחלש מדי לטעמי, הייתי רוצה לראות מאבק קצת יותר רציני ביניהן.

מבחינת דקסטר שום צעד שהוא עשה במהלך העונה לא איכזב אותי, אני אף פעם לא חשבתי שהוא רוצח חסר רגשות כפי שהוא רוצה לחשוב שהוא.

הדבר היחיד שבאמת הפריע לי זה שקווין השתחרר כ"כ מהר, אסור לשכוח שהציוד שנמצא היה רשום על שמו ושהוא היה האחרון שדיבר עם לידי. גם זה שהוא לא עשה 1+1 והבין שדקסטר הוריד אותו היה מעט מטומטם.

הסצנה שאני אזכור הכי טוב זה את מסוקה בזירת הרצח עם הניילונים שדקסטר השאיר להם.

מבחינת העונה הבאה אני די משוכנע שיהיה משהו עם האומנת, זה פשוט טוב מכדי להיות אמיתי וגם העובדה שקודי ואסטור נשארים עם דקסטר תורמת לחשד שלי בנושא. כמו כן דברה תמשיך להתקרב לחשיפת האמת על דקסטר, אם לא את כולה אז לפחות את חלקה.

לגבי סוף העונה הקודמת (4), הרגע נזכרתי שלא קיבלנו שום הוכחה שזה באמת היה ארתור מיטצ'ל שרצח את ריטה ויש סיכוי טוב מאד שזה יעלה בעונה הבאה. אם מדברים על הסוף של עונה 4 אז הוא היה לא קשור וכמו משהו שהוחלט ברגע האחרון כדי להשאיר מתח לעונה הבאה.

http://www.youtube.com/watch?v=2hr7QedADEo :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...