דקסטר- עונה 5(דיון ספוילרים למי שרואה פרק בשבוע) - היום (12.12) פרק סיום עונה :) - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דקסטר- עונה 5(דיון ספוילרים למי שרואה פרק בשבוע) - היום (12.12) פרק סיום עונה :)

klayton

Recommended Posts

לפני שאתם בוכים על כמה זה לא מציאותי שהם יעשו את זה בבית אחר תראו את שאר הפרקים.

התסריטאים של דקסטר הוכיחו שהם אינטיליגנטים מאוד ובטח יהיה הסבר לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עם כל הכבוד לתסריטאים, הפופולריות ככל הנראה עשתה את שלה ופגמה בעונה הזו (לטעמי). פרק 11, בדומה לקודמיו, צפוי... המשחק של לומן לא אמין עד כדי גיחוך וגם לא של המשת"פית הבלונדה של ג'ורדן צ'ייס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא המשחק טוב מאוד.

החלק היחיד שמעצבן זה לראות את דקסטר מנשק את לומן ואז רואים את מייקל הל ולא את דקסטר. זה נראה כמו שני נורמלים שמתנשקים.

אני ממש מקווה שלומן תמות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא המשחק טוב מאוד.

החלק היחיד שמעצבן זה לראות את דקסטר מנשק את לומן ואז רואים את מייקל הל ולא את דקסטר. זה נראה כמו שני נורמלים שמתנשקים.

אני ממש מקווה שלומן תמות

תראה בעונה הזו רוצים להוכיח שדקסטר אנושי ושהאבא המאמץ שלו טעה לגביו, לכן הוא מנשק אותה ככה.

מה שעיצבן זה הקטע שלידי חוטף אותו ואז רק מחשמל והוא מתעורר, ואז שקווין בא הוא פשוט הולך משם ולא פותח את הרכב בכח?

ושקווין קיבל את כל התמונות האלו של דקסטר ולומן מהמספנה ואז הוא פתאום לא עושה כלום בגלל שהוא מאוהב?

למרות שהוא הבין שדקסטר הוא קייל באטלר?

יש מתח אדיר לפרק הבא....זהו מורגן סוף סוף מגלה על דקסטר..? או היא תגלה שדקסטר עוזר ללומן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקוות שלי לפרק האחרון ולעונה הבאה:

בלה בלה דקסטר ולומן מצליחים לרצוח את ג'ורדן, אבל דברה תופסת אותם בזמן האקט

קווין גם כן תופס אותם והם לא יודעים מה לעשות בהם. קווין רוצה להסגיר אותם ודברה לא מוכנה לזה

פורץ מאבק, לומן מתה(אמן) ודקסטר מצליח להכניע את קווין(פוצע אותו). דברה נותנת לדקסטר ללכת.

בעונה הבאה(או ממש בסוף העונה הזאת), קווין בסוף מפר את ההבטחה שלו לדברה לא לספר, ומספר מה שקורה לצ'יף וויליאמס(לא ל-לה-גוורטה) מה שגורם לmanhunt נגד דקסטר, ובחינה מחדש של המקרים בעונות האחרונות - כולל הקשר של דקסטר לטריניטי + הזיכוי של דוקס פוסט מורטם מאשמת היותו הBay Harbour Butcher.

בקיצור - העונה האחרונה היא בעצם הmanhunt של המשטרה נגד דקסטר.

לפי דעתי זה הדבר היחיד שיכול להציל את הסדרה. אחרי שהעונה שעברה הסתיימה במהלך שהיה אמור לשנות את העלילה לגמרי, היוצרים בחרו בדרך עצלנית לחלוטין של פשוט "לסלק" את המשפחה והסדרה בעצם כאילו "חזרה" לעונות 1-2.

הסיכוי שזה יקרה? 7.8%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מגיב פה בלי לקרוא את הדיון :D

לפני שבוע שמתי לב שהעונה אוטוטו נגמרת, אז התחלתי לראות אותה.

ביום הראשון ראיתי את פרקים 1-3

ביום השני ראיתי את פרקים 4-6

ביום השלישי ראיתי את פרקים 7-8 ועצרתי את עצמי ממש בכוח כדי לא להיסחף עד פרק 11..

כרגע אני מחכה שיצא הפרק האחרון, שישודר ממש אוטוטו...

ואז, מחר בערב, אני אראה את 9-10-11-12 , ברצף.

תענוג! התזמון יצא לי ממש טוב, למרות שהיה עדיף אם הייתי מחזיק את עצמי עוד כמה ימים לפני שהתחלתי לראות.. העצירה הכפויה אחרי פרק 8 היתה לא קלה.

קצת מאכזב שה-story line דיי חוזר על עצמו. יש "פושע גדול", יש "שותפה לפשע" של דקסטר (הסיום עם הבריטית ההיא היה מצויין! מעניין איך זה יהיה עכשיו..) , ואני יכול להמר דיי בקלות על זה שהיא כנראה תמות בסוף העונה...

אבל סך הכל, בתוך אחד שראה חצי עונה עד עכשיו - העונה כמובן מצויינת כמו כל הסידרה הגאונית הזאת.

קדימה פרק 12! מחר נכנס לפה שוב לאחר סיום העונה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...