איפה אפשר בהכי זול? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אפשר בהכי זול?

naoriko

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מחשב חדש עם מסך והכל או אפילו רק הכונן עצמו מחשב לא ברמה גבוהה של וזה אבל שיהיה טוב מספיק וחדש ובמחיר זול

ואייבורי אני הבנתי שהם ממחזרים חלקים וזה שלא הכי כדאיי..!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני לא יודע אבל שמעתי את זה פעם מאיזה בנאדם שהמלצתי לו לקנות שם ככה הוא אמר..

אני חושב שכן בכל זאת גם נותנים לך אחריות של 3 שנים על זה..

זה לא חוקי.

מפתיע שעדיין לא תפסו את אייבורי, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נזהר עם ההשמצות כאן - לא נראה לי שיש למישהו ראיות לכך שהם אכן ממחזרים חלקים במחשבים חדשים, וטענה כזו, בנוגע ל"עובדות" ולא דעה אישית, היא פתח לתביעת דיבה...

בכל אופן, אייבורי לפעמים יהיו זולים יותר, אבל (לפחות מהנסיון האישי שלי):

1. מותר לקנות שם רק אם אתה יודע בדיוק אילו רכיבים אתה רוצה במחשב הזה, שכן למוכרים שמה אין אלוהים בכל מה שקשור להנפצת מפרטים לא הגיוניים ולא משתלמים (לפחות לך כקונה), ואין להם בעיה לשקר לגבי היכולות של הכרטיסים שהם מוכרים ("כן, ה5470 הוא כרטיס מצויין למשחקים שיריץ את כל המשחקים הכי חדישים!").

2. לא הייתי סומך על המעבדה שלהם שתפתור בעיות במידה ואלו קורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומתוך ניסיון אישי שלי איתם (לא מחשבים שאני קניתי חס וחלילה, אלא מחשבים שהביאו לי כי עשו בעיות),

המחשבים שלהם עושים בעיות.

הייתה תקופה לפני כמה שנים טובות שהם הביאו עכבר מתנה עם כל מחשב שהם מכרו.

בדיעבד, גיליתי שהרבה מאוד מהמחשבים שהם מכרו היו בעלי יציאת PS2 לעכבר שלא עבדה כמו שצריך...

אם כי אני צריך לציין שקניתי הארד דיסק אצלם לפני כשנה, וכשהוא עשה לי בעיות הם החליפו לי אותו על המקום בלי בעיות מיוחדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה הכי זול לך לאייבורי ו KSP. הם הכי זולים. לגבי מאפיינים אחרים כמו שירות, חווית קנייה וכו' הדעות בפורום כמו שאתה רואה חלוקות. אני דרך אגב קניתי מהם לא מעט מחשבים והיו לי אפס בעיות איתם. צריך לזכור שהם מוכרים הכי הרבה מחשבים בארץ ובאופן טבעי כמספר הלקוחות, כך % המתלוננים. בכל מקרה, בעניין המחירים אני בספק אם תמצא זולים יותר. הם די משתדלים לתת את ההצעות הכי זולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לזכור שהם מוכרים הכי הרבה מחשבים בארץ ובאופן טבעי כמספר הלקוחות, כך % המתלוננים.

FALSE

צריך לקחת בחשבון את סוג התלונות. אם אלו היו תלונות על חלקים מתקלקלים בלבד, היית צודק. אבל הבעיה היא שיש כ"כ הרבה דיווחים על בעיות בשירות הלקוחות, התחמקות מאחריות, שקרים ועבודה בעיניים, ודברים כאלו פשוט לא קורים במקומות אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...