בקשת מפרט למשחקים תקציב - תקציב עד 7000 - עמוד 6 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשת מפרט למשחקים תקציב - תקציב עד 7000

roiv11

Recommended Posts

^^^ לא מסכים איתך בנוגע לכרטיסי מסך, דור קודם ועוד שניים..

460GTX בודד יספיק לו בהחלט, גם אם יהיה חלש יותר, למסך 22' זה יותר ממספיק, וגם יכלול את הפיצ'רים החדשים.

מה גם שמדובר בדור חדש שעוד השתפר עם הזמן עקב יציאת בשלים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

[

מעבד חזק בעל 4 ליבות שניתן לבצע לו OC , תומך במכפלה של זוג כרטיסים במערך X8 שההבדל בינו לי X16 זניח ביותר , זוג כרטיסי 4890 , הכרטיס בעל יחס עלות / ביצועים הגבוהה ביותר היום , מגיע עם OC וקירור מתקדם , מארז מרווח , ספק חזק , וקשיח של טרה ...

בשביל 4700 שקל ,מדובר בבן -ZUNA של מפרט :xyxthumbs:

העניין שאתה מפספס הוא שלפותח הפוסט יש 7000 שקל ובתקציב שכזה ה-I7 950 עדיף .

אתה צודק שהמפרט מבוסס נהנה מיחס עלות\תועלת משופר, אולם חיסכון כספי זה לא הכול בחיים....

כמו שצריך לדעת להרוויח את הכסף ,לא פחות חשוב לדעת איך ומתי גם לבזבז אותו ....

לפותח הפוסט יש את הכסף לטויטה לקסוס והוא רוצה טויטה לקסוס

אבל אתה מנסה "לדחוף " לו טויטה YARIS :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישתפר כן , אבל לא יגרד את הביצועים של זוג 4890 , הפיצ'רים הללו לא משמעותיים , ל DX11 עדיין אין שימוש , אם כבר אז בכלל ניתן לקחת פשוט יותר , עם 4890 אחד וספק זול יותר ובעתיד לשדרג לכרטיס חזק יותר ...

כרגע 4890 אחד קורע כל משחק על רזולוציה של מסך 22'' ווהפרש בינו לבין 460 בגירסת ה 1GB היקרה יותר עומד על 10% ובגרסה הזולה יותר על 2% , על ההפרש במחיר אין צורך לדבר , נכון ?

http://www.techpowerup.com/reviews/Zotac/GeForce_GTX_460_1_GB/31.html

יאריס אחלה אוטו, לי יש אחד ;) , הבעיה היא שיש לו מסך 22'' שזה לא כביש "ארוך" במיוחד וגם יאריס תסע בו מהר ...

אפשר לרדת עוד יותר במחיר ואז כבר לקנות מחשב ב 3500 ואז עוד אחד חדש ב 3500 , וכידוע , זה יתן ביצועים טובים יותר לאורך זמן ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה I7 ולוח X58 למטרת משחקים?

למה להמליץ לבנאדם לזרוק כסף לזבל?? אתה באמת חושב שלמטרת משחקים יהיה הבדל בין I7 לI5 עוד חמש שנים, או לטווח של 3-4 שנים?

כניראה שאתה זקוק לעוד 15 שנות ניסיון...

טוב שאין לו תקציב של 10K הייתה שם לו I7 לעוד עשר שנים.

עריכה: אחרי שקראתי את כל התגובה שלך אני מצטער שהגבתי לך בכלל.

עצוב..

אולי קראת את כל התגובה האחרונה שלי,

אולם לא קראת את כול הפוסט מתחילתו,כך שאתה לא מודע לכך ,שישנם עוד שיקולים

מלבד הרצת משחקים.

לכן אתה סתם פתטי ומדבר לא לעניין.

שלום ולא להתראות ילד .[br]פורסם בתאריך: 9.10.2010 בשעה 19:35:25

ישתפר כן , אבל לא יגרד את הביצועים של זוג 4890 , הפיצ'רים הללו לא משמעותיים , ל DX11 עדיין אין שימוש , אם כבר אז בכלל ניתן לקחת פשוט יותר , עם 4890 אחד וספק זול יותר ובעתיד לשדרג לכרטיס חזק יותר ...

כרגע 4890 אחד קורע כל משחק על רזולוציה של מסך 22'' ווהפרש בינו לבין 460 בגירסת ה 1GB היקרה יותר עומד על 10% ובגרסה הזולה יותר על 2% , על ההפרש במחיר אין צורך לדבר , נכון ?

יאריס אחלה אוטו, לי יש אחד ;) , הבעיה היא שיש לו מסך 22'' שזה לא כביש "ארוך" במיוחד וגם יאריס תסע בו מהר ...

אפשר לרדת עוד יותר במחיר ואז כבר לקנות מחשב ב 3500 ואז עוד אחד חדש ב 3500 , וכידוע , זה יתן ביצועים טובים יותר לאורך זמן ...

דפדף כמה תגובות קודמות ואתה תבין לבד , למה "YARIS " לא תספיק לו ל-"נסיעה" שהוא מתכנן כבר בעתיד הקרוב...... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, כמו שאתה אומר, מדובר במסך 22'. גם אם היית שם לו 4 כרטיסים כאלו באותו מחיר זה לא ממש היה משנה משהו ברגע שהוא

מוציא את המקסימום מהמסך.

ה-DX 11 יתפוס תאוצה עם הזמן, וחבל שזה יקרה, בעל הכרטיס לא יוכל להינות מזה. שלא נדבר גם על צריכת החשמל וההתחממות הכרטיסים.

בשלות הדרייברים יכולה להאיץ את יכולות הכרטיס בעשרות אחוזים במקרים מסויימים.

והכי חושב זה ירידת הערך של הכרטיסים,

ATI כבר מדברים על סידרה חדשה של כרטיסים בעוד מספר חודשים, מה שיהפוך את ה4890 לשני דורות אחורה, מה שיכול להוביל לירידת ערך גבוהה במיוחד לכרטיסים שקנית רק לפני מספר חודשים. והבעיה תהיה כפולה כי קנית שניים, וגם מדובר בסכום לא קטן של 1400 שקלים. שזה כבר 5850:

http://www.skypc.co.il/pl_product~AX58501GBD5-PPDHG~8~0.htm

ו- 400 ש"ח מעל 460GTX:

http://www.skypc.co.il/pl_product~GWGTX460PCX768~8~0.htm

אני לא חושב שיש הצדקה לקנות שני כרטיסים דור אחורה שיהיו חזקים יותר ביחוד שמדובר במסך 22' כאשר כרטיס חדש בודד יהיה די ויותר.

dan79: אולי תבחן האפשרות של צירוף מלווה בזמן שאתה מגיב בפורום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dan79: אולי תבחן האפשרות של צירוף מלווה בזמן שאתה מגיב בפורום?

אני מבין שקיבלת חמשוש מהמוסד לחינוך מיוחד ......

תפנים :פותח הפוסט מעוניין לשדרג כבר בעתיד הקרוב למסך 120HZ +

3D VISION

הוא ששואף ליותר.....

תודה לאל שאתה חוזר מחר לגנון ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את החפירה בעמודים הקודמים , שפותח התר׳ד יקח מה שטוב לו , אפשר לקחת i7 אבל ברור שזה המעבד האחרון שהייתי לוקח למשחקים , וכמו שכבר ציינתי , בלי קשר בהתייחס להשוואה בין ה 4890 ל 460, או בין i5 ל i7 , תמיד עדיף לקנות בחוכמה , בייחוד בתקציב של כמעט שני מחשבים , ביצועים לאורך זמן , וגם שדרוג רק חלקים רלוונטיים כגון כרטיס מסך או שילוש (מן הסתם המארז , ספק , קשיח וצורב ישארו במעבר בין מפרט אחד לשני) ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שקיבלת חמשוש מהמוסד לחינוך מיוחד ......

תפנים :פותח הפוסט מעוניין לשדרג כבר בעתיד הקרוב למסך 120HZ +

3D VISION

הוא ששואף ליותר.....

תודה לאל שאתה חוזר מחר לגנון ......

תפנים...

שיקנה 450 מסכי 2560X1920 ויחבר אותם ביחד!

הפרמטר למשחקים הוא בעיקר בכרטיס מסך.

ההבדל בין מרובע ליבות I7 לבין מרובע ליבות I5 למטרה זו בלבד!, לא מצדיק שקל תוספת!. וגורר את כל המערכת לתוספת כספית מיותרת!!!.

גם עם זה לעוד יום! וגם עם זה לעוד 2000 שנה! אוקי.י.י.י.י.י.י.י.י.י.י.י.י?

"גיימר ששואף ליותר", זו המצאה מפגרת שחשבת עליה כרגע, והיא משקפת 668 הודעות של :puke: מצדך.

מה שהכי גרוע זה שאולי יום אחד, בהעדר כל האנשים האחרים בעולם באותו היום, יחליט להקשיב למה שאתה אומר ויעשה את טעות חייו.

מספיק כבר עם השטויות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפנים...

שיקנה 450 מסכי 2560X1920 ויחבר אותם ביחד!

הפרמטר למשחקים הוא בעיקר בכרטיס מסך.

ההבדל בין מרובע ליבות I7 לבין מרובע ליבות I5 למטרה זו בלבד!, לא מצדיק שקל תוספת!. וגורר את כל המערכת לתוספת כספית מיותרת!!!.

גם עם זה לעוד יום! וגם עם זה לעוד 2000 שנה! אוקי.י.י.י.י.י.י.י.י.י.י.י.י?

"גיימר ששואף ליותר", זו המצאה מפגרת שחשבת עליה כרגע, והיא משקפת 668 הודעות של :puke: מצדך.

מה שהכי גרוע זה שאולי יום אחד, בהעדר כל האנשים האחרים בעולם באותו היום, יחליט להקשיב למה שאתה אומר ויעשה את טעות חייו.

מספיק כבר עם השטויות שלך.

אתה עשית שקשוקה שלמה.

אתה אומר דברים שעובדתית הם נכונים,אולם אתה מתעלם לחלוטין משיקולים רבים נוספים שנידונו כאן

לאורך 8 עמודי פוסט זה.

עד שאתה לא תוציא מישבנך את הקקטוס שאתה יושב עליו ברגע זה ממש,

ותטריח את עצמך לקרוא מההתחלה את הפוסט שאליו "התפרצת",

אני אתעלם מקיומך.

GOD DAY TO YOU SIR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עשית שקשוקה שלמה.

אתה אומר דברים שעובדתית הם נכונים,אולם אתה מתעלם לחלוטין משיקולים רבים נוספים שנידונו כאן

לאורך 8 עמודי פוסט זה.

אני אתעלם מקיומך.

GOD DAY TO YOU SIR

דן היקר,

אכן קראתי את כל הדיון, כולל את גיבוב הקישקושים שלך לאורך כל הפוסט.

פותח הת'ארד ביקש מערכת למשחקים נכון? יופי.

לפי השאלות הרבות שלו אפשר להבין שהוא לא ממש מבין בכל העניין ושואל מתוך חוסר ידע, שזה בסדר גמור.

מבחינתו, מחשב ב40K יהיה חזק ממחשב ב10K בהפרש של 30K. הוא לא מבין את כל העניין של יחס עלות\תועלת בכל העניין הזה.

ואז אתה מגיע, עם הדמויי מכוניות הטיפשיות שלך, דוחף לו מעבד I7 ולוח X58 שהוא לא צריך, בשביל שיחזיק ליותר זמן כלשונך, ובגלל שיש לו תקציב גבוהה,ואומר שהוא "גיימר ששואף ליותר" והוא.................... בכלל לא יודע כמה מהתקציב הוא בכלל צריך לנצל בתכל'ס.

כל עוד הוא לא גראפיקאי והשימושים שלו כרוכים בשימוש יום יומי ומשחקים, אין שום צורך במעבד I7 ולוח X58 לא משנה כמה תקשקש.

יש שני סוגי אנשים,

א. אלה ששואלים מתוך חוסר ידע ולומדים תוך כדי,

ב. דבילים שיודעים מה צריך לעשות ועושים ההפך. אהמ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שכל השאלות היו רטוריות.

בתור גיימר בעצמי אני קלטתי את הראש שלך כבר בהתחלת הפוסט,

בעוד שאחרים כאן מתקשים להבין .

אם אלו היו שאלות רטוריות- למה שאלת אותן ואחרי זה לא המשכת לרשום את "כוונתך" וחיכית לתשובה ממנו?

כנראה שרק גיימר אמיתי יכול להבין באמת גיימר אחר.

ולמה אתה חושב שאתה הגיימר היחידי פה? למען האמת גם אני גיימר לא קטן וגם לא אחד שמתפשר על גרפיקה וביצועים- ואני מסתדר מעולה עם הGTX260 שיש לי אותו בערך שנתיים וחצי אם לא יותר, ולא חושב להחליף אותו אפילו לדור הנוכחי (או הבא של ATI- סדרה 6000). אם הכרטיס הזה מספיק להגדרות גבוהות ואף מקסימליות ברוב המוחלט של המשחקים המודרניים, בוא לא נדבר על GTX460 יחיד. אתה נותן מפרט לגיימינג וזה זה מעניין אותך- לא מעניין אותך לתת מפרט גיימינג שהוא גם משתלם יותר ועושה שימוש נכון עם כסף של אנשים אחרים.

הרווחת סכום נאה של כסף,

אתה לא חייב דין וחשבון לאף אחד ,

זכותך לשרוף אותו כאוות נפשך על מה שעושה לך טוב,

ואין לך שום כוונה להתקמצן על כמה מאות שקלים (וזה ממש לא משנה אם זה 600 או 900 )

ולחסום את עצמך בפני אפשרויות שידרוג קורצות וטכנולגיות חדשות,

שאומנם כרגע הן עדיין יקרות ( SSD 3G , 3D VISION ) אבל כבר בחודשים

הקרובים המחיר שלהם צפוי לצנוח פלאים והן יהיו שוות קנייה.

מישהו רצה דין וחשבון ממנו? את כל השאלות (ה"רטוריות") והדחיפות (הלא-רלוונטיות) אתה עושה, ולא אף אחד אחר.

כמו שאמרתי מקודם, זה עניין של אלפי שקלים ולא מאות- תקרא לשם שינוי מה שאחרים רושמים ואל תתעקש על משהו שהוא לא נכון עובדתית.

בחודשים הקרובים המחירים של SSD/3D ירדו דרמטית? ממתי אתה חוזה עתידות ואיפה רשום את זה במפורש?

כדי להנות באמת גם מרזולוציה גבוהה, מקסימום פילטרים בשילוב עם 3D VISION

מבלי שכול העסק יקרטע ,אתה תזדקק בסופו של דבר לשני 470 במערך SLI .

(מסיבות מובנות,אולי את הכרטיס השני תרכוש אחרי שתשדרג את המסך ותקנה משקפי 3D VISION )

הרזולוציה אצלו היא 1050*1680- שוב מתעלם מזה. בנוסף, אתה שוב נגרר לדבר לא רלוונטי כיום- בהתחלה זה היה OC (שפותח הדיון בכלל לא ציין בהתחלה, ורשם לאחר מכן כי אולי יהיה אחד קטן), א"כ אתה מקצין כל מני רכיבים ותמיכות, ועכשיו עובר לתלת-מימד? אתה עובר על הכל, חוץ ממה שחשוב באמת- גיימינג ובניית מפרט מתאים כדי להגיע למטרה זו, ללא בזבוז מיותר של כסף.

על סמך ניסיון אישי מצטבר של 15 שנה בהרכבת מחשבים,

מערכת כזאת תחזיק אף זמן ארוך הרבה יותר ,

במידה ותשדרג את כרטיסי המסך ותהיה גם מוכן לעשות OC גבוהה.

אם עדיין לא הבנת שמה שאתה רושם ומציע זאת טעות, ה- 15 שנה של נסיון בהרכבת מחשבים, כנראה לא למדו אותך שום דבר. אתה רושם תגובות כאילו אתה מהאנשים המתלהבים האלה שרוצים הכל ועכשיו. OC הוא כבר אמר שלא יעשה גבוה אז תפסיק לדחוף את זה. ההשוואה בין המעכות שעשית לא נכונה- תקרא את התגובה הקודמת שלי (או בכלל את התגובות שלי לשם שינוי) ותבין סוף סוף.

כמו כן אתה לא יודע כמה זמן המערכת הזאת תחזיק- יכול להיות 5 שנים, יכול להיות גם פחות מ3 אז תפסיק לרשום דברים שהם "אינדיקציה" שלך.

העניין שאתה מפספס הוא שלפותח הפוסט יש 7000 שקל ובתקציב שכזה ה-I7 950 עדיף .

אתה צודק שהמפרט מבוסס נהנה מיחס עלות\תועלת משופר, אולם חיסכון כספי זה לא הכול בחיים....

אין כאן חיסכון שגם פוגע בביצועים. וגם לא מדובר פה על זה, מדובר פה על שימוש נכון בכסף ובחלוקה שלו לעכשיו, ולשדרוגים עתיידים מה שיבטיח, כמו שאמרתי מליון פעם בדיון הזה, ביצועים גבוהים יותר.

כמו שצריך לדעת להרוויח את הכסף ,לא פחות חשוב לדעת איך ומתי גם לבזבז אותו ....

הופה- בדיוק. אתה רשמת את זה, ואתה זה שלא קולט את זה. אירוני.

לפותח הפוסט יש את הכסף לטויטה לקסוס והוא רוצה טויטה לקסוס

אבל אתה מנסה "לדחוף " לו טויטה YARIS

מה הקשר? השוואה לא קשורה בעליל. אם אתה כבר משווה את זה למכוניות, אתה מזכיר לי בדיחה קטנה- אחד מתקשר לחבר שלו שנוהג ואומר לו "תזהר, שמעתי בחדשות שיש אחד שנוסע נגד כיוון התנועה באותו כביש בו אתה נוסע". הנהג עונה לחברו "אחד? כולם פה נוסעים נגד כוון התנועה".

אותו נהג- זה אתה. אומנם הדעה שלך היא צד אחד בסיפור, אבל כנראה הצד הלא נכון.

בנוגע לתלת מימד- גם כן די בזבוז להוציא עוד 1200 שקלים על מסך בסיסי+900 ש"ח על משקפיים, כאשר כבר יש לך 22" איכותי רק לתלת-מימד. עדיף לחכות על מנת לקבל מסכים איכותיים יותר בעתיד (כמו מסכים שאין להם גוסטינג במחיר סביר) והטכנולוגיה הזו תהיה קצת יותר מפותחת ונפוצה, ולא יהיה צורך באיזה מטורף על מנת לקבל פריימרייט גבוה במשחקים מודרניים, רק כדי להנות מהטכנולוגית הזאת, שגם כן באחד מן הימים תמאס.

אתה עשית שקשוקה שלמה.

לאורך 8 עמודי פוסט זה.

אני אתעלם מקיומך.

GOD DAY TO YOU SIR

1) אתה זה שכנראה שצריך לקרוא את כל הדיון מההתחלה, וגם אמרתי לך את זה בעבר. רוב הדברים שאתה ציינת בדיון לא קשורים ולא הכי נכונים (רובם מבוססים על הספקולציות שלך ותו לא).

2) הפורום הוא פורום חופשי, וזה מעולה שיותר אנשים מצטרפים לדיון- ככה הוא יותר פורה ומעמיק. אף אחד לא התפרץ לשום דיון.

3) "אתעלם מקיומך"? עם כל הכבוד לי אליך- זה פטתי. עדיף שתמחק את זה כי אי אפשר להגיב לזה בכלל גם.

4) רוב הדברים שרשם Roy.T הם נכונים, ואתה עוד פעם נכנס ל"כוך" הזה שלך ומסרב לקרוא את התגובות של האחרים ולחשוב שאולי הדברים שהם אומרים יותר רלוונטיים מהדברים שאתה אומר.

העניין פה מתחיל להתחמם- לפני שזה יגיע לרמה של אזהרות/נעילה, אני מבקש להרגע מעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן היקר,

אכן קראתי את כל הדיון, כולל את גיבוב הקישקושים שלך לאורך כל הפוסט.

פותח הת'ארד ביקש מערכת למשחקים נכון? יופי.

לפי השאלות הרבות שלו אפשר להבין שהוא לא ממש מבין בכל העניין ושואל מתוך חוסר ידע, שזה בסדר גמור.

מבחינתו, מחשב ב40K יהיה חזק ממחשב ב10K בהפרש של 30K. הוא לא מבין את כל העניין של יחס עלות\תועלת בכל העניין הזה.

ואז אתה מגיע, עם הדמויי מכוניות הטיפשיות שלך, דוחף לו מעבד I7 ולוח X58 שהוא לא צריך, בשביל שיחזיק ליותר זמן כלשונך, ובגלל שיש לו תקציב גבוהה,ואומר שהוא "גיימר ששואף ליותר" והוא.................... בכלל לא יודע כמה מהתקציב הוא בכלל צריך לנצל בתכל'ס.

כל עוד הוא לא גראפיקאי והשימושים שלו כרוכים בשימוש יום יומי ומשחקים, אין שום צורך במעבד I7 ולוח X58 לא משנה כמה תקשקש.

יש שני סוגי אנשים,

א. אלה ששואלים מתוך חוסר ידע ולומדים תוך כדי,

ב. דבילים שיודעים מה צריך לעשות ועושים ההפך. אהמ...

יש רק 2 אפשרויות :

1. אתה משקר ולא קראת באמת את הדיון.

2.יש לך בעייה חמורה בהבנת הניקרא.

אתה חוזר על אותה מנטרה כמו נרקומן בקריז ומתעלם מהמציאות ומהדרישות של פותח הפוסט.

העצות שלך הן עצות אחיתופל וטוב יעשה פותח הפוסט אם הוא יתייחס לדבריך כמו

אל רעש רקע ותו לא.

צורת ההתבטאות המגעילה והירודה שלך מעידים יותר מכול על רמתך ודי בהם

כדי להסיק עלייך מסקנות ולפסול מראש כל דבר שאתה יכול לפלוט

מהקופסא המיותרת שנימצאת בין כתפייך.

היית משלם עכשיו בכייף אלף שקל ,תמורת התענוג שבלזרוק עלייך

עגבניות רקובות.....

האמת שהעומק שאתה מפגין בתגובתייך הוא כל כך רדוד

והגישה שלך כל כך פשטנית וילדותית

שאין שום טעם בכלל להגיב לדברים שלך

ואין לי שום כוונה לטחון מיים ולחזור על טענותיי.

הכל רשום בדפים הקודמים ונראה לי שפותח הפוסט קיבל

את ההחלטה הנכונה ,כך שאתה יכול להמשיך לדבר עם עצמך.

זהו ,אני סיימתי בפוסט זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש רק 2 אפשרויות :

היית משלם עכשיו בכייף אלף שקל ,תמורת התענוג שבלזרוק עלייך

עגבניות רקובות.....

יש לי הצעה , פותח השרושר יקח את המפרט הזול יותר ב1000 שח ייתן את ה 1000 שח שחסך ל T.ROY בתמורה לכך שאתה תזרוק

עליו עגבניות ונראה לי כולם יצאו מרוצים , ואני בתור עמלה על ההצעה רק רוצה להיות שם.

סגור. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה, לפי דעתי אין צורך במפרט חזק מזה:

Intel Core i5 760 Socket 1156 8MB 95W 2.8Ghz Tray, יחידות 1

₪955

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=2010

Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev 2 775/156/1136 CPU Cooler , יחידות 1

₪123

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=103

Gigabyte GA-P55-USB3 P55 CHIPSET Socket 1156, יחידות 1

₪636

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=1591

Transcend 4GB Kit (2GBx2) DDR3 1333Mhz Core I3 I5 I7, יחידות 1

₪429

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=1921

Samsung 1TB=1000GB 7200RPM 32MB Sata F3 HD103SJ , יחידות 1

₪313

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=1257

LeadTek GeForce GTX460 768MB GDDR5, יחידות 1

₪987

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=1995

צורב LG GH22 SATA x 22 Black, יחידות 1

₪109

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=96

ANTEC Three Hundred 300 Gaming , יחידות 1

₪300

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=387

SeaSonic S12II-620 620Watt 80Plus Bronze, יחידות 1

₪393

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=1701

הרכבת מחשב מעל 3000 ש"ח ובדיקת מאמץ לחלקים, יחידות 1

₪50

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=56

סה"כ מחיר לכל המוצרים:₪4295

המפרט הורכב באתר:http://www.rsm.co.il/

פותח השירשור, זה כל מה שאתה צריך ותו לא. כל דבר מעבר לזה יהיה בזבוז כסף מוחלט לשימושים שלך.

מצטער שיצא לך לפגוש את אחד היצורים הגדולים של הפורום הזה, ושניגררתי אחריו. אין לי בעיה שיגיד מה שבא לו ויתן את דעתו,

אבל אני פשוט שונא אנשים שנותנים עצות טיפשיות וחסרות היגיון, בלי שום רצון ללמוד, ושגורמות נזק לאנשים ולעיתים לביזבוז כסף מיותר וחבל שכך.

בכל זאת, לא מדובר בכסף שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק אציין כמי שרשם את הביקורת על 3D Vision ובעל ניסיון אמיתי עם המוצר אתה לא צריך בשום אופן צ'יפסט x58 אבל כן הייתי ממליץ לך ללכת לכיוון של 460 1GB בשביל הגדות מקסימליות ומחיר שפוי בעד התמורה. ניסיתי להימנע מלהגיב שוב עד כה אבל היה לי חשוב להבהיר את הנקודה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...