הדיון על האולימפייה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון על האולימפייה

EasyPooper

Recommended Posts

אז ככה, אתמול ב00-00 שעון עבר החלק הראשון של התחרות "מר אולימפייה"

תוצאות השיפוט יגיעו היום בערב, עם תוכנית ערוכה ואפשרות לצפות בה בלייב בלינק הבא- http://webcast.bodybuilding.com/fitshow/2010olympia/

הנה כמה תמונות:

_O5C4100wtmk.JPG

ג'יי קאטלר, ההימור שלי מקום ראשון השנה.

86980.jpg

86983.jpg

86995.jpg

87002.jpg

87007.jpg

87013.jpg

87018.jpg

אז מה דעתכם, מי לוקח?

87033.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא תחרות יופי אלה אודישנים לדמותו של האלק האיום ללא איפור ;)

לא דיברתי עם הפנים שלהם.

אין אף בחורה שאי פעם תרצה לצאת עם מישהו כזה (שלא מטעמי כסף וכו'), זה פשוט מכוער מפלצתי ומפחיד. חוצמזה שהם צריכים כל בגד לקנות בהזמנה אישית לפי מידות.

פשוט נורא ואיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דיברתי עם הפנים שלהם.

אין אף בחורה שאי פעם תרצה לצאת עם מישהו כזה (שלא מטעמי כסף וכו'), זה פשוט מכוער מפלצתי ומפחיד. חוצמזה שהם צריכים כל בגד לקנות בהזמנה אישית לפי מידות.

פשוט נורא ואיום.

חחח אתם כניראה לא מבינים, שאלה אנשים מעט "משוגעים". הם מוכנים להקריב את כל מה שיש להם, החל מהדברים הקטנים שעושים שמח (כמו לנשנש שוקולד קטן ברגע מתאים וכלה ביחסים עם נשים) עד הבריאות וחייהם בשביל לזכות בתואר הנחשק. אומנם בודי בילדינג לא נחשב ספרוט מקצועי, אבל ככה זה בספורט מקצועי.

הם מגדלים שרירים לא בשביל היופי, הם מגדלים אותם בשביל מטרה שניראת להם נעלה ואני לצערי לא יכול להסביר את התופעה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אתם כניראה לא מבינים, שאלה אנשים מעט "משוגעים". הם מוכנים להקריב את כל מה שיש להם, החל מהדברים הקטנים שעושים שמח (כמו לנשנש שוקולד קטן ברגע מתאים וכלה ביחסים עם נשים) עד הבריאות וחייהם בשביל לזכות בתואר הנחשק. אומנם בודי בילדינג לא נחשב ספרוט מקצועי, אבל ככה זה בספורט מקצועי.

הם מגדלים שרירים לא בשביל היופי, הם מגדלים אותם בשביל מטרה שניראת להם נעלה ואני לצערי לא יכול להסביר את התופעה הזאת.

שיהיה להם בכיף.

רובנו פשוט חושבים שהם דפוקים לגמרי בשכל.

ספורטאים שמקדישים את חייהם לספורט אני יכול להבין. אבל זה פשוט דוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונה שלישית בחור שמאלי. למה הוא מנפח את הלחיים? חח

אנשים מזלזלים בשרירי לחיים מפותחים

הבחור פשוט מראה מה יש לו שם

אני מוכן להתערב שאם תתן לו פטיש 5 קילו בלחי, ישבר לך הפטיש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...