צריך המלצה לשעון עד 500שח - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לשעון עד 500שח

pringles

Recommended Posts

ואי תהרוג אותי! יש לך שעון של מותג מצויין ב-1500 ואתה רוצה לקנות CASIO ב-500? ובאמת נראה לך שהוא יהיה יותר טוב?

בכל מקרה למה השעון שלך עולה יותר? אף אחד פה לא מומחה שעונים ולא יכול לתת לך פרטים על המנגנונים בפנים ועל הקוורץ וכו' - אבל ככלל שעוני CITIZEN הם מותג ברמות גבוהה פי כמה וכמה מ-Casio ופה גם נעוץ המחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה אני נסה לבין פשוט

עם י טעם ללכת ולקנות כאל שעונים יקרים כאו אפשר להסתפק בCASIO

כיאת שלי קניתי לפני 4 שנים ואנ מרוצה מנו מאוד אבל פשוט רציתי עוד שעון ככה ליום יום ושיהיה גם יפה ואמרתימה הטם להשקיע עכשיו בשעו יקר עם אוי אפשר בפי 3 פחות להביא אותו דבר.

חחחזהו זה מה שרציתי לדעת

אז בין היתר ביקשתי המלצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב אענה לך בדוגמא שתבהיר (אני מקווה, לא בטוח כבר) את העניין ותענה לך -

זה בדיוק כמו לשאול מה ההבדל בין חולצה של FOX שעולה 50 שקל לבין חולצה של בילבונג שעולה 200-250 ש"ח. אף אחד לא יכול עכשיו לבוא ולפרט לך בדיוק את הרכב הבד או מקורו של הבד ובאיזה תפירה מדובר ומה רמת האיכות שלה - ההבדל העיקרי זה המותג ולכן ההבדל העצום במחירים. מניחים (או לפחות מקווים האנשים שקונים את המותגים היקרים) שעם תוספת הכסף תהיה גם תוספת באיכות. תכלס? בפועל? אף אחד לא ירגיש בהבדל אם אקח חולצה של פוקס ואדפיס עליה את הסמלים של בילובונג.

לעניינו,

אתה לא תרגיש שום הבדל בין שעון ב-250 ש"ח לבין שעון ב-2500 ש"ח ביום יום. שניהם יציגו את השעה/תאריך/סטופר וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אז אין טעם לקנות שעונים יקרים!

אני כבר בבגדים יותר משנתיים מיישם את זה וזה מש משתלם

עם פעם הייתי קונה בגדים יקרים והרבה אזהיום אני קונה הרב בגדים זולים ותאכלס בחולצות יש חנותשקוראים לההאנגר ויש להם חלצות עםהדפסים 3 ב60 ואני ממש מבסוט אליהן והרבה יותר שווה מכל החולצות קויקסילבר שיש לי, זאת דעתי.

ג'ינסים זה קצת שונ כי באמת יש הבדל באיכות דיזלים באמת מוד איכותיים משארהג'ינסים שהיו לי אבל מה לעשות עדיף לקנות דברים זולם יחסית ולשלם הרבה הרבה פחות ולקבל מוצר דומה באיכת אין טעם ללכת להוציא 500 שקל ל חולצה ה מפגר - בקניון ארנה בהרצליה יש חנויות שמה וואלה חבלז חולצה עולה 500 שקל אות חולצה אני קניתי בהאנגר ב30 שקל

פשוט טירוף מי אידוט מספיק לשלם ככה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב דבר לא שונה גם ג'ינסים יש לי אחלה ג'ינס ב50 שקל מתמנון וגם לא מעט של LC ולא מרגיש הבדל.

לא אכנס לעניין של "מי הטיפש לשלם X סכום על דבר מסוים " כל אחד יעשה מה שהוא רוצה עם הכסף שלו ולא הכל פוזות בלי קשר.

אני אוהב להוציא על 1000 שקל ומישהו אחר אוהב להוציא על בגדים 2000 שקל אז מה?!.

בכל מקרה דיון מיותר זה כמו שאבקש עכשיו המלצה לחולצה ,גש לגוגל כתוב שעונים + חברה מסוימת ותמצא מיליון קטלוגים של שעונים לפי הטעם שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק כמו לשאול מה ההבדל בין חולצה של FOX שעולה 50 שקל לבין חולצה של בילבונג שעולה 200-250 ש"ח. אף אחד לא יכול עכשיו לבוא ולפרט לך בדיוק את הרכב הבד או מקורו של הבד ובאיזה תפירה מדובר ומה רמת האיכות שלה - ההבדל העיקרי זה המותג

בילבונג בארץ הוא מותג של פוקס וויזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאלה שרוצים לעשות רושם על אחרים.

כשאתה לובש חולצה שעולה 500 ש"ח זה אומר שהיה לך 500 ש"ח לשים על חולצה.

למה בהכרח? קניתי עכשיו SEIKO יקר בתור שעון צלילה ואני מאוד מרוצה למרות ששילמתי הרבה.

איכות של חברה מוכרת במוצרים מורכבים טכנולוגית (יחסית) היא ברורה. זה בדיוק כמו להשוות כונן OME לכונן של RAPTOR לצורך הדיון. מה תעדיף? כנראה שאת הרפטור,למרות שאולי הם הורכבו באותו ליין בסין. כי פה יש חברה מוכרת שמעבירה אבטחת איכות ויש לה אחריות ומוניטין. בדיוק אותו דבר תשליך על שעון. אתה יכול לקנות רפליקה ב50 שקל של רולקס אם אתה רוצה לעשות פוזות למטומטמים (וביננו,רובנו לא מצליחים לדעת את ההבדל) ואתה יכול לקנות ב20K ברייטלינג ואף אחד לא יפול מהכיסא כשהוא יראה אותו. אז שכל אחד יעשה כרצונו ואל תמהר לשפוט כל קנייה של משהו יקר כ"שופוני".

פותח הדיון. אתה ממש משתדל לא להקשיב. תקרא קצת מה שכתבו לך ותגיב בהתאם,אחרת הדיון הזה מבזבז את זמנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות רפליקה ב50 שקל של רולקס אם אתה רוצה לעשות פוזות למטומטמים (וביננו,רובנו לא מצליחים לדעת את ההבדל) ואתה יכול לקנות ב20K ברייטלינג ואף אחד לא יפול מהכיסא כשהוא יראה אותו.

השאלה היא לא מותג יוקרה מול רפליקה.

היא של מותג יוקרה מול מותג עממי יחסית.

אני קניתי את הסייקו שלי, לא בזול במיוחד אבל גם רחוק ממחירי מותגי יוקרה, כי אני רוצה זכוכית שלא תישרט בקלות וכי הוא ממש יפה.

אם מישהו יכול להזהר מספיק על השעון שלו ואוהב את איך שקאסיו נראה, אין שום סיבה שהוא לא יקנה שעון ב300-500 ש"ח ויהנה ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...