קירור GF 470 GTX SLI - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור GF 470 GTX SLI

mj23

Recommended Posts

טוב שתי שאלות שאלה אחת אם נגיד אני קונה ת הקירור מים כמו שהצעתם לי כמה מעלות זה יוריד לי בלחץ ובמנוחה?!

שנכנסתי להזמין בחנות זה כתב לי משלוח 53 דולר אני מקבל את זה הבעיה היא מה קורה שזה מגיע הלארץ המכס והמעמ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך להקפיץ..להבא פשוט תערוך את ההודעה הקיימת..

כמו כן יש על זה מע"מ..אבל עדיין לא משהו רציני..יש לך הסברים וכו בסטיקי..

ולפני שאתה קופץ לקירור מים..ניסת להזיז את הכרטיס סלוט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי הבעיה לא בסלוט הבעיה היא שאני במנוחה הכרטיס הראשי ב 75 מעלות והשני במנוחה 55 מעלות ושאני נכנס לשחק זה עולה ל 95-100 בשניהם ופשוט בלתי אפשרי עם פליטת החום כמו כן יש לי מעבד על 875K על 4.3 גיגה הרץ דבר שגם פולט חום תוסיף לזה ספק 850 וואט ותבין איזה חום המחשב פולט אז אני חושב על מערכת מים לכל החלקים כולל המעבד והלוח אם פשוט בעייתי להזמין הכל ולהישאר בלי אחריות ......

הצעתי פה רעיון לא יודע עד כמה הוא טוב זה לחבר מאחורי המחשב לכרטיסי מסך מין צינור כזה שיוציא תחום החוצה לא יודע כמה זה סביר או יעיל אם בכלל זה אפשרי

אני לא כל כך מבין בקירורי מים ככה שהמפרט שלי כתוב בפרופיל אם מישו יכול לתכנן לי מערכת מים לכל המחשב מאתר שעושה משלוחים לישראל משו אמין אני מאוד אשמח בעיקרון תנסו לעמוד בתקציב של 500 דולר אם זה אפשרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה.... רק כמה דגשים הפסק שלי למטה ויש לי עוד כרטיס טלויזיה שמחובר מתחת לכרטיסים של הכרטיסי מסך ככה שאין לי הרבה מקום לתמרון אתה באמת חושב שכמות כזאת של חום נובעת בגלל שהם צמודים?! אני מבין אם זה היה ככה לכרטיס הראשון כי הכרטיס השני די חוסם לא את זרימת אויר אבל הכרטיס השני יש לו מלא זרימת אויר והוא עדיין מגיעה בלחץ ל 95 מעלות וזה אפשר לחבר דרך סלוט כאילו ממה שאני ראיתי החיבור של ה קצר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב מנסיון וגם מביקורות ברשת..אבל לפני הכל שווה לנסות "לשחק" עם הכרטיסי מסך ולראות מה אפשר לעשות..

ולאחר מכן ..אחרי שהחלטת מה אפשרי ומה לא מבחינץ מיקום..לבדוק ..

שכן במידה ותרכוש ..ופתאום תשנה משהו בקונפיגורציה של הכרטיסי מסך...הוא יכול פתאום לא להתאים או לדרוש שינוים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני עושה כרגע משנה תסלוטים עם חבר (הוא טכני מחשבים) ננסה איכשהוא לקרר אולי עידכון ביוס יעזור?!

לגבי קירור מים אם אני בכול זאת יקנה משו איכותי swithc עד כמה זה יכול להוריד לי תמעלות בכטריסי מסך ובמעבד שכרגע הוא על 50 מעלות במנוחה ו 75 במקס עבודה 4.3 אבל כרגע הוא עם אויר הכי טוב שיש ND14

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

כמו שכתבתי בכותרת יש לי 470 GTX שפולט ממש אבל ממש הרבה חום יש לי אותו בחברת גיגבייט כרגע בדיפולט החום בכרטיס הראשי עולה ל 65-70 ובלחת מגיעה ל 100 מעלות ששניהם ביחד עובדים בלחץ יש לי בחדר סאונה עכשיו השאלה שלי מה אני יכול לעשות כדי להוריד את פליטת החום הזאת אני צריך לקנות קירור מסויים לדומגא F3000 של זלמן או משו כזה יש הצעות איך לקרר אותו או להפחית את כמות החום יש להגיד שיש לי מארז בין הטוביםHALF 932 שיש בו 15 מאוורים של קולר מאסטר יש מעולה במערכת של נקוטה D14 על המעבד

הפליטת חום היא זהה , הכ.מ. ינצל את אותו הספק שבפועל יגרום לאותה אנרגייה שבפועל גורמת לטמפ' שאתה רואה - פשוט האנרגיית חום תעבור בשלב מוקדם יותר לקירור - מה שיחמם את החדר שלך באותה מידה ואת הרכיבים והמחשב לא באותה מידה.

השאלה אם אתה רוצה לשים בשביל המערכת או בשביל שבאופן דמיוני החדר שלך יהיה חם פחות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחים שלי הבעיה נפתרה חבר של הטכני הגיעה הוריד תוכנה ומסתבר שהקיררו שיש לי של גיגבייט פשוט אחד הטובים הקטע הוא זה שהמאוור שלו עבד על 20 אחוז

ועכשי והעלתי אותו ל 80 (ולמרבה הפלא אין שום רעש כמעט) והחלפנו גם סלוטים ועכשיו במנוחה זה 40 מעלות ובלחץ 60 אני מודה לכם על העזרה !!!! אני ממש שמח החום ירד משמעותית בחדר[br]פורסם בתאריך: 23.09.2010 בשעה 16:13:18

לבחור digitalseeker אני כאחד שלמדתי ולומד פיזיקה יכול להגיד לך בוודאות שאין לך מושג על מה שאתה מדבר ההספק יהיה אותו הספק אבל אנרגית חום יכולהלהתבטא בדרכים שונות אם מים האנרגית חום תגיעה למים ותחמם אותו והרדיאטור יקרר תמים וככה בעצם במקום חום אני יקבל גזים שהתאדו בדרך ופליטת חום מינמלית מהרדיאטור עצם היותו שומר חום ועוד כמה דברים אבל אם אתה אומר שהחום ישאר אותו חום אז סבבה

בכול מקרה החדר ממש הפסיק להיות תנור הכרטיסים על 40 מעלות עבודה מלאה עולים ל 57-58 ואני מבסוט ביותר חחחח

טאטו תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחים שלי הבעיה נפתרה חבר של הטכני הגיעה הוריד תוכנה ומסתבר שהקיררו שיש לי של גיגבייט פשוט אחד הטובים הקטע הוא זה שהמאוור שלו עבד על 20 אחוז

ועכשי והעלתי אותו ל 80 (ולמרבה הפלא אין שום רעש כמעט) והחלפנו גם סלוטים ועכשיו במנוחה זה 40 מעלות ובלחץ 60 אני מודה לכם על העזרה !!!! אני ממש שמח החום ירד משמעותית בחדר[br]פורסם בתאריך: 23.09.2010 בשעה 16:13:18

לבחור digitalseeker אני כאחד שלמדתי ולומד פיזיקה יכול להגיד לך בוודאות שאין לך מושג על מה שאתה מדבר ההספק יהיה אותו הספק אבל אנרגית חום יכולהלהתבטא בדרכים שונות אם מים האנרגית חום תגיעה למים ותחמם אותו והרדיאטור יקרר תמים וככה בעצם במקום חום אני יקבל גזים שהתאדו בדרך ופליטת חום מינמלית מהרדיאטור עצם היותו שומר חום ועוד כמה דברים אבל אם אתה אומר שהחום ישאר אותו חום אז סבבה

בכול מקרה החדר ממש הפסיק להיות תנור הכרטיסים על 40 מעלות עבודה מלאה עולים ל 57-58 ואני מבסוט ביותר חחחח

טאטו תודה על העזרה

ולי אין מושג ?

אחינו הרדיאטור הוא לא קסם - הוא מעביר את החום אל החדר.....כמו שמזגן מקרר נקודה אחת והמעבה שלו מוציא את החום לבחוץ.

מה חשבת שלאן החום מהרדיאטור הולך ? לאלוהים ?

הוא יחמם את החדר שלך בדיוק - אבל בדיוק לחלוטין באותה מידה - ואתה מוזמן לשאול את הפיזיקאים פה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...