תקלה עם בזק ו/או בזק בינלאומי | שידרוג מ-2.5MB ל-8MB | בעיות פינג - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה עם בזק ו/או בזק בינלאומי | שידרוג מ-2.5MB ל-8MB | בעיות פינג

DimRah

Recommended Posts

זה מבחירה אני יודע שהחיבור הרגיל לא אמין במיוחד אז ברגע שהציאו לי שירות פרימיום קפצתי על זה. אני משחק רק משחק רשת אחד ויש לו רק שרת אחד שנמצע בחוף המערבי של ארה"ב. המרחק הוא גדול והחיבור רגיש. חוץ מזה אני משחק לרוב שעות העומס ויש לזה בעיות יציבות שאי אפשר לסבול.

בקשר למחיר אני משלם להם איזה 100 שקל לחודש עם התחיבות לשנה (היה להם איזה מבצע) . תצתרך להתקשר לשאול אותם זה לרוב עולה איזה 50% יותר מחבילה רגילה. כמו שאמרתי לא בדקתי את החיבור של החבילות הרגילות שלהם אבל מתי שבדקתי התוצאות היו מעורבות. הם כל הזמן מנסים לשפר את החבילות(אתה לא יודע אם זה שיפור בשבילם או בשבילך) וזה אומר שהן משתנות הרבה. האינטרנט שיש לך היום הוא לא אינטרנט שהיה לפני חצי שנה. זה טוב שהם עובדים על זה ועושים מניפולציות כי בלי זה האינטרנט יהיה במצב גרוע. לשפר את רוחב הפס הם אולי עושים פעם בשנה במקרה הטוב אז בלי התמודדות טובה עם עומסים הלקוחות יתחילו להתלונן.

תראה, אני לקחתי חבילת באנדל של 8MB בהתחייבות לשנה...

כמה אתה אומר הם יוסיפו לי?

אגב, מצאתי את עדכון גרסת הנתב ועדיין לא עזר...

מידע אודות הגרסה החדשה:

Firmware Version 3.104i

Boot Loader Version 1.0.37-10.2.1

DSL Driver Version A2pB021g.d20h

Wireless Driver Version 4.150.10.26.cpe1.1

Wireless BSSID 00:21:63:74:60:56 (Wireless Main Network)

Ethernet Address 00:21:63:74:60:53

USB Address 00:21:63:74:60:54

Memory Size 4MB Flash / 16MB SDRAM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מבחינת סנכרון הנתונים שלך טובים (בהנחה שאין קפיצות משמעתיות בהם והם נראים ככה כל הזמן).

הבדיקה של speedtest לא תמיד אמינה ב100% ועושה באמת לפעמים תוצאות חסרות הגיון, לכן הייתי מציעה שקודם כל תעשה בדיקה פינג דרך CMD כאשר אתה מחובר ל@1 ל 147.235.246.92 כך תוכל לבדוק לפחות אם מקור הבעיה בתשתית או בספק.

אלה התוצאות כשאני מחובר 1@שם משתמש:

C:\Users\שם משתמש>ping 147.235.246.92

Pinging 147.235.246.92 with 32 bytes of data:

Reply from 147.235.246.92: bytes=32 time=19ms TTL=118

Reply from 147.235.246.92: bytes=32 time=20ms TTL=118

Reply from 147.235.246.92: bytes=32 time=18ms TTL=118

Ping statistics for 147.235.246.92:

Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 18ms, Maximum = 20ms, Average = 19ms

ועם 1@1:

C:\Users\שם משתמש>ping 147.235.246.92

Pinging 147.235.246.92 with 32 bytes of data:

Reply from 147.235.246.92: bytes=32 time=20ms TTL=118

Reply from 147.235.246.92: bytes=32 time=18ms TTL=118

Ping statistics for 147.235.246.92:

Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 18ms, Maximum = 20ms, Average = 19ms

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שתדע שזה לא משנה מה רשום לפני ה@, מה שחשוב זה מה אתה רושם אחרי כלומר כאשר אתה רושם 014( או סיומת של כל ספק אחר) המערכת מעבירה אותך אליו בהתאם למה שרשמת. ברגע ששינת ל 1 אחרי ה@ המערכת מחברת אותך לשרת של בלי קשר למה רשום בשם והסיסמה. לכן להבא שתדע שמספיק רק למחוק את 014 ולשנות ל1 ולא כל פעם למחוק הכל.

ולעיניננו לפי התוצאות זה מראה שבחיבור ישירות לתשתית מבלי התלות בספק זה מביא פינג נמוך של 20.

מה שאומר שתשתית תקינה וגם הנתב הוא כנראה לא גורם.

נסה לעשות פינג לאותו IP שאתה מחובר לספק + פינג ל speedtest.bezeq.co.il

אם שניהם יוצאים תקינים אז אין לך איזה בעיה מיוחדת וכנראה בעיית הפינג הגבוה במשחקים (כמו שאמרו לפניי פה) נובעת מהעובדה שאין לך חבילת , זה בהחלט גורם לשינוי מהותי מנסיון, אבל אני באופן אישי בטלתי כי לא הייתי מוכן לשלם את התוספת תשלום בשביל זה אז זה לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולעיניננו לפי התוצאות זה מראה שבחיבור ישירות לתשתית מבלי התלות בספק זה מביא פינג נמוך של 20.

מה שאומר שתשתית תקינה וגם הנתב הוא כנראה לא גורם.

נסה לעשות פינג לאותו IP שאתה מחובר לספק + פינג ל speedtest.bezeq.co.il

אם שניהם יוצאים תקינים אז אין לך איזה בעיה מיוחדת וכנראה בעיית הפינג הגבוה במשחקים (כמו שאמרו לפניי פה) נובעת מהעובדה שאין לך חבילת , זה בהחלט גורם לשינוי מהותי מנסיון, אבל אני באופן אישי בטלתי כי לא הייתי מוכן לשלם את התוספת תשלום בשביל זה אז זה לשיקולך.

"IP שאתה מחובר לספק", לאיזה IP אתה מתכוון?

ועשיתי פינג speedtest.bezeq.co.il והממוצע הוא 19ms...

כשאתה מקבל פינג של 520 לשרתי הבדיקה מה הפינג שלך לאתר walla.co.il או לgateway של הספקית ?

גם ממוצע של 20ms, איך אני יודע מה ה-gateway של הספקית?

פינג זה לא הכל.

כשאתה פינג לגוגל איך זה עובד?

נניח כשאתה מוריד קובץ גדול מהאתר של זה מוריד במהירות סבירה?

PING זה לא כל האינטרנט!!

פינג זה הכל!

ובכללי, תשימו לב, שבכל בדיקת פינג שאני עושה של Run>CMD תמיד ממוצע של 19ms או 20ms...

משהו פה לא הגיוני!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לוואלה הפינג שלך 20 אז גם לgateway אמור להיות דומה. איפה שאתה רואה את האייפי שלך מהספקית (כ.רשת/ראוטר, שם יהיה גם הgateway)

לא ברור לי איך אתר מקבל 520 לאתר הבדיקה ולוואלה (שיושב ב014) אתה מקבל 20... :nixweiss:

רגעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע....

התמונה השניה שהעלת מראה שאתה מחובר ב@1 ויש לך פינג 520. אזי הבעיה היא מול התשתית! והטיפול מולם.. אבלללללל

רשמת גם שעשית פינג לשרת הבדיקה שלהם וקיבלת 20, (לי הוא בכלל לא מחזיר פינגים)...

בקיצור יש פה סלט, לא זה נראה כמו עומסים לא ברורים מול , אולי ראוטר חלופי יעזור אולי הגדרה מחדש של הפרופיל שלך בבזק.. אני לא יודע,

אבל הטיפול הוא מול לפי איך שזה נראה ויש צורך להציק להם.

אתה בכלל עדיין מקבל מהירות לא תקינה גם בspeedtest.net ?

זה בדיוק העניין! שהכל מעורבב...

לכן אני לא יודע למי להציק, כי כל חברה אומרת שאצלה הכל בסדר...

וכן, אני רציתי לבדוק עם ראוטר חילופי, אבל גם עם מודם, אבל הקטע הוא שאין לי חילופיים לבדוק איתם.

יש לי רק ראוטר(D-Link DI-604) שהיה מותקן עם מודם לפני המודם/ראוטר שיש ברשותי כרגע...

מחר אני אתקשר לבזק ולומר להם שיתנו לי או מודם או מודם/ראוטר אחר, כזה שבאמת מתאים למהירויות גבוהות...

וכן, מגיע עד 6 או 7MB, אבל כרגע כל מה שמעניין אותי זה הפינג, במהירות נטפל אחר"כ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונה השניה שהעלת מראה שאתה מחובר ב@1 ויש לך פינג 520. אזי הבעיה היא מול התשתית! והטיפול מולם..

הבדיקה באתר עם הפלאש לא תמיד אמינה ואי אפשר לסמוך עליה היא יכולה לומר לך שאתה מוריד ב100 מגה! אתה לא תחשוב לרגע שזה באמת נכון.

לכן הבדיקה הכי אמינה זה פינג לשרת הבדיקה דרךCMD

עשיתי פינג speedtest.bezeq.co.il והממוצע הוא 19ms

לפי זה ובנוסף לפי הפינג שבצעת ל 147.235.246.92 (שזה בעצם אותו שרת כמו speedtest.bezeq.co.il רק כתובת במספרים ולא במלים)כשהייתה ב1@1 ,

שניהם יצאו עם פינגים מצויינים. מה שאומר כמו שאמרתי לך הכל תקין אצלך העובדה שאתה גם מקבל פינגים טובים לאתרים אחרים כמו וואלה רק מחזקת את זה שהכל תקין. אין לך מה להתייחס לבדיקת הפלאש הגראפית היא לא תמיד אמינה.

אם אתה מרגיש גם אטיות אתה צריך לנסות להוריד קובץ ולראות לכמה זה מגיע, יש קובץ בדיקה באתר של בינ"ל שאתה יכול להוריד.

בקשר לפינגים הכי טוב שתשאל כמה עולה חבילת גיימירים ותנסה אותה לראות אם זה פותר לך את הבעיה(רוב הסיכויים שכן), אני בזמנו קיבלתי אותה 3 חודשים התנסות ללא תוספת במחיר למה ששלמתי באותה תקופה.

אגב בקשר לחייגן אז 651 זה שגיאת תקשורת כללית כלומר שלא זוהה מקור התקלה

במקרה שלך כנראה בכלל שלא הגדרת את הנתב כbridge באופן תקין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדיקה באתר עם הפלאש לא תמיד אמינה ואי אפשר לסמוך עליה היא יכולה לומר לך שאתה מוריד ב100 מגה! אתה לא תחשוב לרגע שזה באמת נכון.

לכן הבדיקה הכי אמינה זה פינג לשרת הבדיקה דרךCMD

לפי זה ובנוסף לפי הפינג שבצעת ל 147.235.246.92 (שזה בעצם אותו שרת כמו speedtest.bezeq.co.il רק כתובת במספרים ולא במלים)כשהייתה ב1@1 ,

שניהם יצאו עם פינגים מצויינים. מה שאומר כמו שאמרתי לך הכל תקין אצלך העובדה שאתה גם מקבל פינגים טובים לאתרים אחרים כמו וואלה רק מחזקת את זה שהכל תקין. אין לך מה להתייחס לבדיקת הפלאש הגראפית היא לא תמיד אמינה.

אם אתה מרגיש גם אטיות אתה צריך לנסות להוריד קובץ ולראות לכמה זה מגיע, יש קובץ בדיקה באתר של בינ"ל שאתה יכול להוריד.

בקשר לפינגים הכי טוב שתשאל כמה עולה חבילת גיימירים ותנסה אותה לראות אם זה פותר לך את הבעיה(רוב הסיכויים שכן), אני בזמנו קיבלתי אותה 3 חודשים התנסות ללא תוספת במחיר למה ששלמתי באותה תקופה.

אגב בקשר לחייגן אז 651 זה שגיאת תקשורת כללית כלומר שלא זוהה מקור התקלה

במקרה שלך כנראה בכלל שלא הגדרת את הנתב כbridge באופן תקין

בדקתי לפני 5 דק', ואמרו לי שעולה 140 ש"ח לחבילת 8MB, בנפרד מתשלום לתשתית.

יש לי חבילת באנדל של 8MB, עם התחייבות לשנה. והנציגה אמרה לי כדי לקבל חבילת גיימר אני חייב לצאת מחבילת הבאנדל הנוכחית.

בושה וחרפה! לחבר שלי יש 12MB והוא ביקש חבילת גיימר, הוסיף עוד 10 ש"ח וזהו!

ודווקא כן הגדרתי נכון את הנתב כ-Bridge, כמו שmishax1 אמר לעשות Bridging ככה עשיתי בראוטר.

אתה יכול לעשות זאת ביחד עם נציג תמיכה של , הוא כבר ידאג לחבר אותך.

סבבה...

Did you or did you not try G.DMT?

לא ענית לי מה זה בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה עוד יותר גרוע!

מה אני צריך את זה...

בכל מקרה, אמרתי לאבא שלי שיתקשר לחברה ושיבקש לעשות גיימר, עכשיו הוא לא הבין אותי נכון והתקשר לבזק ונרשם ל-Bgames.

עשיתי בדיקת מהירות והכל באתר של והוא מקבל בין 25ms ו-30ms ואני מקבל עדיין 520ms.

עכשיו אני יודע ש-Bgames בכלל לא קשור לכל עניין של הפינגים, אבל הקטע הוא שכשהגיע אז הטכנאי אליי הבייתה, עשינו בדיקה לשני המחשבים והתוצאה הייתה זהה עם 520ms, אבל עכשיו התוצאה במחשב של אבא שלי היא כזאת ואצלי היא נשארה אותו הדבר!

אני לא מבין מה קורה פה!!! למה זה ככה?!!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...