Heroes of Might and Magic VI דיון מקדים - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Heroes of Might and Magic VI דיון מקדים

Gil28

Recommended Posts

• תגובות 208
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא משמיץ את 6 (אם זה מה שחשבת שאני מתכוון אליו),

אלא את 5, שהיה גרוע ולא מהנה בכלל, לדעתי (וזה בלי לדבר על בעיות הגרפיקה והכבדות הלא נחוצה של המנוע שלו)

דווקא לדעתי 4 הייתה הנפילה שלהם ו5 איכשהו הם קמו מהקרשים אז אני מקווה שב6 כבר יהיה משחק סביר לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות החסרונות שלו דווקא הכי אהבתי את 4, משחק עם רמת תחכום גדולה בהרבה מ - 3 (ו - 5 שהעתיק אותו) הפשטני.

לגבי החמישי, עושה רשום ששם רוב ההשקעה הלכה על המעבר למנוע תלת מימדי ושמירה על המשחקיות של 3.

אני מקווה שב - 6 יהיו מספיק חידושים מרעננים בתחום המשחקיות (ועלילה טובה יותר), כי מבחינת גרפיקה אני לא רואה שיפור נראה לעין על פני החמישי.

ושימו לב שזאת כבר החברה השלישית שמפתחת משחק בסדרה ככה שאין קשר בין ארבעת הראשונים לחמישי ולשישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעייה שיהיה פשוט, אדרבה, משחק מסובך רק מרחיק שחקנים חדשים.

כל עוד המפות וכל האלמנטים במשחק יתפתחו לאורך זמן, כך יהיה למה לשאוף והמשחק יבזבז לי את החיים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שב - 6 יהיו מספיק חידושים מרעננים בתחום המשחקיות (ועלילה טובה יותר)

עלילה?? אני יכול לסכם את העלילה של כל חמשת המשחקים הקודמים ב6 מילים:

אתה טוב. הם רעים. תהרוג אותם.

עלילה ממש לא חשובה במשחק כזה, במיוחד כשהם כולם אותו דבר (בעיקרון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ערך מוסף לקמפיין שחקן יחיד עם עלילה טובה, נותן לך מוטיבציה להמשיך ולסיים אותו (למרות שהמשחקיות יכולה לחזור על עצמה כי אתה מתחיל כל שלב מאפס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעולם לא התייחסתי לעלילה באף אחד מהמשחקים האלה. היא פשוט לא משפיעה על המשחק או הרצון שלי להמשיך או להפסיק לשחק.

הרצון לפתור את הפאזל (=לנצח את המפה) הוא מה שדחף אותי להמשיך.

...ועכשיו עשית לי חשק לשחק באחד מהם...I hate you!

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות החסרונות שלו דווקא הכי אהבתי את 4, משחק עם רמת תחכום גדולה בהרבה מ - 3 (ו - 5 שהעתיק אותו) הפשטני.

עם המילים האלה הלב שלי נשבר קצת

אני רוצה לחלוק איתך בנושא. אני טוען שאם המשחק מתוחכם ואיכותי , שבנוי טוב ויש למשחק המון רמות של עומק

אז משחק כזה ימשיך להתקיים גם אחרי הרבה שנים ויהיה לו קהילה שתמשיך לשחק ולהשקיע במשחק.

דוגמה למשחקים כאלה: baldur's gate , X-COM: UFO Defense , Transport Tycoon

וביניהם כמובן heroes 3. לכן לפי דעתי המשחק הזה מאוד מתוחכם רק לפי המדד של הקהילה הגדולה שיש לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

כמו שאמרו פה מקודם בקשר לרביעי בסדרה, אין כמו ללכת עם ברברי זועם רמה 30 ולפרק צבאות שלמים לבד.

עשיתם לי חשק למשחק, ואי כמה שעות העברתי עם חברים בלשבת על השלישי והרביעי.

דבר אחד שלא אהבתי במהפך מהשלישי לרביעי זה שספר הקסמים הצטמצם וכל קסם היה מן העתקה מדתות אחרות, מקווה שישפרו את זה ולא רק ירית כדור אש מורידה בדיוק כמו ירית קרחון.

יש כבר תאריך שחרור לשישי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...