Heroes of Might and Magic VI דיון מקדים - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Heroes of Might and Magic VI דיון מקדים

Gil28

Recommended Posts

• תגובות 208
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה כל כך שונה בינהם? יש לך גיבור, לגיבור יש מפלצות,חיילים וכו' הוא מסתובב ואוסף קווסטים, זהב, שיקויים וכו' ,

הלחימה מתבצעת בתורות, זווית הצפייה, הגרפיקה,המוזיקה והאווירה הכללית מאוד דומים, זה בדיוק אותו סגנון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה זהה לחמש מבחינה גרפית - מה גם אלו חדי האוזן שביניכם יכולים לשמוע את הדמיון ה"מופלא" והזול של פסקול הטריילר לפסקול האדיר של הסרט מלאכים ושדים.

כנראה שאין פה הרבה יצירתיות וגיוון - אכזבה !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

צריך רק לתקן את שם הדיון.

השם של המשחק הוא:

Might & Magic Heroes VI

ולהכניס כאן איזה הסבר מחורטט על כך שהדגש הפעם הוא על הגיבורים וכו' וכו'..

מה שאני באמת מקווה שיהיה במשחק הזה, זה תמיכה נוחה לmultiplayer של ימנו.

אני עדיין מצפה לראות hot seat, או משחקים "חיים", אבל בנוסף אני מת כבר לאפשרות שכל אחד ישחק בזמנו החופשי, בלי ששאר השחקנים יהיו מחוברים.

לא לכולם יש מליון שעות משותפות לשבת ביחד (באותו מחשב או מרחוק) ולשחק. מה גם שזה מאוד מייאש לחכות שכולם יסיימו את התור שלהם, מה שדוחק בעיקר למשחקים של 1 על 1.

אם תהיה אפשרות לפתוח את המשחק, לשחק את התור של שחקן 1, המשחק נשמר בשרת ומתי ששחקן 2 מתחבר הוא יוכל לשחק את תורו בלי שום קשר לאם שחקן 1 מחובר או לא, זה יהיה מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה נקודות מעניינות שקראתי לגבי המשחק:

* המשחק יכיל קרבות נגד בוסים בנקודות מסוימות.

* כ-50% מהיחידות במשחק, יהיו חדשות ויוצגו לראשונה עבור הסדרה.

* כפי שראיתם בתמונות, זו לא השערה או מצב משחק מסוים: הפעם ישנם רק 4 משאבים: קריסטלים, אבנים, עצים וזהב.

אגב, מסתבר שהמפתחים של המשחק הם לא Nival שפיתחו את Heroes 5.

עקב מחלוקות לגבי "החזון" של המשחק מול , האחרונים החליטו להעביר את הפיתוח של הכותר השישי,

לידי החברה ההונגרית- Black Hole Entertainment, שפיתחו בין היתר את Warhammer: Mark of Chaos.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה נקודות מעניינות שקראתי לגבי המשחק:

* המשחק יכיל קרבות נגד בוסים בנקודות מסוימות.

* כ-50% מהיחידות במשחק, יהיו חדשות ויוצגו לראשונה עבור הסדרה.

* כפי שראיתם בתמונות, זו לא השערה או מצב משחק מסוים: הפעם ישנם רק 4 משאבים: קריסטלים, אבנים, עצים וזהב.

אגב, מסתבר שהמפתחים של המשחק הם לא Nival שפיתחו את Heroes 5.

עקב מחלוקות לגבי "החזון" של המשחק מול , האחרונים החליטו להעביר את הפיתוח של הכותר השישי,

לידי החברה ההונגרית- Black Hole Entertainment, שפיתחו בין היתר את Warhammer: Mark of Chaos.

R.I.P. Heroes.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרמלדה, אתה חושב שתוכל לשחק תור אחד ואז לחכות למשתמש\ים שישחקו את תורם? הרי כל תור משפיע על כל המשחק.

מה שבטוח, יהיה מעניין. יש המון חידושים והמון למה לצפות.

זה בדיוק מה שאני חושב. :smile1:

אז מה אם כל תור משפיע על כל המשחק? מה זה ישנה אם אשחק את התור שלי כשהשחקנים האחרים נמצאים או לא?

המקרה היחיד בו זה ישנה זה כאשר אני נלחם מול שחקן אחר, ורק אז המשחק ידרוש משני השחקנים להיות מחוברים בו זמנית כדי לנהל קרב.

מי יודע, אולי אפילו יש פיתרון יצירתי אחר יותר מוצלח, רק לא הזוועה הקיימת מהמשחקים הקודמים, זה סתם הורס כל רצון למשחק רב משתתפים, חוץ ממרתונים ליליים וריתוקים בצבא.

למה אני צריך לשבת ולאכול פופקורן אל מול מסך ריק שאומר לי להמתין עד ששאר השחקנים יסיימו את תורם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kings bounty די קרע את הצורה לכל המשחקים בסגנון כולל סדרת HOMM המקורית.

כל דבר בו מושלם לגמרי.

אני לא מבין מי ירצה לשחק במשחק גרוע כמו DISCIPLES 3.

משחק מיושן ולא מפותח.

יהיה קשה מאוד להוציא משחק טוב יותר מKB בג'אנר הזה, ואפילו אחד שמתקרב אליו בשלמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אני צריך לשבת ולאכול פופקורן אל מול מסך ריק שאומר לי להמתין עד ששאר השחקנים יסיימו את תורם?

המתנה היא באמת דבר מעיק, אבל אין יתרון גדול במה שהצעת.

הרי גם ככה משחקים אורכים כמה שעות טובות, אם תוסיף לנוסחא הזאת המתנה שנוצרת כי שחקן ב' מחכה לשחקן א' שיתחבר מתישהו ויעשה את התור שלו, אתה תיצור פה משחק שאמנם יהיה בלי לשבת ולהסתכל על המסך- אבל ימרח לנצח.

פשוט תעשה כמוני- בזמן שחבר שלך משחק, צא עם alt+tab ותגלוש באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KB באמת משחק מהנה הבעייה היחידה שאתה יכול להרוויח כסף רק בקרבות והשלמת קווסטים

אין לך מכרות - אין לך טירות שאותם אתה יכול לפתח

ודי מעצבן שכדי לקנות יצור מסויים אתה צריך לחצות חצי עולם ואין דרך מהירה להגיע למקום מסויים בנוסף כאשר יצורים נגמרים בחנות הם כבר לא יחזרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדויק.

אוספים גם כסף במפה, ואפשר למכור חפצים או לשדרג אותם (במלחמה עם הKEEPERS שלהם) ואז למכור אותם ביותר כסף.

יש גם SKILL של הדרקון מחמד שמוציא תיבות אוצר מהאדמה בזמן הקרב (עד 3 לקרב לפי דרגת הSKILL), כך שאתה יכול להשקיע זמן ומאמץ להשיג יותר.

יש גם יחידות של שודדים ש... שודדים גופות בעזרת SKILL אישי פעמיים כל קרב, ואפשר גם לפצל אותם לקבוצות או להוציא קבוצות PHANTOM בעזרת קסם ולהכפיל או להשליש את כמות הSKILL כל קרב.

ויש מספיק מזה אם אתה משחק טוב יחסית לרמת הקושי שבחרת ואתה לא שורף צבאות בקצב מפחיד.

ואת הכסף העודף משקיעים בחפצים ואחר כך גם בקניית SKILL RUNES ו MANA CRYSTALS.

מקסימום אם אתה ממש לחוץ או קשה לך אתה מתרוצץ קצת קדימה ועושה KITING ואוסף כל מיני דברים איפה שאתה לא אמור להיות עדיין. ;D

טירות אתה לא מפתח אבל את הצבא, החפצים, והאסטרטגיה אתה כן.

יש אין סוף צבאות בדרך ואפשר גם לזמן או להקריב צבאות כדי לגדל יחידות אחרות (SACRIFICE), אבל זה דורש הרבה MANA וניהול קרב במקביל.

בAP יש CALL COLLOSUS SCROLL שמביא לך יחידות דרגה 5 רנדומליות בכמות לפי הLEADERSHIP שלך (כל הסוגים).

וגם SCROLL OF THE WIND שמזמן לך יחידות שיש להם חיבה לרוח כמו מעופפים שונים ומשונים בדרגות שונות (לא דרקונים) ופירטים.

ובKBAP אתה מקבל בהמשך PEGASUS שמחליף את הסוס ואיתו אתה עף חופשי. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...