לקרוא ולהפנים - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקרוא ולהפנים

danker

Recommended Posts

אני לא טוען שזה מצב שאינו בעייתי, ובהחלט שיש לתת עליו את הדעת.

אבל גם לא צריך להתחיל לצעוק בריש גלי "סוף העולם הגיע! סוף העולם הגיע!" כאילו

שאתה איזה פסיכי שלקה בסינדרום ירושלים.

ובנוגע לאיסלאם + גרעיני,

גם לפקיסטן יש גרעיני להזכירך. ואנחנו עדיין נושמים.

ואני ממש לא שמאלני. פשוט חושב בשביל עצמי ולא מקבל כל שטות שמפחידנים כמו משה פייגלין אומרים

כאילו זאת תורה משמים (ואף אחד עדיין לא התייחס לעובדה שהטיפש ההוא אמר שפלשו לעירק ורק

אחר כך לאפגניסטן, למרות שזה פשוט לא נכון)

אולי הוא מיהר וטעה,גם הוא בן אדם. אהה סליחה הוא חובש כיפה אז מבחינתך הוא לא בן אדם.כתבתי את זה בתגובה הקודמת,לא התייחסת לכן אתה אטום לפיכך אין מה לדון איתך בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כשאתה מפרסם מאמר ורוצה שיקחו אותך ברצינות, תבדוק קודם שמה שאתה כותב נכון.

לטעות בדבר כזה בסיסי שלוקח בדיוק שנייה וחצי לבדוק מראה על חוסר מקצועיות.

אתה צודק, אכן התייחסת לזה בעמוד הראשון, אבל לא ראיתי את זה כי שמת את זה בתוך ציטוט ולכן זה התפספס.

ומעולם לא טענתי ולעולם לא אטען שמי שחובש כיפה אינו אדם מבחינתי.

אל תכניס מילים לפי, בדיוק כפי שאני לא מכניס מילים לפה שלך.

אבל, אני בהחלט מעדיף מישהו שאינו חובש כיפה בשלטון, בדיוק כשם שמישהו

שחובש כיפה יעדיף מישהו שחובש כיפה בשלטון.

מה הבעיה עם זה בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה מפרסם מאמר ורוצה שיקחו אותך ברצינות, תבדוק קודם שמה שאתה כותב נכון.

לטעות בדבר כזה בסיסי שלוקח בדיוק שנייה וחצי לבדוק מראה על חוסר מקצועיות.

אתה צודק, אכן התייחסת לזה בעמוד הראשון, אבל לא ראיתי את זה כי שמת את זה בתוך ציטוט ולכן זה התפספס.

ומעולם לא טענתי ולעולם לא אטען שמי שחובש כיפה אינו אדם מבחינתי.

אל תכניס מילים לפי, בדיוק כפי שאני לא מכניס מילים לפה שלך.

אבל, אני בהחלט מעדיף מישהו שאינו חובש כיפה בשלטון, בדיוק כשם שמישהו

שחובש כיפה יעדיף מישהו שחובש כיפה בשלטון.

מה הבעיה עם זה בדיוק?

תוכל לפרט מדוע אתה מעדיף בלי כיפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אני מעדיף מישהו בשלטון שמאמין באותם דברים שבהם אני מאמין.

ומאחר ואיני מאמין באלוהים, אני אעדיף אדם שאינו מאמין ואינו חושב כיפה.

כמובן, כל עוד שאר הנתונים זהים.

כלומר, אני לא אבחר במישהו שאינו חובש כיפה אם הוא בעד לתת את תל אביב לערבים, למשל.

בדיוק כשם שחרדי יעדיף חרדי וחובש כיפה יעדיף חובש כיפה.

בדיוק כשם שאני רוצה מישהו שדעותיו הפוליטיות זהות לשלי עד כמה שניתן, אני מעוניין גם במישהו שדעותיו הדתיות זהות לשלי.

מאחר וכל אדם מאמין שמה שהוא מאמין בו זה הדבר הנכון להאמין בו (אחרת הוא לא היה מאמין בו),

הרי שכל אדם רוצה שמי שבשלטון ומחליט החלטות יהיה קרוב אליו בדעותיו עד כמה שניתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובנוגע לאיסלאם + גרעיני,

גם לפקיסטן יש גרעיני להזכירך. ואנחנו עדיין נושמים.

אתה יודע למה לא אמרתי אירן+נשק גרעיני, אלה אמרתי איסלאם+נשק גרעיני, כי פה לא מדובר במאבק בין מדינה למדינה, ופה מוטל על הכף הרבה מעבר לישראל.

זה לא משנה שלפקיסטן יש גרעין, זה יהיה משנה כאשר למספר מדינות מוסלמיות אהיה גרעין, כאשר אותן מספר מדינות מוסלמיות יוכלו ליצור חזית מאוחדת כנגד המערב, ומשם תתחיל מלחמה אמיתית.

בקשר למאמר ולטעויות לכאורה שיש בו, זה שאתה לא לוקח את מה שהוא אומר ברצינות לא עושה את מה שהוא רושם ללא נכון, גם אם זה לא מדויק וזרוק באוויר, זו עדיין האמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שנייה תזכיר לי רגע איך לעזאזל איראן + פקיסטן (שדווקא די פרו-ארה"ב והמערב והשתתפה במספר הומנטיריים ועזרה לארה"ב במלחמות כמו למשל בסומליה) = חזית מאוחדת נגד המערב?

למה איזה יש לאיראנים? עוד לפני שהטיל הגרעיני נוחת כבר יש לפחות חמישה במשלוח גוביינא לאיראן. ומי זאת פקיסטן מבחינת צבא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שנייה תזכיר לי רגע איך לעזאזל איראן + פקיסטן (שדווקא די פרו-ארה"ב והמערב והשתתפה במספר הומנטיריים ועזרה לארה"ב במלחמות כמו למשל בסומליה) = חזית מאוחדת נגד המערב?

למה איזה יש לאיראנים? עוד לפני שהטיל הגרעיני נוחת כבר יש לפחות חמישה במשלוח גוביינא לאיראן. ומי זאת פקיסטן מבחינת צבא?

פקיסטן עזרה לארה"ב בסומליה? יש לך מקור?

סומליה באפריקה ופקיסטן בכלל באסיה ליד הודו ,למה שתעזור?

תן לי מקור לדבריך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו, אתה באמת לא אוהב לראות את התמונה הכוללת.

לא מדובר פה במדינה מוסלמית זו או אחרת, מדובר פה על מצב כולל שיש בו היתעצמות של האיסלם, הראי אפילו שבין המוסלמים יש המון מחלוקות (תכלס, רוצחי המוסלמים מספר אחד בעולם הם תכלס המוסלמים עצמם), בסופו של יום הם יעדיפו לחסל קודם כל את המערב ורק אז לנסות "לפתור" את המחלוקות הפנימיות שלהם.

נ.ב ,פקיסטן באמת עזרה לארה"ב בזמנו, זה לא אומר הרבה מעבר לזה שבאותה דקה זה היה משתלם להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פקיסטן עזרה לארה"ב בסומליה? יש לך מקור?

סומליה באפריקה ופקיסטן בכלל באסיה ליד הודו ,למה שתעזור?

תן לי מקור לדבריך ?

יש לך חור בהשכלה אני רואה, פקיסטן יוצאת לכמעט כל משימת "חילוץ" של האו"ם, היא הייתה חלק ניכר מהכוח הבין לאומי במלחמת האזרחים בסומליה בתחילת שנות ה-90. אם אתה לא טורח ללמוד היסטוריה עדכנית, לפחות תראה סרטים - Blackhawk down אומר לך משהו?

ותיקון, פקסיטן לא "עזרה" לארצות הברית, היא הייתה חלק מהכוח(טוב בעצם כל הכוח כמעט, הראשונה שהגיבה, הראשונה שנכנסה והיחידה שהפעילה קרוב ל10 אלף חיילים באזור) הבין לאומי שנועד לפרז את השטחים בסומליה, ארצות הברית יצאה למבצע צבאי להפלת המיליציות המוסלמיות שטבחו באזרחים על ימין ועל שמאל.

אם אתה רוצה רשימה מלאה של המבצעים של UNPF/NATO שבהן השתתפה פקיסטן אז הנה:

Congo (August 1960 to May 1964)

West New Guinea (October 1962 - April 1963)

Namibia (April 1989 to March 1990)

Kuwait (December 1991 to October 1993)

Haiti (1993 to 1996)

Cambodia (March 1992 to November 1993)

Bosnia (March 1992 to February 1996)

Somalia (March 1992 to February 1996)

Rwanda (October 1993 – March 1996)

Angola (February 1995 to June 1997)

Eastern Slavonia (May 1996 – August 1997)

Sierra Leone (October 1999 to December 2005)

ושוב זאת מדינה מוסלמית, לא דמוקרטית בעליל(דמוקרטיה בדיוק כמו באיראן - "רפובליקה מוסלמית") בעלת גרעיני משנות ה-70, ובעלת אמצעי שיגור מתקדמים(טילי שיוט, טילים בליסטיים שלא יביישו גם את ישראל). ועל אף שהיא נמצאת בעימות תמידי עם הודו שלא מעט פעמים הגיע למצב של מלחמה של ממש, ועימותים נוספים עם מדינות שכנות באזור(אפגניסטן למשל) בעיקר בתקופת הוגש הקומוניסטי היא מעולם לא השתמשה בנשק גרעיני. ולמרות שחלקים ניכרים מהמשטר הדתי תומכים בטאליבן היא גם מעולם לא העבירה גרעיני לידי ארגוני טרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך חור בהשכלה אני רואה, פקיסטן יוצאת לכמעט כל משימת "חילוץ" של האו"ם, היא הייתה חלק ניכר מהכוח הבין לאומי במלחמת האזרחים בסומליה בתחילת שנות ה-90. אם אתה לא טורח ללמוד היסטוריה עדכנית, לפחות תראה סרטים - Blackhawk down אומר לך משהו?

ותיקון, פקסיטן לא "עזרה" לארצות הברית, היא הייתה חלק מהכוח(טוב בעצם כל הכוח כמעט, הראשונה שהגיבה, הראשונה שנכנסה והיחידה שהפעילה קרוב ל10 אלף חיילים באזור) הבין לאומי שנועד לפרז את השטחים בסומליה, ארצות הברית יצאה למבצע צבאי להפלת המיליציות המוסלמיות שטבחו באזרחים על ימין ועל שמאל.

אם אתה רוצה רשימה מלאה של המבצעים של UNPF/NATO שבהן השתתפה פקיסטן אז הנה:

Congo (August 1960 to May 1964)

West New Guinea (October 1962 - April 1963)

Namibia (April 1989 to March 1990)

Kuwait (December 1991 to October 1993)

Haiti (1993 to 1996)

Cambodia (March 1992 to November 1993)

Bosnia (March 1992 to February 1996)

Somalia (March 1992 to February 1996)

Rwanda (October 1993 – March 1996)

Angola (February 1995 to June 1997)

Eastern Slavonia (May 1996 – August 1997)

Sierra Leone (October 1999 to December 2005)

ושוב זאת מדינה מוסלמית, לא דמוקרטית בעליל(דמוקרטיה בדיוק כמו באיראן - "רפובליקה מוסלמית") בעלת גרעיני משנות ה-70, ובעלת אמצעי שיגור מתקדמים(טילי שיוט, טילים בליסטיים שלא יביישו גם את ישראל). ועל אף שהיא נמצאת בעימות תמידי עם הודו שלא מעט פעמים הגיע למצב של מלחמה של ממש, ועימותים נוספים עם מדינות שכנות באזור(אפגניסטן למשל) בעיקר בתקופת הוגש הקומוניסטי היא מעולם לא השתמשה בנשק גרעיני. ולמרות שחלקים ניכרים מהמשטר הדתי תומכים בטאליבן היא גם מעולם לא העבירה גרעיני לידי ארגוני טרור.

י,יואב פשוט לא דייק,היא לא עזרה לארה"ב אלא הייתה חלק ממשלחת האו"ם,ביג דיל אפשר לחשוב.

זה לא שפקיסטן נלחמה לצד ארה"ב כמו בריטניה באפגניסטן אלא פשוט הייתה חלק מכוחות האו"ם שהכילו עוד כוחות מאומות שונות בעולם.

בכול אופן טוב לדעת שפקיסטן לצד כוחות המערב אבל מכיוון שהשלטון שם לא דמוקרטי זה אומר שהוא לא יציב אז לא הייתי סומך על השלטון שם לאורך זמןץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דנקר במקום לבייש את עצמך לך תקרא על החלק שלהם במבצע. לולא הם, האמריקאים היו מאבדים הרבה יותר כוחות וכנראה שכל המבצע היה נכשל לחלוטין.

בסומליה למשל פקיסטן כן נלחמה לצד ארה"ב, יותר נכון ארה"ב ליוותה את פקיסטן שהייתה עיקר הכוח הלוחם. הם סיפקו שריון, תחבורה, הגנה, חילוץ וטיפול בנפגעים אמריקאים וסומלים כאחד. פקיסטן חברה לארה"ב בשנים האחרונות למלחמה נגד הטרור והיא ביצעה מבצעים הומניטריים רבים.

ולמה אתה זורק שטויות לאוויר? "שלטון לא יציב"? די להגיד דברים חסרי ביסוס. "לא הייתי סומך שם על השלטון לאורך זמן" - כבר ארבעים שנה שיש מגעים ידידותיים עם פקיסטן (לא קשר דיפלומטי, מגעים בלבד), ואפילו בתור המדינה המסולמית השנייה הכי גדולה בעולם מעולם לא יצאה מילה רעה ממנה על .

לפני שאתה אומר "חכה עד שתהיה להם את ההזדמנות לתקוף ואז תראה את מי הם באמת מעדיפים", תזכור שהיו לה שישים וחמש אלף הזדמנויות לתקוף, יש לה גרעיני חזק ויציב ומספיק חיילים כדי להרוג אותנו בעזרת קמיקאזים שקופצים ממטוסים ונוחתים ללא מצנח על חיילי צה"ל. וזה לא שאנחנו לא במלחמה מתמדת מול מדינות מוסלמיות, כן? אפילו בכיפור, ששת הימים ומלחמות לבנון הם לא התערבו בקונפליקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

י,יואב פשוט לא דייק,היא לא עזרה לארה"ב אלא הייתה חלק ממשלחת האו"ם,ביג דיל אפשר לחשוב.

זה לא שפקיסטן נלחמה לצד ארה"ב כמו בריטניה באפגניסטן אלא פשוט הייתה חלק מכוחות האו"ם שהכילו עוד כוחות מאומות שונות בעולם.

בכול אופן טוב לדעת שפקיסטן לצד כוחות המערב אבל מכיוון שהשלטון שם לא דמוקרטי זה אומר שהוא לא יציב אז לא הייתי סומך על השלטון שם לאורך זמןץ

פקיסטן נלחמה "לצד" האמריקאים בצורה לא כלכך שונה ממה שהיא עושה עכשיו נגד הטאליבן, וכן היא נלחמת בהם.

שוב יחסי ארצות הברית פקיסטן הם שונים מיחסי ארצות הברית ערב הסעודית למשל, ארצות הברית תמכה בהם עוד ממלחמת פקיסטן הודו, ח"א שלה מתאמן ביחד עם ארצות הברית(היא משתתפת בRED FLAG כמעט כל שנה) ונאטו מאז הקמתו(הטייסים המתנדבים שלה באזור הזה הם היחידי שהפילו מטוסים ישראלים בקרבות א"א בששת הימים ויום הכיפורים ללא אבידה אחת), וכן היא מאפשרת אפילו לנשים להכנס לחיל.

ושוב פקיסטן היא המדינה המוסלמית השניה בגודלה אחרי אינדונזיה כמובן, מדינה מוסלמית שבה כל החוקים כופפים לחוקי האיסלם, בעלת נשק גרעיני ותרמו גרעיני וטילים בליסטיים בין יבשתיים(8500 ק"מ עם 4 טון רש"ק), ומעבר לחשש שהיא והודו יפוצצו אחת את השניה ללא שום קשר לאיסלם או לא, אף אחד לא בדיוק חושב שהיא תחליט יום אחד לפוצץ את , או ארצות הברית. וכן אם היא "רוצה" יש לה מספיק טילים גרעיניים שיכולים להגיע לפה בקלות.

דנקר במקום לבייש את עצמך לך תקרא על החלק שלהם במבצע. לולא הם, האמריקאים היו מאבדים הרבה יותר כוחות וכנראה שכל המבצע היה נכשל לחלוטין.

בסומליה למשל פקיסטן כן נלחמה לצד ארה"ב, יותר נכון ארה"ב ליוותה את פקיסטן שהייתה עיקר הכוח הלוחם. הם סיפקו שריון, תחבורה, הגנה, חילוץ וטיפול בנפגעים אמריקאים וסומלים כאחד. פקיסטן חברה לארה"ב בשנים האחרונות למלחמה נגד הטרור והיא ביצעה מבצעים הומניטריים רבים.

ולמה אתה זורק שטויות לאוויר? "שלטון לא יציב"? די להגיד דברים חסרי ביסוס. "לא הייתי סומך שם על השלטון לאורך זמן" - כבר ארבעים שנה שיש מגעים ידידותיים עם פקיסטן (לא קשר דיפלומטי, מגעים בלבד), ואפילו בתור המדינה המסולמית השנייה הכי גדולה בעולם מעולם לא יצאה מילה רעה ממנה על .

לפני שאתה אומר "חכה עד שתהיה להם את ההזדמנות לתקוף ואז תראה את מי הם באמת מעדיפים", תזכור שהיו לה שישים וחמש אלף הזדמנויות לתקוף, יש לה נשק גרעיני צבא חזק ויציב ומספיק חיילים כדי להרוג אותנו בעזרת קמיקאזים שקופצים ממטוסים ונוחתים ללא מצנח על חיילי צה"ל. וזה לא שאנחנו לא במלחמה מתמדת מול מדינות מוסלמיות, כן? אפילו בכיפור, ששת הימים ומלחמות לבנון הם לא התערבו בקונפליקט.

בשתת הימים ויום כיפור מתנדבים של הPAF, היו הטייסים הטובים ביותר שהיו בצד הערבי, בששת הימים הם היחידים שהצליחו להפיל מטוסים ישראלים לאחר השמדת חילות האוויר של ארצות ערב, וביום כיפור השבו אבדות לא קטנות גם כן - בכל התתקלויות ד"א לא הפילה מטוס פקיסטני יחיד, ואו שכל הכוח הישראלי הושמד או שהמשימה בוטלה ומה שנשאר שב לבסיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז מה אתה מנסה להגיד בזה יואב?

שזה שפקיסטן מדינה מוסלמית ולמרות זאת היא משתפת פעולה עם המערב. למה ללכת רחוק לך למצרים,ירדן ואפילו לבנון בקשרים עם ארה"ב ומצרים וירדן הם מדינות מוסלמיות לכול דבר.אל תימם לי אני מדבר על מדינות מוסלמיות נוסח איראן ומדינת עזה הקטנה שצמחה לנו בחצר האחורית.

וכמובן טורקיה שהיא גם בדרך לשם,למרות שקשה לי להאמין שהיא תהפוך לאיראן כול כך מהר,לאור העבר החילוני שלה.

בכול אופן העולם עובר תהליך של איסלמזציה לכיוון של איסלם קיצוני שרוצה להקים ח'ליפות כמו בימי קדם וזה שתמשיך לטמון את ראשך באדמה כמו בת יענה לא הולך לשנות את ההתהליך הזה.

אני מתנבא שחמאס תופס את השלטון בגדה לאחר הקמת פלסטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החמאס תפס את השלטון בגלל התעקשות ישראלית להפטר מהפתאח וערפאת, עד לרמה של "שיתוף פעולה" עם החמאס בתקווה שהם "יחזירו" טובה. החלישה את הפתאח והרשות במשך שנים, בעוד שהחמאס ברובו עד לתקופת הקסאמים לא בדיוק חטף מאיתנו יותר מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החמאס תפס את השלטון בגלל התעקשות ישראלית להפטר מהפתאח וערפאת, עד לרמה של "שיתוף פעולה" עם החמאס בתקווה שהם "יחזירו" טובה. החלישה את הפתאח והרשות במשך שנים, בעוד שהחמאס ברובו עד לתקופת הקסאמים לא בדיוק חטף מאיתנו יותר מידי.

אחחחחחחחחחח התירוץ הטוב והישן :xyxthumbs:-כמובן שישראל אשמה.זה לא שהפתח היה מושחט עד היסוד ובגלל זה ועוד סיבות רבות החמאס עלה לשלטון. אל תשכח שסה"כ החמאס מפעיל הרבה מוסדות חינוכיים ולא רק צבאים בגדה ובעזה כך שהוא עוזר לאוכלוסיה שלו בתמורה לשיתוף פעולה שלה בדומה לחיזבאללה.

הנה השיר הזה מוקדש לך וליואב:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...