לקרוא ולהפנים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקרוא ולהפנים

danker

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תחילה סיפק להם את הסחורה, סדאם חוסין. הם כבשו את עירק בחמש דקות – והפסידו במלחמה. או אז הם פנו למדינה אחרת – לאפגניסטן

הפלישה לעיראק הייתה במרץ 2003. הפלישה לאפגניסטן הייתה ב-2001.

אפילו לבדוק תאריכים בויקי הבן אדם לא יכול, ואתה רוצה לתת לו לנהל מדינה?

האדם פשוט מפגר.

לטעון "שהאיסלאם הוא שתקף את אמריקה" בגלל שאלקעידה הוא ארגון מוסלמי או בגלל שמילותיו

האחרונות של המחבל היו מכוונות אל אלוהי האיסלאם זה בדיוק כמו הטענה המפגרת שהיהדות

כולה תקפה את האיסלאם במעשים כמו של ברוך גולדשטיין או נתן זדה.

אלפי שנים אנשים משתמשים בתירוצים דתיים בשביל לרצוח אנשים אחרים או בשביל אידאולוגיות כאלה ואחרות.

זה לא אומר שכל בעלי אותה הדת אחראים לכך, זה פשוט אומר שמי שעשה את זה הוא פסיכי ודפוק, בלי קשר

לדת שאליה הוא השתייך.

לאחר שאמרתי זאת, אני חייב לציין שלטעמי הקמת המסגד המתוכנן היא עלבון לקורבנות האסון, במיוחד לאחר

שנחשף שחלק מהתורמים להקמתו הינם גם אנשים שתרמו לארגוני טרור בעבר.

אך אין בכך כדי לטעון שכל מאמיני האיסלם אחראים לפיגוע הנוראי, אלא רק שיש לנהוג בקצת יותר רגישות במקרים

כאלה. אך זה עדיין לא תירוץ להאשים את כל מאמיני האיסלאם במעשיהם של קומץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האדם פשוט מפגר.

לטעון "שהאיסלאם הוא שתקף את אמריקה" בגלל שאלקעידה הוא ארגון מוסלמי או בגלל שמילותיו

האחרונות של המחבל היו מכוונות אל אלוהי האיסלאם זה בדיוק כמו הטענה המפגרת שהיהדות

כולה תקפה את האיסלאם במעשים כמו של ברוך גולדשטיין או נתן זדה.

אלפי שנים אנשים משתמשים בתירוצים דתיים בשביל לרצוח אנשים אחרים או בשביל אידאולוגיות כאלה ואחרות.

זה לא אומר שכל בעלי אותה הדת אחראים לכך, זה פשוט אומר שמי שעשה את זה הוא פסיכי ודפוק, בלי קשר

לדת שאליה הוא השתייך.

לאחר שאמרתי זאת, אני חייב לציין שלטעמי הקמת המסגד המתוכנן היא עלבון לקורבנות האסון, במיוחד לאחר

שנחשף שחלק מהתורמים להקמתו הינם גם אנשים שתרמו לארגוני טרור בעבר.

אך אין בכך כדי לטעון שכל מאמיני האיסלם אחראים לפיגוע הנוראי, אלא רק שיש לנהוג בקצת יותר רגישות במקרים

כאלה. אך זה עדיין לא תירוץ להאשים את כל מאמיני האיסלאם במעשיהם של קומץ.

באמת שאין לי כוח להתווכח איתך ,אבל תשים לב שמשהוא רקוב בדת המוסלמית יותר מאשר בנצרות או ביהדות ואני לא מצדיק אף דת.

תקשיב לדוקטור וואפה סולטן:

http://www.youtube.com/watch?v=lYB4pG3kHIY

אפילו היא בתור מוסלמית לשעבר מתריע על הדת האיסלם כדבר בעייתי.פייגלין לא דיבר על כך שיש בעיה עם המוסלמים כבני אדם אלא יש בעיה עם דת האיסלם ועם כך שכלים מערביים לא מצליחים לתת מענה למלחמות דת של האיסלם.

ברוך גולדשטיין או נתן זדה הם מקרים בודדים של פעם ב5 או 8 שנים אם אתה משווה את זה למליציות החמושות שאיראן והג'אהד העולמי מקימות בשם הדת אז אתה צריך שיעורים בהבנת הנקרא ומהר.[br]פורסם בתאריך: 17.09.2010 בשעה 12:56:57

-------------------------------------------------------------------------------

יכול להיות שהוא התבלבל? הוא בן אדם אחרי הכול,חוץ מזה שהבן שלו מאושפז עכשיו בבית חולים(יותר נכון גוסס לאחר תאונה קשה) אז יכול להיות שהוא כתב את זה בצורה נמרצת ומחשבות אחרות הטרידו את מוחו.הוא בן אדם וגם הוא מתבלבל לפעמים,אז מפה ועד לקבוע את זה שהוא לא יכול להנהיג -הדרך עוד ארוכה ,וזה פשוט מגוחך הטענה הזו-תפסיק להיות ילד ,אתה בן 20+ תסתכל על זה באופן קצת יותר בוגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי ישנם דתים ודי בודדים שעושים גם מעשים לא טובים מדרך טבעם הקיצוני - לא בשם הדת, וישנם דתים ששואבים את מעשיהם הרעים מאותה דת וזה נהפך לכת גדול ועצום- בשם הדת - [כמובן יכולים לעוות את אותה דת ] .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיסקה האחרונה שלך מאוד נכונה לדעתי, מי אומר להם ולתמיכה הרבה בהם -קומץ.

יש הבדל בין דתים שעושים מעשה זוועה לבין דתים שעושים את זה בשם הדת.

אל תשכחו שברוך גולדשטיין לא גויס על ידי אירגון יהודי להשמדת האיסלם. כמובן שיש מדי פעם מליציות יהודיות שבשם הדת הםא נלחמים בכופרים בדומה למליציות הגזעניות האמריקאיות והגרמניות שזו תופעה שקיימת בכול ארץ כמעט-למזלנו לרוב אלו אירגונים שהתמיכה בהם היא קטנה ביותר. לעומת זאת אל קאידה ואיראן מקימות אירגוני ענק כמו החמאס,חיזבאללה,אל קאידה(שזוכה לתמיכה של אנשי עסקים סעודים) שנלחמים בכופרים בשם הדת והתמיכה באירגונים הללו היא עצומה לעומת איזה התמיכה באיזה אירגון מליטנטי בארה"ב או בישראל. אז חלאס עם השוואות הלא נכונות והשקריות הללו שמונעות על ידי דמגוגיה זולה.

infer תקרא את המאמר השני שנת הגרעין ותגיד לי מה דעתך.[br]פורסם בתאריך: 17.09.2010 בשעה 13:15:45

מה ההבדל?

שהחמאס ניצח בבחירות הכלליות והאירגון של ברוך גולשטין או כול אירגון דת קיקיוני אחר לא היה זוכה לתמיכה עצמוה בישראל או בכול מדינה מערבית אחרת. זה ההבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, אין לי כוח לקרוא מאמר נוסף (וארוך יותר) של דמגוג בשקל כמו פייגלין.

כמו שכבר אמרתי, הוא אפילו לא מסוגל לשים אירועים בסדר הכרונולוגי הנכון (אפגניסטן ואז עירק, ולא ההפך)

יש לי דברים יותר טובים לעשות עם הזמן שלי.

ואתם מדברים על כמות האירועים והאנשים הדפוקים שיש באיסלם כאילו זה מדד למשהו.

ישנם כ-16 מיליון יהודים בעולם (פלוס מינוס 2 מיליון בערך) בעוד שיש כ-1.57 מיליארד (כלומר 1570 מיליון) מוסלמים בעולם.

זה יחס של פי 100 כמעט. כלומר, על כל יהודי דפוק, יהיו 100 מוסלמים דפוקים (בממוצע).

זה נכון, יש יותר מוסלמים שהם דפוקים ופנאטים, השאלה זה האם באחוזים ישנם יותר כאלה מאשר פנאטים יהודים.

האיסלם, כמו כל דת, אפשר לפרש אותה במגוון דרכים שחלקן נוראיות וזוועתיות.

בדיוק כמו שהנצרות בעבר, ואפילו היהדות (כמו אנשים שהחליטו שערבים הם "עמלק" וצריך להרוג את כולם).

הטיעון שאתם משתמשים בו הוא כמו מי ששולל את תורת האבולוציה כי היטלר עיוות אותה לדרכיו שלו. (וכן, אני מודע לחוק גודווין. אז מה?)

מי שטוען כך אומר שבגלל שהיטלר "האמין" (במרכאות, מאחר והוא עיוות את האבולוציה לחלוטין) באבולוציה

אז האבולוציה שגויה ורעה מיסודה, וזה בדיוק מה שאתם אומרים על האיסלם.

הרבה מאוד תאוריות מדעיות ואת כל הדתות אפשר לעוות ככה שיתאימו לאיזשהו רעיון נורא ופנאטי לחלוטין.

זה שכרגע הפנאטים העיקריים בעולם הם מוסלמים לא אומר דבר וחצי דבר על האיסלם, בדיוק כפי שבזמן מסעות

הצלב או האינקוויזיציה זה לא אמר כלום על הנצרות.

ולראיה, נראה לכם שמי שחי לפני 1000 שנה (בזמן מסעות הצלב, ימי הביניים והאינקוויזיציה) לא חשב שהנצרות פנאטית מיסודה?

ואיפה הפנאטיות לעומת הנצרות היום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שטוען שהאסלם (והמוסלמים) כיום לא שונים מכל דת אחרת במדד השנאה והאלימות הוא שקרן, עיוור או אדיוט.

את כמות המחבלים היהודים ניתן לספור ביד אחת. כמות המחבלים הערבים נמדדת באלפים - רק רשימת האסירים המקורית שהגיש חמאס כנגד גלעד שליט לבדה כוללת בערך פי 100 מכמות המחבלים היהודים... ומה עם כל שאר הארגונים? ומה עם לפוצץ לחתיכות אחד את השני במסגדים בעירק, האם גם כאן תמצא אנלוגיה בחברות אחרות? ומה אם לדבר על תינוק שעוד לא נולד במילים "אני מקווה שהוא יהיה שאהיד"?

וגם ההשוואה לנצרות של ימי הבניים היא אדיוטית דווקא כי היא נכונה: האסלאם היום נוהג בדיוק כמו הנצרות דאז - מנסה להשתלט על העולם וכל האמצעים כשרים... רק שהיום בהבדל מאז יש מושגים כמו חיי אדם או זכויות אדם, שלא בדיוק היו בתמונה בימי הביניים. הצלבנים בכיף יכלו לשחוט את כלל תושבי הכפר שהרגע כבשו, נכון - אבל זה לא שמישהו נהג אחרת באותם ימים. הם לא התאפיינו באכזריות או חוסר מוסר חריגים לזמנם. המוסלמים היום דווקא כן.

אה, ועוד דבר קטן: הנצרות "נרגעה" רק אחרי שהיא השיגה את מבוקשה - כבשה את העולם. אתם באמת רוצים שהסיפור יחזור על עצמו עם האסלאם? שיכבוש את העולם, ואז כנראה יתמתן - אך אחרי שכל זכר לתרבות המערב כבר הושמד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, אין לי כוח לקרוא מאמר נוסף (וארוך יותר) של דמגוג בשקל כמו פייגלין.

כמו שכבר אמרתי, הוא אפילו לא מסוגל לשים אירועים בסדר הכרונולוגי הנכון (אפגניסטן ואז עירק, ולא ההפך)

יש לי דברים יותר טובים לעשות עם הזמן שלי.

ואתם מדברים על כמות האירועים והאנשים הדפוקים שיש באיסלם כאילו זה מדד למשהו.

ישנם כ-16 מיליון יהודים בעולם (פלוס מינוס 2 מיליון בערך) בעוד שיש כ-1.57 מיליארד (כלומר 1570 מיליון) מוסלמים בעולם.

זה יחס של פי 100 כמעט. כלומר, על כל יהודי דפוק, יהיו 100 מוסלמים דפוקים (בממוצע).

זה נכון, יש יותר מוסלמים שהם דפוקים ופנאטים, השאלה זה האם באחוזים ישנם יותר כאלה מאשר פנאטים יהודים.

האיסלם, כמו כל דת, אפשר לפרש אותה במגוון דרכים שחלקן נוראיות וזוועתיות.

בדיוק כמו שהנצרות בעבר, ואפילו היהדות (כמו אנשים שהחליטו שערבים הם "עמלק" וצריך להרוג את כולם).

הטיעון שאתם משתמשים בו הוא כמו מי ששולל את תורת האבולוציה כי היטלר עיוות אותה לדרכיו שלו. (וכן, אני מודע לחוק גודווין. אז מה?)

מי שטוען כך אומר שבגלל שהיטלר "האמין" (במרכאות, מאחר והוא עיוות את האבולוציה לחלוטין) באבולוציה

אז האבולוציה שגויה ורעה מיסודה, וזה בדיוק מה שאתם אומרים על האיסלם.

הרבה מאוד תאוריות מדעיות ואת כל הדתות אפשר לעוות ככה שיתאימו לאיזשהו רעיון נורא ופנאטי לחלוטין.

זה שכרגע הפנאטים העיקריים בעולם הם מוסלמים לא אומר דבר וחצי דבר על האיסלם, בדיוק כפי שבזמן מסעות

הצלב או האינקוויזיציה זה לא אמר כלום על הנצרות.

ולראיה, נראה לכם שמי שחי לפני 1000 שנה (בזמן מסעות הצלב, ימי הביניים והאינקוויזיציה) לא חשב שהנצרות פנאטית מיסודה?

ואיפה הפנאטיות לעומת הנצרות היום?

נו אז מה אתה רוצה להגיד בזה?

אתה חוזר על אותם טיעונים מטומטמים ומנסה להגיד תשמע כולנו שווים וכולנו סובלים מהפנאטיות הדתית רק בתקופות שונות:

היהדות בתקופת המקרא כאשר מתו על קידוש השם

הנצרות בימי הביניים.

והאיסלם בימנו.אבל אתה יודע מה ההבדל זה ששני האחרות החברה היהודית והנוצרית עברו תהליך של חילון כן תקרא טוב את מה שאני כותב לך ותבין:

חילון

[size=10pt]אבל החברה המוסלמית לא עברה תהליך של חילון!

ואנחנו בתקופה גרעינית,ופאנט דתי+גרעין=סוף העולם המערבי

הבנת את זה? קפיש?[br]פורסם בתאריך: 17.09.2010 בשעה 15:12:00

דיבורים דיבורים.כל שבוע עולה מישהו אחר ופולט שטויות.מלחמה תבוא,אף-אחד כבר לא יכול למנוע אותה

אמת ושוב אמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי אמר שהעולם המוסלמי לא יעבור תהליך של חילון?

כבר היום העולם המוסלמי יותר חילוני וליברלי מאשר לפני 100 ו-200 שנה.

אז נכון, העולם המוסלמי לא ליברלי כמו העולם הנוצרי (אם כי יש לזכור שארה"ב לא כזאת ליברלית מבחינה דתית, במיוחד לא כמו צרפת או בריטניה)

אבל זה לא אומר שהוא לא בדרך, ופשוט משתרך קצת מאחור.

ועם כל הכבוד לתפיסה של "גרעין + פסיכים = סוף העולם",

מהצד השני יש לנו את MAD שזה רעיון שהוכיח את נכונותו לאורך כל המלחמה הקרה (ושנות שלטונו של מאו, שהיה פסיכי לא קטן בזכות עצמו)

אז אולי המשוואה הזאת שמפחידנים אוהבים לחזור עליה שוב ושוב לא כזאת נכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"היהדות בתקופת המקרא כאשר מתו על קידוש השם"

כנראה אתה לא מודע למשפט הזה, למות על קידוש ה' משמע אומרים [בזמנם ] לקבוצת יהודים המירו את דתם או תרצחו , הבחירה לא להמיר ולהירצח-היא קידוש ה'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי אמר שהעולם המוסלמי לא יעבור תהליך של חילון?

כבר היום העולם המוסלמי יותר חילוני וליברלי מאשר לפני 100 ו-200 שנה.

אז נכון, העולם המוסלמי לא ליברלי כמו העולם הנוצרי (אם כי יש לזכור שארה"ב לא כזאת ליברלית מבחינה דתית, במיוחד לא כמו צרפת או בריטניה)

אבל זה לא אומר שהוא לא בדרך, ופשוט משתרך קצת מאחור.

ועם כל הכבוד לתפיסה של "גרעין + פסיכים = סוף העולם",

מהצד השני יש לנו את MAD שזה רעיון שהוכיח את נכונותו לאורך כל המלחמה הקרה (ושנות שלטונו של מאו, שהיה פסיכי לא קטן בזכות עצמו)

אז אולי המשוואה הזאת שמפחידנים אוהבים לחזור עליה שוב ושוב לא כזאת נכונה.

אלוהים כמה שאתה מטומטם,אין לי תגובה אחרת. סלח לי אבל הטענות שלך מטומטמות.

תראה לי מדינה מוסלמית אחת שהיא חילונית כמו צרפת,גרמניה ועוד.

ולא טורקיה זה כבר לא דוגמא,היא הולכת בתהליך הפוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...