זיהוי בקבוק אלכוהול Bad Apfel - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זיהוי בקבוק אלכוהול Bad Apfel

Tomerb1

Recommended Posts

שלום לכולם

לפני כמה ימים קניתי עם כמה חברים בקבווק של Bad Apfel (לא במטרה של להשתכר ולעשות בלאגן אם זה מה שעובר לכם בראש).

שמנו לב שהבקבוק עם מדבקה אדומה וכתוב עליו בגרמנית, הוא נקנה מ"דרינקס סנטר" בפולג (מול המתחם ביג פולג).

ראיתי באינטרנט שכתוב עליו " Extra strong premium apple liqueur, 41%vol "

לעומת זאת שמתי לב שרוב הבקבוקים שנמכרים הם עם מדבקה לבנה וכיתוב באנגלית.

מה שקנינו נראה ככה:

http://beowein.eshop.t-online.de/WebRoot/Store8/Shops/Shop538/4726/4E74/30D8/F58C/0495/0A80/03BD/FCA3/26110_0020_Bad_0020_Apfel_0020_07.jpg

לעומת ככה:

http://www.dorbanot.com/wp-content/uploads/2008/11/bad-apfel.jpg

יש אולי איזה הסבר לדבר הזה?

אולי זה באמת גרסה מחוזקת? (יום לפני שתינו מבקבוק שנקנה בדיוטי פרי, עם המדבקה הלבנה והטעם היה שונה, מה שקנינו היה הרבה יותר חזק אבל שניהם 41 אחוז אלכוהול).

אשמח לתשובות [=

(וכן אני מעל 18 בבקשה בלי תגובות מיותרות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הבקבוק הבא יהיה ואן גוך דאבל אספרסו או רגיל.

סתם לידע כללי, אנחנו קונים בקבוק של 750 לכמה חברים ושותים כל פעם קצת, אנחנו לא משתכרים למוות :xyxthumbs:

עדיין לא הבנתי מה הרעיון עם ההבדלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שידוע לי המוצר מיוצר באירופה וגם בגרמניה ומיועד ליצוא לארצות הברית . אז יכול להיות זה אותו מוצר פשוט מי יבואנים שונים.

מה שאתם קניתם גירסה גרמנית והנפוץ אמרקאי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הבקבוק הבא יהיה ואן גוך דאבל אספרסו או רגיל.

סתם לידע כללי, אנחנו קונים בקבוק של 750 לכמה חברים ושותים כל פעם קצת, אנחנו לא משתכרים למוות :xyxthumbs:

עדיין לא הבנתי מה הרעיון עם ההבדלים.

במקום להשתכר כמו בני אדם אתם עושים ערב טעימות? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BeBest- בדיוק :).

הבנתי באמת שזאת הגרסה הגרמנית, כתוב מאחורה בגרמנית :bash:.

Internal- הטעמים של שניהם שונים כמעט לגמרי.

אני עדיין לא מבין איך זה שהטעם של הגרסה הגרמנית הרבה יותר חזק וזה עדיין 41 אחוז כמו המקורי.

יום טוב לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

הם שותים במטרה להעביר ת'ערב בסבבה ולא כמו 90% מהנוער ששותה סתם בשביל לדפוק ת'ראש.

לפי התיאור הם טועמים מעט מהמשקה For the sake of tasting וזהו.

אני לא מכיר הרבה בני נוער אידיוטים מדי שלא יודעים לשתות ומגיעים למצבים לא יפים, הקאות וכו'.

אישית אני אוהב לשתות בלי למהר יותר מדי, נחמד אם מעורב בזה גם אוכל טוב וחברים טובים, ולהגיע מה שנקרא ל"ראש טוב", לא ל"סטלה חרבות" כמו שכל הDrinking noobs למיניהם אוהבים לומר. :facepalm:

בכל אופן כמו שאמרתי, יצא לי לטעום את שני הסוגים המדוברים של באד אפפל, והרבה יותר אהבתי את הגרמני החזק יותר.

הבקבוק הנפוץ יותר פשוט הולך ממש כמו מיץ תפוחים עם קינמון... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו בדיוק באותו הראש שלך, יושבים, שותים עם חברים בשביל ראש טוב, לא כדאי לדפוק את הראש לקום עם האנגאובר ולהקיא.

:nixweiss:

הגרמני באמת הרבה יותר חזק, הרגיל בקושי מורגש (יותר לכיוון מיץ תפוחים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...