Justin Bieber למה ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Justin Bieber למה ?

Blue Cheese

Recommended Posts

מישהו מוכן להסביר לי דבר אחד,או שאני נורא מנותק מהמציאות אבל איך לעזאזל יש לו מעלה מ- 320 מיליון צפיות ביו טיוב,וזה ממשיך לעלות,אני די בטח שהקליפ יעבור את 500 מיליון צפיות בקצב כזה.

אני היחיד שחושב שזה מפחיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מישהו מוכן להסביר לי דבר אחד,או שאני נורא מנותק מהמציאות אבל איך לעזאזל יש לו מעלה מ- 320 מיליון צפיות ביו טיוב,וזה ממשיך לעלות,אני די בטח שהקליפ יעבור את 500 מיליון צפיות בקצב כזה.

אני היחיד שחושב שזה מפחיד?

אתה לא היחיד ! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הצפיות בגלל אנשים כמוך [בלי להעליב או משהו].

אנשים רואים שיש למפגר הזה הרבה צפיות, נדהמים ומספרים לחברים שלהם כמה הוא אפס או כותבים בפורום כמה הוא טמבל, אנשים רואים מסתקרנים, נכנסים והופ העלו את המונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד וטעמו במוזיקה והיבטו האישי על כל אמן ואמן.

אם זה שילד בן 16 עם פוני מזיין פי כמה וכמה ממכם, עשיר פי כמה עשרות ממכם ופופולארי בצורה מטורפת בקרב קטינות (ולא רק?) מטריד אותכם - אתם צריכים לחפש חיים. ;)

אני מודע לזה שנשמעתי כמו איזה BIEBER DIE HARD FAN, למרות שאין לי שום עניין בילדון או במוזיקה שלו, אבל באמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם כל מילה שהבחור מעליי אמר.

מה בדיוק הבעיה שלכם?! הילד בן 12? 13? מרויח יותר כסף ממה שרובנו נרוויח בכל ימי חיינו, יש לו מיליוני מעריצות ברחבי העולם,

וואלה את האמת כל הכבוד לו!

ולא אני לא אוהב את המוזיקה שלו או אותו אבל אני כן מעריך את מה שהוא הצליח להשיג בחייו המאוד קצרים לבינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיון העבר מוכיח שגם לילדים עם קול נשי בסופו של דבר יתחלף הקול.

אני כבר מחכה ל epic fail הזה.

ובכללי אני לא אוהב אותו, אין בעיה עם כמה שהוא מזיין/ מרוויח, כל עוד אני לא צריך לשמוע אותו.

ולדיון של "זאת אפילו לא .... auototune....שקרכלשהוא" עדיף לא להכנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזיין בנים אולי.. :lol:

וואלה הוא לא כישרון ולא נעליים.

זה שהוא עשה כסף בעולם המוזר הזה לא מפתיע.

"לפעמים עדיף מטר של מזל על קלימוטר של ניסיון"

^

או איך שזה לא הולך..

ובמקרה שלנו היה לו מזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם ה"מזל שלי" אני צריך לשמוע את הזבל הזה כל יום באוטובוס, אז אני כבר מעדיף קילומטר של נסיון בדקירות עם סכין כדי לסיים את התופעה.

וברצינות, התרומה היחידה של ג'סטין ביבר לעולם הזה היא כמות הטרולינג הקורע שיש עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם ה"מזל שלי" אני צריך לשמוע את הזבל הזה כל יום באוטובוס, אז אני כבר מעדיף קילומטר של נסיון בדקירות עם סכין כדי לסיים את התופעה.

וברצינות, התרומה היחידה של ג'סטין ביבר לעולם הזה היא כמות הטרולינג הקורע שיש עליו.

צריך לתת קנס רציני לכל מי שמשמיע באוטובוס בווליום.

במקרה שלך זה ג'סטין ביבר, במקרה שלי זה ראובן המלאך ועופר לוי- וזה לא יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...