מכס על מוצר "משומש" דרך DHL\FEDEX - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכס על מוצר "משומש" דרך DHL\FEDEX

o07

Recommended Posts

נגיד מישהו קונה מארה"ב משהו כמו 800$ שלא מוכרים בארץ.

לגבי העברה במכס אם רשום משומש עד 50$ מה הסיכוי שייבדק. (דרך DHL\FEDEX)

ואם כן איך הם יכולים לדעת? וכמה אפשר לצאת בקנס אם ישימו לב?

סתם שאלה שעלתה במוחי הסקרן :alcoholic:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

של איזה חברת משלוחים?, תן קישור או משהו...

תודה.

דרך אגב, אם נגיד רשום על החבילה ומחיר של 100$ נגיד אז הם יחשבו לפי זה(יעני יסמכו על התוית) או שיהיו ראש גדול ויפתחו את הקופסא? (ויבדקו טוב טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד מישהו קונה אוזניות מארה"ב משהו כמו 800$ שלא מוכרים בארץ.

לגבי העברה במכס אם רשום משומש עד 50$ מה הסיכוי שייבדק. (דרך DHL\FEDEX)

ואם כן איך הם יכולים לדעת? וכמה אפשר לצאת בקנס אם ישימו לב?

סתם שאלה שעלתה במוחי הסקרן :alcoholic:

DHL/FEDEX מחייבות שטר ייצוא וחשבונית מס תואמת, אי אפשר לשלוח ללא זה.

מבחינת המכס אין דבר כזה "משומש" מכונית יד שניה שהיא איננה מכונית אספנות תעורך לפי המחירון, מכוניות אספנות מעורכות ע"י שמאי, כמו כן דברי אומנות, תכשיטים ואבני חן. בעקרון על כל חבילה שאיננה מגיעה עם הצהרת ייצוא וחשבונית אתה אמור לקבל עיקוב, אם למשל קנית משהו בEBAY ד"א הם נכנסים למכירה\מחפשים את המוצר ומעריכים אותו לפי המחיר באתר זה קרה לי ככה עם הXBOX360 השני שלי והמיילסטון, וכן הם עושים את זה ממש מולך...

אם זה משהו קטן וסולידי יחסית כמו אוזניות, יש סיכוי לא רע שזה יעבור עברו לי דברים גדולים יותר(כמו הXBOX360 הראשון שהזמנתי ללא מכס(הוערך בתור צעצוע ב40 דולר משום מה).. על אוזניות אין מכס, וכל עוד המוכר יצהיר מחיר הגיוני לאוזניות סביר להניח שלא "יחפשו" אותך, כלומר אם הוא רושם earphones ושווי של 40 דולר למשל סביר להניח שתצא פטור, למה רוב האנשים בעולם לא יחשבו שהזמנת אוזניות ב800 דולר, אם תיפול על סוכן מכס במצב רוח רע והחבילה שלך תעצר אז אתה תצתרך להביא קבלה, ותאמין לי שניסיתי לעבוד עליהם(הדפסתי עם המיילסטון "קבלה" אבל לא שיניתי את הקוד מכירה של הם נכנסו לפי המספר מכירה וראו את המחיר האמיתי, הם ממש אבל ממש לא מפגרים) ככה שלקבל הזהרה ממשטרת או קנס זה לא רעיון נחמד, ועוד פחות נחמד זה ללכת לבחור של מג"ב שמה שמסביר לך "שפשעת".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניה שניה שניה, למה שהמכס יבדוק אם החבר'ה ב- DHL\FEDEX כבר בודקים לפני ומעבירים את זה? (או שעליהם דיברת?)

עצוב, כמה קיבלת קנס על התעלול הזה?

איזה חברות כן שווה לקבל מהם משלוח מחו"ל??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניה שניה שניה, למה שהמכס יבדוק אם החבר'ה ב- DHL\FEDEX כבר בודקים לפני ומעבירים את זה? (או שעליהם דיברת?)

עצוב, כמה קיבלת קנס על התעלול הזה?

קיבלתי "נזיפה" לא קנס, מה שFEDEX עושים זה בעים עם שטר הייצוא למכס ומשלמים את הסכום שכתוב בשטר הייצוא, ואצלהם אתה לא יכול לכתוב סתם מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הם עושים בדיקה קפדנית על כל המוצרים?(פותחים והכל..)

לא הם לא מוכנים לקבל משלוח בין לאומי לייצוא ללא חשבונית מס של המכירה, או משהו מקבילה לה לפי החוק של אותה מדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם "מישהו" יעשה עסקה עם המוכר וישלם לו בשביל חשבונית בסכום יותר נמוך על אותו מוצר.

שתי חשבוניות אבל הזולה על החבילה.

נגיד עולה 800, משלם 760 ועוד תשלום בנפרד אותו מוצר 40 ושם על החבילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...