בעיה|מחשב נדלק ולא רואים כלום על המסך - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה|מחשב נדלק ולא רואים כלום על המסך

ofir_yaish

Recommended Posts

זה בעיה שיש לחבר שלי הוא מדליק תמחשב והוא אומר שהמחשב נדלק כלומר הלדים של ההדלקה דלקים אבל הוא לא רואה כלום.

חשבתי אולי זה בעיה במסך אבל הוא בדק מסך אחר וגם לא פעל...

מה יכול להיות הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופיר, איך בדיוק אתה מצפה שיענו לך אם אתה לא נותן שום פרטים?

- האם מדובר במחשב חדש, או במחשב שכבר הופעל ועבד באופן תקין?

- אם המחשב אינו חדש, האם נעשו בו שינויים כלשהם לאחרונה (ברמת החומרה או הביוס)?

- מה זאת אומרת "הלדים של ההדלקה"? יש לד הפעלה אחד, שדולק כל זמן שהמחשב מופעל. הלד השני הוא לד פעילות ההארד דיסק, שאמור להבהב באופן לא סדיר אם המחשב עולה כמו שצריך ורק לא נותן תצוגה. האם זה קורה?

- האם המחשב משמיע צפצוף או צפצופים שניות אחדות לאחר ההדלקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא שינה משהו במחשב לפני שזה קרה?

כן הוא החליף כרטיס מסך אבל עכשיו אפילו שהוא מוריד תכרטיס מסך הוא עושה את הבעיה הזה.

אופיר, איך בדיוק אתה מצפה שיענו לך אם אתה לא נותן שום פרטים?

- האם מדובר במחשב חדש, או במחשב שכבר הופעל ועבד באופן תקין?

- אם המחשב אינו חדש, האם נעשו בו שינויים כלשהם לאחרונה (ברמת החומרה או הביוס)?

- מה זאת אומרת "הלדים של ההדלקה"? יש לד הפעלה אחד, שדולק כל זמן שהמחשב מופעל. הלד השני הוא לד פעילות ההארד דיסק, שאמור להבהב באופן לא סדיר אם המחשב עולה כמו שצריך ורק לא נותן תצוגה. האם זה קורה?

- האם המחשב משמיע צפצוף או צפצופים שניות אחדות לאחר ההדלקה?

המחשב היה תקין ופעל אבל כמו שאמרתי למעלה הוא החליף כרטיס מסך וזה כבר לא פועל אפילו אם הוא הוריד את הכרטיס המסך ששם ומשאיר את המובנה.

ולגבי השאלה השנייה המחשב מראה את שניהם דולקים כאילו המחשב פועל אבל בעצם לא רואים כלום בתצוגה על המסך

והמחשב לא משמיע ציפצופים כלשהם.

אני לא כל כך הבנתי מה עושים במדריך הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות, אם כך:

- האם לפני הרכבת הכרטיס הלא מובנה נעשו שינויים בביוס, למשל ביטול הכרטיס המובנה?

- האם ספק הכוח של המחשב מסוגל בכלל לתמוך בכרטיס הנוסף?

- האם בשני המקרים אחרי הנסיון הראשוני, כלומר הפעלה עם המובנה או הלא מובנה, המחשב מגיב באופן זהה מבחינת מנורות וכו'?

מה שהייתי מציע לנסות בכל מקרה זה להוציא את הכרטיס הנוסף, לנתק את המחשב מהחשמל (או לכבות את המפסק שעל הספק, אם קיים), ואז להוציא את סוללת הביוס לכמה דקות (או לחילופין לקצר את מגעי איפוס הביוס, אם קיימים בלוח האם). אחרי זה, מנסים להפעיל עם הכרטיס המובנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותה בעיה שיש לי .

יש פה איזה קאטץ' שצריך לעלות עליו הכל עבד גם אצלי בסדר יש לי ספק חזק

כרטיס מסך לא בשמיים ואחרי שהוצאתי כרטיסמ סך והחזרתי אין תצוגה.

אגב כלום לא נשרף - יש לי עוד מחשב בבית אז מה שעשיתי העברתי את כ להחלקים מהמחשב הבעייתי ללוח אם הישן יותךר (השני, זה שזרוק בבית) והכל עובד עובר פוסט והכל בסדר .

משמע - יש בעיה בלוח אם - חשד שלוחות אם של ג'יגה בייט עושים בעיות כשמוציאים חומר מהמחשב .

איזה יש לך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

יש לו אחר..

כמה שאלות, אם כך:

- האם לפני הרכבת הכרטיס הלא מובנה נעשו שינויים בביוס, למשל ביטול הכרטיס המובנה?

- האם ספק הכוח של המחשב מסוגל בכלל לתמוך בכרטיס הנוסף?

- האם בשני המקרים אחרי הנסיון הראשוני, כלומר הפעלה עם המובנה או הלא מובנה, המחשב מגיב באופן זהה מבחינת מנורות וכו'?

מה שהייתי מציע לנסות בכל מקרה זה להוציא את הכרטיס הנוסף, לנתק את המחשב מהחשמל (או לכבות את המפסק שעל הספק, אם קיים), ואז להוציא את סוללת הביוס לכמה דקות (או לחילופין לקצר את מגעי איפוס הביוס, אם קיימים בלוח האם). אחרי זה, מנסים להפעיל עם הכרטיס המובנה.

אתה שומע אמרתי לו היום בבוקר לעשות את להוציא את הסוללה ועכשיו הוא אמר לי שהוא עשה את זה ועכשיו בכלל המחשב לא פועל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...