לחצן גלגלת של DA לא עובד כראוי?-עמוד אחרון, עודכן, לא נפתר! - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לחצן גלגלת של DA לא עובד כראוי?-עמוד אחרון, עודכן, לא נפתר!

ToMuSH

Recommended Posts

לטעמי ה-MX518 לוקח את שני אלה, בעיקר מבחינת הנוחות לאורך זמן.

פותח הדיון, שווה לך להשקיע את ה-160 ש"ח האלה - העכבר הזה שווה כל שקל מפני שהוא פשוט All Rounder מעולה (אז נכון שבמשחקים הוא קצת פחות גמיש מ-G5/500/9 ומאפשר פחות חופש תנועה באופן יחסי, אבל עדיין יהיה מהיר ומדוייק כמו שד אם תרצה בכך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטעמי ה-MX518 לוקח את שני אלה, בעיקר מבחינת הנוחות לאורך זמן.

פותח הדיון, שווה לך להשקיע את ה-160 ש"ח האלה - העכבר הזה שווה כל שקל מפני שהוא פשוט All Rounder מעולה (אז נכון שבמשחקים הוא קצת פחות גמיש מ-G5/500/9 ומאפשר פחות חופש תנועה באופן יחסי, אבל עדיין יהיה מהיר ומדוייק כמו שד אם תרצה בכך).

מסכים לכל מלה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MX518 עכבר מצויין,אחד התפגר לי אז קניתי עוד אחד.

במחיר של היום זה פשוט פשע לא לקנות אחד.

העכבר מדוייק מאוד,במשחקים על 1800DPI הוא לא מעלים את הרגישות,הוא פשוט מדוייק מאוד.

אני ממליץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם נראה שירדת מה-MX518 אבל רציתי לומר שאני לא ממליץ עליו כי על גבי כחצי מהעכבר יש שכבת גומי שמתקלפת והופכת את השימוש בעכבר למאוד לא נח.

כשאקנה את העכבר הבא שלי אני אוודא קודם לכן מניסיון של אחרים אם קיימת השכבה הלא נעימה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, תודה רבה, עכשיו ירדתי ממנו סופית.

מישהו יכול לעזור לי בזה? :

תודה לכולכם!!! :)

עדכון:

אני יכול להביא בסביבות 150-170 ש"ח את ה- G500 ו- DA. מה יותר מומלץ?

אני כרגע יותר לכיוון ה- DA, שאני יכול להביא ב- 150 (את ה- G500 ב- 170).

תודה רבה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי MX518 כבר שנה וחצי בערך ולא מתקלף לי שום דבר.

זה העכבר הכי טוב שהיה לי אי פעם, אני ממש מרוצה ממנו ובזמנו קניתי אותו ביותר יקר ואני לא מתבאס על זה אפילו לשנייה.

עכבר נוח, טוב למשחקים, זז חלק, 1800DPI, במחיר של 160 ש"ח מה צריך יותר ?

בשביל המחיר שלו הוא נותן תמורה טובה מאוד וזה השיקול העיקרי מבחינתי..

בהצלחה בכל מה שתבחר בכל מקרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, הבאתי Deathadder v2, ייקח לי זמן להתרגל אליו, אבל נסתדר... תודה לכולכם!! :)

עריכה:

שמתי לב שכפתור הגלגלת לא פותח לי קישורים בטאב חדש... מה אני אמור להגדיר בדרייבר ע"מ שהוא יעשה זאת? הכל בדיפולט בדרייבר... לחצן הגלגלת מוגדר כ- Universal Scrolling. תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב שכפתור הגלגלת לא פותח לי קישורים בטאב חדש... מה אני אמור להגדיר בדרייבר ע"מ שהוא יעשה זאת? הכל בדיפולט בדרייבר... לחצן הגלגלת מוגדר כ- Universal Scrolling. תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים? זה ממש מעצבן... אני צריך לממש אחריות? - ד"א, יעשו לי בעיות אם אממש אותה ולא אני קניתי את העכבר מהחנות, אלא מיד שניה? תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...