לחצן גלגלת של DA לא עובד כראוי?-עמוד אחרון, עודכן, לא נפתר! - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לחצן גלגלת של DA לא עובד כראוי?-עמוד אחרון, עודכן, לא נפתר!

ToMuSH

Recommended Posts

שלום,

אני לפני קנייה של עכבר, חשבתי על ה- MX518 בגלל מחירו האטרקטיבי (160 ב- KSP), ורציתי לדעת איך הנוחות שלו. אני כרגע עם UDF99 או משהו כזה, זה העכבר שעולה ב- KSP שלושים ושמונה שקל, ויש לי אותו כבר לא מעט זמן אך הוא עושה בעיות בזמן האחרון - קפיצות כאלה כל כמה זמן, אבל מה שיותר מטריד זה שגב היד כואב לי לאחר שימוש ממושך בו. אני רוצה עכבר לגיימינג, שיכול להיות לפעמים כמה שעות ברצף, והכי חשוב לי שהעכבר יהיה ממש אורגונומי ונוח. אני מכיר את הביצועים שלו בערך, יש אותו לחבר ושיחקתי בו דיי מזמן האמת, אז אם מישהו יכול להמליץ ולספר על חווית הגיימינג בו אשמח לשמוע.

תודה מראש ולילה טוב, תום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי את ה G5 הם באותו העיצוב , כרגע יש לי את ה G500 שהוא כמו G5 על סטרואידים ;)

בכל מקרה העיצוב מאוד נוח וארגונומי , מאפשר לי לעבוד על העכבר לשעות ארוכות , יש לי יד קטנה אבל עכברים קטנים עשו לי כאבים באצבעות (דגם מסויים של RAZER) , העכבר גדול ונוח , ללא ספק תהיה מרוצה ממנו , מה שכן כמובן שזה דגם ישן עם חיישן DPI יותר נמוך , אבל ללא ספק , במחיר הזה אין תחרות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך Dark.

השאלה אם הוא ייספק אותי למשחקים, ולא עדיף לקנות משהו יקר יותר. מבחינת האורגונומיות והנוחות - השתכנעתי. אבל 1800DPI זה לא מעט מדי? אני לא גיימר מטורף, אבל אני משחק דיי הרבה TF2 וחשוב לי שזו תהיה השקעה נכונה. העכבר הנוכחי כבר משגע אותי, אז אני חייב לקנות בזמן הקרוב. בכל זאת, MX518 יצא לפני כמעט 5 שנים, לא כדאי לקנות משהו חדש יותר? ואם יש משהו טוב יותר ובמחיר של בוא נגיד עד 200 ש"ח אשמח לשמוע עליו.

דבר נוסף ששמתי לב אליו, בביקרת הזו נראה שחיישן העכבר מגיע ל- 1.6K DPI, ובאתר של נכתב שהוא מגיע ל- 1.8... מוזר?

גם אם יש איזה פד חביב ולא יקר (נגיד 50-60 ש"ח) - גם עליו אשמח לשמוע. אבל לא אוציא 100 שקל על פד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק באסטרטגיה , ובמצב הסטנדרטי העכבר אצלי על ה 1700 DPI , במקרה כמו שלך או שהייתי לוקח את ה MX518 או פשוט כבר משקיע יותר ובוחר ב G500 ...

אם אתה אוהב החלקה מהירה של הסמן , ה EXTRA DPI רק מוסיף

לגבי משטח , יש את משטחי הבד שך QCK שהם מעולים

לי יש את ה QCK MINI שהוא מספיק ביותר ... (רק תצא מנק' הנחה שזה בד , הוא מתבלה ומתלכך , אבל עדיין זה פד מעולה)

http://www.pcgames.co.il/SteelSeries_QcK_Mini-1021.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. השאלה אם האקסטרה DPI מוסיף רק להחלקה מהירה של הסמן, או שיש כאן משהו נוסף. מן הסתם יש משהו נוסף, כי אחרת פשוט מעלים את הרגישות במשחקים/מע' הפעלה.

2. איך ה- MS SideWinder X5? יש אותו ב- 220 ש"ח באייבורי. אני מוכן להשקיע עוד 60 ש"ח, השאלה אם זה שווה את זה. (נוחות + ביצועים)

3. לחבר שלי יש G5 כחול ושחור כזה, והוא עלה לו 130 ש"ח - היום הוא בדק בקבלות. הוא קנה אותו לפני איזה שנתיים. איך יכול להיות שהיום הכי זול בזאפ זה 280 שקל? זה Rev. 2 או משהו? גם העיצוב שונה מעט - בעיקר הצבעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

ראיתי ב- Zigzag גם את העבר הזה, הוא 1600DPI ועם חיישן לייזר. הוא נראה גם ממש נוח, בדומה ל- MX518, ועולה קרוב למחצית ממנו. השאלה אם שווה לקנות אותו? אני לא יודע איך בעכברים ובציוד היקפי, אבל יש לי תחושה שהם לא משהו, ולא מתקרבים ל- . אני מתכוון מבחינת איכות החומרים והבנייה, כי הם בטח משתמשים בחיישן בסדר גמור. מה שכן, מקבלים שנה אחריות, שזה מרמז על האיכות של העכבר...

אז מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

ראיתי ב- Zigzag גם את העבר הזה, הוא 1600DPI ועם חיישן לייזר. הוא נראה גם ממש נוח, בדומה ל- MX518, ועולה קרוב למחצית ממנו. השאלה אם שווה לקנות אותו? אני לא יודע איך בעכברים ובציוד היקפי, אבל יש לי תחושה שהם לא משהו, ולא מתקרבים ל- . אני מתכוון מבחינת איכות החומרים והבנייה, כי הם בטח משתמשים בחיישן בסדר גמור. מה שכן, מקבלים שנה אחריות, שזה מרמז על האיכות של העכבר...

אז מה אתם אומרים?

אין לי מושג בקשר לעכבר הזה ספציפית אבל כבר יצא לי להשתמש במוצרים של החברה הזאת והם פשוט מרגישים זולים, בשביל עוד כמה עשרות שקלים כבר עדיף ללכת על עכבר נורמלי, הרי עכבר זה משהו שמלווה אותך לכמה שנים טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע כל אחד ומה שנוח לו.

אם יש לך יד גדולה עזוב את ה MX518.

הוא עכבר מאוד אמין, מדויק אבל יש לי כמה חסרונות.

אחד זה שהעכבר קטן לי מידי ביד.

בהתחלה היה קשה לי למצוא תנוחה נכונה ומתאימה לי לשים על העכבר וזה חירפן אותי.

עד היום אני לא 100% עם זה וגם ברגע שהעכבר לא מתאים ליד זה דופק אותך גם מבחינת הלחצנים, נוחות. פשוט חבל על הכאב ראש.

לי ברגיל ה DPI מספיק, גלישה וסתם ככה במחשב..

אבל במשחקים זה לפעמים מעט מידי, לפחות יש לי משחק אחד שהDPI פוגע בי וזה BAD COMPANY 2.

בכל השאר זה בסדר גמור.

אני חושב שהיום אתה יכול למצוא עכברים יותר טובים וחדישים מזה מבחינת הפיצ'רים שהם מציעים.

אל תנסה להתפשר על עכברים אחרים מבחינת החברה שמייצרת.

היה לי עכבר של (גדול ומאוד נוח לי ליד) אבל הוא פשוט שבק חיים..

הייתי הולך על לוג'יטק\ריזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממממ... לא נראה לי שאוציא 340 שקל+משלוח (הכי זול בזאפ, SKYPC) על עכבר... אין לי בעיה עם הלוג'יטק שיש לי, SBF99, אבל הוא פשוט גורם לי לכאבים ביד מכיוון שאני מזיז את היד המון תוך כדי משחק וגב כף היד כואב לי נורא. אין לי יד גדולה, סטנדרטית כזו (לא יודע איך להגדיר אותה :smile1:) של אדם בן כמעט 19... אני רוצה עכבר אורגונומי, לא איכפת לי DPI - אני עכשיו משחק עם 400 ממש לא רע, ולא רואה צורך ביותר. הכל שאלה של התרגלות, והשאר זה כבר SKILL לפי דעתי... שיחקתי עם ה- G5 של חבר שלי ועל 1800 DPI זה ממש לא שחיק, העבר זז מהר במשחקי FPS בצורה מעצבנת מאוד!

יש משהו שמתאים לדרישות שלי? שוב, אורגונומיה זה דבר ראשון אצלי, אחרי כן ביצועים. שמתי עין על ה- X5 שהזכרתי קודם לכן, לא יודע איך הוא, אשמח לקבל

חוות דעת.

תודה רבה מראש על כל העזרה חבר'ה, וגמר חתימה טובה! :)

עריכה:

שמתי לב לעכבר הזה, סייטק Cyborg V3, גיששתי מעט בגוגל ומצאתי (ד"א אין עליו הרבה מידע ברשת, וביקורת אחת לא מצאתי!) שהוא אורגונומי ובעל חיישן של 3200DPI, ומחירו דיי מצחיק יחסית למפרט המרשים - 140 ש"ח. למה הוא כזה נמוך? אני יודע ש- Saitek חזקים בפאדים ובהגאים וציוד נלווה כדומה, אבל בעכברים אני יכול רק להניח שהם איכותיים גם כן... אז מה אתם אומרים? לי זו נראה עסקה משתלמת מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממממממ... אני כבר לא יודע מה לעשות. מצד אחד יש את העכבר הזה שנראה ממש טוב, מצד שני... לא יודע. נראה לי שבסוף אלך על ה- MX518 יחד עם ה- QcK Pad. ביחד זה יוצא 200 ש"ח. אם יש הצעות אחרות אשמח מאוד מאוד לשמוע מה הן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, ירדתי מעכבר גיימינג יקר! החלטתי שהעכבר שברשותי צשרת אותי טוב מאוד, אבל הוא קופץ כזה מידי פעם וזו הבעיה היחידה... החלטתי ללכת על עכבר זול משהו כמו Basic Optical Mouse, וקצת יותר קדימה, אמרתי אולי נשתדרג מעט ל- BlueTrack Comfort Mouse 4500. מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...