הזמנה קבוצתית מוקדמת (PC) של המשחק Call of Duty:Black Ops - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה קבוצתית מוקדמת (PC) של המשחק Call of Duty:Black Ops

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני רוצה גם אבל אני לא יודע איך לשלוח הודעה פרטית פה

http://hwzone.co.il/community/index.php?action=pm;sa=send;u=32553

(שווה להוסיף לדף הראשון)[br]פורסם בתאריך: 13.09.2010 בשעה 14:45:56

אני מאוד בעד רעיון הJD! ;D

אם אתה לא קטין אני אאסוף אותך ;D (אשדודי :( )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

45 חברים שעד כה נכנסו לרשימת הקניה הקבוצתית:

1. SimonSix

Dj-ElectriC .2

XTZ-Mike .3

DagdeGun .4

the cube .5

avih1994 .6

Kolshamen .7

Kolshamen .8

Kolshamen .9

ISR_SOLDIER .10

ISR_SOLDIER .11

nazgull .12

gguyhh .13

G-Man .14

G-Man .15

G-Man .16

G-Man .17

SimonSix .18

SimonSix .19

zahiz007 .20

Denton .21

ALÞћÃ .22

Vi .23

Chamuelm .24

LOL .25

LOL .26

marvje .27

llrefael .28

B.D.B .29

R|plet .30

™Igrosh .31

cky4life .32

shem86 .33

shem86 .34

shem86 .35

spiidx117 .36

AnTiSh0ck .37

abav .38

Chamuelm .39

shaycool .40

~BaRaK~ .41

NaDaViZ .42

gation .43

realmagic .44

realmagic .45

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעקב...כרגיל יישר כח לסיימון. מתלבט קשות לגבי המשחק הזה.א. כי נמאס לי קצת מהסקנריו שלמלחמה מודרנית.אפשר לומר שמלחמה מודרנית היום זה מלה"ע ה2 של פעם ;) אבל אני ב. MW2 בחודשים הראשונים דפק לי את הלימודים בצורה מאסיבית :) ג. ברמת הסינגל MOH נראה ונשמע לי יותר מעניין-בכוון שלאוירה של שחזור היסטורי מאשר סרט אקשן מנופח.אני תמיד בעד תחרות בריאה ונגד מונופלים-בייחוד של אקטיויזן רח"ל. אבל המולטי שלו נשמע לי דפוק ברמות אז בנתיים לא מסתבר שאקנה אותו,בטח שלא ב60 דולר.

מצד שני נראה שתהיה לBO קהילה חמה ויש לו כל מיני פיצ'רים מענינים במולטי,בתקווה שגם שרתים.... נראה מתי נשבר ונרשם פה.. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעקב...כרגיל יישר כח לסיימון. מתלבט קשות לגבי המשחק הזה.א. כי נמאס לי קצת מהסקנריו שלמלחמה מודרנית.אפשר לומר שמלחמה מודרנית היום זה מלה"ע ה2 של פעם ;) אבל אני ב. MW2 בחודשים הראשונים דפק לי את הלימודים בצורה מאסיבית :) ג. ברמת הסינגל MOH נראה ונשמע לי יותר מעניין-בכוון שלאוירה של שחזור היסטורי מאשר סרט אקשן מנופח.אני תמיד בעד תחרות בריאה ונגד מונופלים-בייחוד של אקטיויזן רח"ל. אבל המולטי שלו נשמע לי דפוק ברמות אז בנתיים לא מסתבר שאקנה אותו,בטח שלא ב60 דולר.

מצד שני נראה שתהיה לBO קהילה חמה ויש לו כל מיני פיצ'רים מענינים במולטי,בתקווה שגם שרתים.... נראה מתי נשבר ונרשם פה.. :kopfpatsch:

חחחח

:xyxthumbs:

שלח הודעה פרטית עם כל הפרטים כבר יא נוב :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור לי.... :) סיימון באמת כל הכבוד רק אחרי שארגנתי אחת ראיתי כמה זה כאב ראש.כמובן אצלי זה היה קצת יותר כאב ראש כי אני נוב ועשיתי כל מיני טעויות של מתחילים.אבל ממש כל הכבוד...אל תדאג אני בטח אשבר בקרוב.מה גם שבקבוצתית של SC2 לא היו כל תותחי וזמרי/נגני/סלביי הפורום אז יהיה יותר מעניין להגיע למכירה הזאתי. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...