אייפון 4 סימפרי או SGS, הקניה בבלגיה - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייפון 4 סימפרי או SGS, הקניה בבלגיה

Access Denied

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יכול להיות שאתה צודק...

מה שאני יודע זה שהחזקתי את הדיזייר, והוא היה לי כבד בטירוף.

יצא לי לשחק קצת גם עם בלאקברי 8830, שהוא באותו משקל של הדיזייר אבל קצת קצר ורחב יותר (114x66 לעומת 119x60 בדיזייר או 122x64 בגלאקסי) , והוא היה לי דיי גדול.

הבלאקברי אומנם גם עבה יותר (14mm לעומת 12 של הדיזייר ו-10 של הגלאקסי) אז יכול להיות שמכשיר דק יותר היה מרגיש טיפה אחרת, אבל רק המחשבה על זה שהגלאקסי ארוך ממנו בכמעט ס"מ שלם ממש מטרידה אותי.

האמת שאני מתחיל לאט לאט פשוט לשקול להסתובב עם שני מכשירים. ה-W880 הנאמן שלי בזמנים שאני צריך להסתובב איתו הרבה בכיס, נניח ביציאה למועדון/פאב, וסמארטפון גדול לזמנים נוחים יותר, כשרוב הזמן הוא במילא יוכל להיות מונח על השולחן. נניח ביציאה למסעדה, ישיבה בבית של חברים וכו'.

אני פשוט לא רואה מצב שבו חברה כלשהיא טורחת לעשות חזק עם חומרה איכותית אבל תוך שמירה על קומפקטיות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הדיזייר באמת יותר כבד. עדיין לא ניסית להשים את הגלקסי בכיס, אולי בסוף זה יהיה לך נוח...

לפני הגלקסי היה לי אריקסון C902 והוא הרגיש לי הרבה יותר מסורבל ולא נוח למרות שהוא שוקל 11 גר' פחות (בגלל שהוא קטן והוא היה רוקד לי בכיס). מהבחינה הזאת הגלקסי מושלם - יושב איך שאתה מניח אותו ולא זז בכל צעד שאתה עושה (אין לאן ;)).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אלפי משתמשים בארץ שיגידו לך שהבעיה הזאת פשוט לא רלוונטית לישראל

בכל מקרה, המכשירים שנמכרים היום כבר לא ממש סובלים מהבעיה הזאת

(אין משהו רשמי מאפל אבל אפשר למצוא דיווחים על זה ממשתמשים )

רלוונטית לפלאפון, זה קורה בתדרי 900/850 בעיקר(טווח התדרים הזה הנפוץ בארצות הברית עקב הגודל האבסורדי שלה, בארצות הברית יש בעיות כיסוי וקליטה בכל הרשתות, ובכמעט כל מכשיר זה לא שעל כל בניין שלישי בת"א ש אנטנה), בתנאי קליטה נמוכים.

איכות הקליטה תלויה באזור, אני גר באריאל והמיילסטון שלי בבית מתחרפן לפעמים, יש מקומות בדירה שאין קליטה בכלל, תמיד יהיו נקודות מתות\כיסוי רע, אבל בישראל זה מאוד נדיר עקב השימוש בתדרים גבוהים וכמות אבסורדית של אנטנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...