יש עם מי לדבר בגוגל? (או - מה עושים כשפורצים לכם לחשבון?) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש עם מי לדבר בגוגל? (או - מה עושים כשפורצים לכם לחשבון?)

Demagh

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא הסניגור של הזון - אבל זה ממש מעצבן אותי לקרוא את הרמיזות המטומטמות האלה שלכם.

לא רמזתי שזה HWZONE. אם זה היה HWZONE, הייתי מפנה אצבע מאשימה. לי פרצו והשתמשו בשביל כמה ספאם מייל. לא גנבו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, הטופס הזה לא עובד לי...

הבן זונה גם שינה לי את השאלה הסודית, עכשיו המייל שואל אותי "איזו קבוצת כדורגל אתה אוהד?"

אני בכלל לא אוהב כדורגל אבל... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, הטופס הזה לא עובד לי...

הבן זונה גם שינה לי את השאלה הסודית, עכשיו המייל שואל אותי "איזו קבוצת כדורגל אתה אוהד?"

אני בכלל לא אוהב כדורגל אבל... :nixweiss:

אתה תמיד יכול לתכנן עוקץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי פרצו את הג'ימייל ואת הפייסבוק אחרי שהתחברתי ממחשב באיזה מלון בפריז.. לא חכם במיוחד, במבט לאחור.

הם דחו כמה בקשות שחזור שלי, ואז השגתי את הלינק הזמנה המקורי שלי שעוד היה מאוחסן בג'ימייל של החבר ששלח לי אותה.

לינק הזמנה מקורי הוא פחות או יותר שחזור מובטח.

כמובן, כל שאר שיטות השחזור לא עבדו, הפורץ שינה את המייל שחזור סיסמה ואת השאלה והתשובה הסודית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי פרצו את הג'ימייל ואת הפייסבוק אחרי שהתחברתי ממחשב באיזה מלון בפריז.. לא חכם במיוחד, במבט לאחור.

הם דחו כמה בקשות שחזור שלי, ואז השגתי את הלינק הזמנה המקורי שלי שעוד היה מאוחסן בג'ימייל של החבר ששלח לי אותה.

לינק הזמנה מקורי הוא פחות או יותר שחזור מובטח.

כמובן, כל שאר שיטות השחזור לא עבדו, הפורץ שינה את המייל שחזור סיסמה ואת השאלה והתשובה הסודית.

זהו.. עכשיו הכל אבוד. זה בדיוק מה שאני עשיתי, וגיליתי שהזמנתי את עצמי לאיזשהו דואר-קקה של נענע שעשיתי לשלוש דקות, רק לשם ההזמנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...