טיסות זולות (מאוד) לאירופה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיסות זולות (מאוד) לאירופה

J0n1

Recommended Posts

אחרי אמסטרדם בא לי ברלין :)

הבנתי שיש חברות שמציעות טיסות זולות ביותר לכל מיני יעדים ברחבי אירופה, ומשם אפשר לקחת רכבת ליעד הרצוי.

מישהו מכיר חברות כאלה?

הסתכלתי בeasyjet ולא מצאתי משהו מתאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה מטורף, פשוט סדום ועמורה מה שהולך שם.

הטיסה מתוכננת לאוקטובר והיא על חשבון כסף שעוד לא הורווח, ז"א שאני אצטרך באמת להזמין את הכרטיס בדקה ה90 (מונח, לא חברה)

אני מפחד שהמחירים באתרים הישראלים יעלו בגלל תקופת החגים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיץ טסתי לקופנהגן עם חברת AIRBALTIC, אבא שלי מצא אותה אני יודע שהם ממש ממש זולים. מה שכן, שעל כל דבר אתה משלם בנפרד (צ'ק אין למזוודות, חריגה מהמשקל של המזוודות (הם אשכרה בודקים את זה), אוכל, שתיה וכו') אבל עדיין זה יצא יותר זול מחברות אחרות לקופנהגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיץ טסתי לקופנהגן עם חברת AIRBALTIC, אבא שלי מצא אותה אני יודע שהם ממש ממש זולים. מה שכן, שעל כל דבר אתה משלם בנפרד (צ'ק אין למזוודות, חריגה מהמשקל של המזוודות (הם אשכרה בודקים את זה), אוכל, שתיה וכו') אבל עדיין זה יצא יותר זול מחברות אחרות לקופנהגן

בטיסות כאלו לא יצא לי שלא יבדקו לי חריגת משקל, תמיד בודקים.

זה 20 קילו בהלוך ובחזור, ובד"כ בשדות תעופה בחו"ל יותר מקפידים, בארץ לפעמים יוותרו לך על 1-3 קילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה אז זכיתם. הייתי הרבה באירופה ולרוב הם היו קטנוניים.

תכלס נכון למרות שתמיד יש דרכים לעקוף את זה העיקרית שבהן היא להגדיל את המשקל שאתה מעלה איתך למטוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שגם ארקיע השיקו עכשיו מודל "LOW COST". שווה לברר איתם.

ולגבי טיסות LOW COST באופן כללי - ככל שתזמין מוקדם יותר כך המחיר נמוך יותר - ולכן להזמין בדקה ה-90 לרוב לא ישיג לך איזשהו מחיר פלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס נכון למרות שתמיד יש דרכים לעקוף את זה העיקרית שבהן היא להגדיל את המשקל שאתה מעלה איתך למטוס.

הם שקלו גם את הכבודת יד. ויותר מזה, יש להם מן כלוב שבו הם בודקים שהכבודת יד לא חורגת מהמידות המותרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה שאם אני מחפש טיסה לאוקטובר שזה עוד חודש ולא בתקופת החגים אני נתקל רק בטיסות ב500$ ומעלה

http://www.arkia.co.il/click/cl_4004.post_01_search?km=Y&ds=205&jr=N&cds=&gg=N&kj=13/10/2010&y=19/10/2010

אבל יש טיסה לשיא תקופת החגים עכשיו ב200$?

http://www.wallatours.co.il/flights/details.aspx?sid=2&vid=2&pid=036924693215066500000000321506660000000000000000&priceid=0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...