יופי דפקתי להורים את האוטו - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יופי דפקתי להורים את האוטו

shai11

Recommended Posts

הגרוע מכל קרה ודווקא ביום של הנסיעה המשפחתית לתל-אביב

נוצר חור בפגוש האחורי 3-5 ס''מ וגם הצבע התקלף מדובר בטויוטה קורולה 2005

חוץ מזה אין נזקים

חייב עצה מהירה איך לתקן את זה בנתיים הסתרתי את זה עם מדבקה של טסט אני פשוט מחכה למועד טוב לספר

אני גר באזור נהריה ואין לי הרבה כסף למישהו יש מושג איפה אפשר לתקן את זה בלי לפרק את הפגוש או להחליף אותו ?

הרכב בצבע כסף אם זה קשור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל. אל תדאג. מה שנעשה נעשה. לדעתי ספר להורים ותתיעץ לגבי צבע נגד חלודה שניתן לצבוע את החור שם.

אני לא היתי מחליף ומשלם מאות שקלים על חור קטן באוטו.

בהצלחה

מה קשור חלודה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל ראיתי מלא של מכוניות באינטרנט שמתקנים..

אין לי בעיה לספר להורים פשוט אנחנו רוצים לנסוע היום לתל אביב עם האוטו ואם אני אגיד לו עכשיו הוא ילך להחליף אותו

הוא לא יכול לחכות בדברים כאלה

לפי דעתי אפשר לתקן את זה זה לא ממש חור יותר קימור קטן כלפי פנימה שנסדק גם הצבע.

יש לאוטו ביטוח מקיף עם השתתפות עצמית של 500-700 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי באם מדובר בצבע מטאלי או לא מבחינת עלות התיקון קודם כל.

דבר שני שלא יהיה הבדלי צבע צריך לצבוע את כל הטמבון,בדרך כלל ממלאים בשפכטל שמים צבע בסיס [לפי מיטב ידעתי טמבון לא עשוי מפח אלה מפלסיק],ועליו את הצבע.

מבחינת עלות לא יותר מ200-300 שקלים.

בגלל שהרכב "ישן" והצבע דהה לצבוע מקומית יהיה קצת בעיה כי יהיה הבדלי צבע .

עם זה "קימור" או לא משנה מה פשוט אצל פחח בחינם אפילו יתן מכה עם פטיש אוויר ויחזיר את זה למקום,לא תמיד צריך לרוץ לתקן אם זה משהו מאוד שולי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזכיר לי איזה סרט (לא זוכר איזה) שהבן החזיר את האוטו הביתה אחרי תאונה קטנה, והאימא באה לצאת עם האוטו ומשפשפת את הפח או משהו והפגוש חצי נופל, ואז האבא בדיוק מגיע ומתנגש באוטו חזק והאוטו מתפרק.

ואז כולם נושמים לרווחה כי עכשיו זה אשמתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזכיר לי איזה סרט (לא זוכר איזה) שהבן החזיר את האוטו הביתה אחרי תאונה קטנה, והאימא באה לצאת עם האוטו ומשפשפת את הפח או משהו והפגוש חצי נופל, ואז האבא בדיוק מגיע ומתנגש באוטו חזק והאוטו מתפרק.

ואז כולם נושמים לרווחה כי עכשיו זה אשמתו.

שמע אני סיימתי את תקופת המלווה לפני חודשיים+- אני מודה אין לי שליטה ברכב כמו אבא שלי או אחי הגדול

ושנאתי לנהוג בתקופת המלווה כי לאבא שלי לא היה זמן ואימא שלי פחדנית מאוד מאוד ורק הורידה לי את הביטחון אז העדפתי שלא לנהוג

אני בכלל לא אוהב לנהוג על הטויוטה כי אני רק מפחד כל הזמן מהרגע הזה שאני אצטרך להעיר את ההורים שלי בלילה ולהגיד להם שדפקתי את הרכב

אני מעדיף לקנות איזו רנו קליאו או משהו ולהרוס אותו כי אין מה לעשות נהג חדש זה נהג חדש גם אם הוא יהיה הבן של שומאכר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הגעת למצב שאתה דופק את האוטו מאחור? בחנייה?

בכל מקרה ספר להורים, זה לא שהרכב טוטאל לוס וכמו שאתה מתאר זה סך הכל שפשוף קטן בצבע.

אגב, גם אני נהג חדש (שנה+) ואחת הסיבות שלא התחלתי לנהוג על היפניות מקרטון האלה היא שכל פגיעה קטנה האוטו מתעקם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...