Acer Liquid - שווה משהו? אפשרי שעדיף על המיילסטון? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Acer Liquid - שווה משהו? אפשרי שעדיף על המיילסטון?

xtract1

Recommended Posts

אכן אין לו מקלדת. אני מדבר יותר מבחינת חומרה ללא קשר למקלדת. מעבד/מאיץ גרפי/מצלמה וכו'.

האמת? הוא לא כ"כ נראה לי, גם כי החברה לא הכי מוכרת מהתחום וגם כי בטח תהיה בעיה רצינית למכור אותו בעתיד כיד2 (בעצם שלישית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלילי.אני מתכוון לקנות בארץ והמחיר פה יקר קרוב לפי 2. אני מחפש מכשיר (יד2) שיהיה בסביבות 1600-1700 ש"ח. בנתיים מה שאפשר להשיג זה את האייסר (שאני רק מתייעץ לגביו למקרה שאני טועה, אבל כאמור הוא לא נראה לי משהו) ואת המיילסטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שכך חשבתי, גם N1 ודיזייר יד שניה אפילו לא קרובים לתקציב שלי. בכל מקרה, כנראה שבעקבות ההודעה שלך את עניין הניווט פתרתי אבל היום גם גיליתי שאין רדיו - חבל, פעם בכמה זמן אני משתמש בזה אבל אין ספק שזה לא קריטי ועל זה לא יקום ויפול דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כעיקרון צודק. אני פשוט מדי פעם שומר בעבודה (כן, זה עצוב, אבל אין לנו שומר ויש לנו תורנות) וזה יוצא 4-5 שעות ואין מה לעשות אז מדי פעם נחמד רדיו. האמת שמעבר לזה אני לא שומע - לכן זה לא קריטי, רק מוגדר כמשהו נחמד שיהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי קונה שום מכשיר סלולרי של אייסר, מדיניות העדכונים שלהם ידועה לרעה (הם פשוט מוציאים מכשיר חדש במקום להוציא גרסת תוכנה חדשה). בתקציב שלך הייתי מסתכל על ה- ARIA שכנראה חמק מתחת לרדאר שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...