קניית מחשב או חלקים, מה הבלאגן עם החנויות? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מחשב או חלקים, מה הבלאגן עם החנויות?

Tomerb1

Recommended Posts

שלום לכולם

שמתי לב שלאחרונה יש הרבה בעיות עם חנויות מחשבים, לדוגמה :TMS, שיש פה דיון על שירות גרוע וכד'.

ראיתי שלא נוהגים להמליץ פה על חנויות כמו KSP, פנדה ושאין בכלל מה לדבר על אייבורי.

היום אני לפני קניית מספר חלקים (כמעט מחשב), רציתי לשמוע דעות בקשר לחנויות.

מאיפה לדעתכם כדאי לקנות מחשב?

כרגע באזור פולג, יש חנויות כמו א.א מחשבים, KSP, TMS שנוח לי להגיע לשם ולקנות משם (בהתחשב בעובדה שאני באזור כל יום).

כרגע TMS מציעים את המבחר חלקים והמחירים הכי נוחים, אבל לאחר הדיון אני לא יודע אם באמת כדאי לקנות משם.

אז אשמח לשמוע מה דעתכם ולקבל עצות.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני חושב שאם אתה קונה חלקים אני חושב שיש לך פחות בעיות, במיוחד אם אתה יודע מה אתה קונה. אני נגיד קונה חלקים ב KSP בתל אביב כי הם באמת הכי זולים, ולא היה לי שום בעיות איתם. כשאתה יודע מה אתה רוצה ולא בא ומתחיל להחזיר או לבקש כל מיני דברים אז אין בעיה. שים לב רק לאחריות יצרן ואתה מכוסה, KSP לא אמורים לעשות בעיות עם זה אחריות יצרן.

מה שכן, מחשב שלם לא הייתי קונה מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות השם הלא משהו שיצא להם ,ksp עושים את העבודה ,נכון המוכרים לא הכי גאונים (ושוב אני לא רוצה להעליב בכללי ,אבל באותו יום ובאותו סניף היה עיניינים ) ,אבל אם אתה יודע בדיוק מה אתה רוצה סביר מאוד שלא יהיה לך בעייות איתם ,בקשר למימוש אחריות ,יצא לי לממש אצליהם רק וכרטיס מסך ,באוזניות לא היו בעייות והם הוחלפו ישר ,בכרטיס מסך היה טיפה עיניין ,אבל אחרי שהסברתי להם את המצב טוב טוב הם הבינו ועשו את המתבקש .

בקיצור ,ksp בסדר ,אבל אתה צריך לדעת לדבר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם אני קונה מTMS, ויש לי אחריות יצרן הכל בסדר?

הבעיה עם TMS היום היא שהיא שייכת ליבואן, וליבואן יש אינטרס לא לכבד אחריות(עלויות ה-RMA הן על היבואן), מבחינתו הוא במילא מוכר דרך דילרים, וישירות לחנויות גדולות.

כלומר שאם למשל קנית מוצר Y מחנות X שאין לה קשר ליבואן מעבר לזה שהיא קונה ממנו רכיבים והוא יעשה בעיות עם מתן אחריות למוצר, אז החנות לא תרצה לעבוד עם היבואן זה, כלומר פגיעה בעסקים.

מצד שני אם קנית את אותו המוצר מחנות שהיא בבעלות היבואן אז לא אכפת לו לעשות צרות עם האחריות כי מבחינתו הוא אף פעם לא יאבד את החנות בתור לקוח, וכל עוד החנות תוכל למצוא פראיירים הוא מסודר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הבעיה עם TMS היום היא שהיא שייכת ליבואן, וליבואן יש אינטרס לא לכבד אחריות(עלויות ה-RMA הן על היבואן), מבחינתו הוא במילא מוכר דרך דילרים, וישירות לחנויות גדולות.

כלומר שאם למשל קנית מוצר Y מחנות X שאין לה קשר ליבואן מעבר לזה שהיא קונה ממנו רכיבים והוא יעשה בעיות עם מתן אחריות למוצר, אז החנות לא תרצה לעבוד עם היבואן זה, כלומר פגיעה בעסקים.

מצד שני אם קנית את אותו המוצר מחנות שהיא בבעלות היבואן אז לא אכפת לו לעשות צרות עם האחריות כי מבחינתו הוא אף פעם לא יאבד את החנות בתור לקוח, וכל עוד החנות תוכל למצוא פראיירים הוא מסודר.

שלום גם לך.

אני הייתי במקומך לא אומר דברים שאתה לא סגור עליהם ואין לך שום ביסוס על זה שדברים מתנהלים כפי שכתבת.TMS שומרת על שרות מעולה ומימוש אחריות ללקוחותיה.

מבקש ממך להבא לא לפרסם דברים שקיימים בדימיונך הפרועה.תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני דברים, קיריל:

1. "אין לך שום ביסוס על זה שדברים מתנהלים כפי שכתבת.TMS שומרת על שרות מעולה ומימוש אחריות ללקוחותיה", כתבת, אבל האם הוא שיקר היכנשהו? הוא לא טען שTMS נוהגת שלא בהגינות, הוא רק טען שאם היא גם היבואן, יש לה אינטרסים שמתנגשים עם אלו של הלקוחות. הססמאות שזרקת באוויר אינן סותרות במאומה את הנקודה הזו שהוא העלה.

2. יש דרך מסויימת להזדהות כבעל עניין מטעם עסק כלשהו בפורום הזה, והיא לא מסתכמת בהוספת "TMS" לשם המשתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בינתיים מקבל שירות מעולה מTMS.

אגב TMS שייכת כיום לWELLCOM שעובדת עם היבואן, לא שייכת ליבואן

אגב בהקשר הזה אני מכיר הרבה חנויות שמייבאות בעצמן את המוצרים שהן מוכרות.

אף אחד לא אמר שהיבואן לא יכבד אחריות (במקרה שלי הוא דווקא כיבד ובגדול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנודתיות בסניפי KSP היא גדולה.

בסניף תל אביב השתינו עליי יותר מפעם אחת, ופעם אחת כשהלכתי והחלפתי אצלם כרטיס מסך החזירו לי כרטיס מסך, שהחשד העיקרי שלי היה שהם סתם הדביקו עליו מדבקה ואמרו לי "תוקן", כמובן שלקח לי בדיוק דקה להבין שזה לא עובד.

כשלקחתי את אותו הכרטיס לKSP נתניה הם לא רק החליפו לי אותו, אלא בגלל שהופסק היצור של הכרטיס הם החליפו לי אותו לאחד משודרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...