דרוש מסך 22 לצורך סרטים חושב על LED - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש מסך 22 לצורך סרטים חושב על LED

Spider1

Recommended Posts

DELL 2209WA

יש לי אותו ואני מבסוט ממנו מאוד, לכל השימושים ובייחוד למשחקים וסרטים.

הוא גם עולה 300 שקל פחות מהתקציב שלך.

ד"א, ניסיתי מסך חדש עם תאורת LED של Samsung מדגם BX2450 ולא כל כך אהבתי אותו, במיוחד את הבהירות המוגזמת שלו (אומנם גם ה- מהקופסה בהיר מאוד, אך ה- הרבה יותר וממש אין בזה צורך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LED כפי שמשווקים המסכים היום, הוא מסך LCD רגיל שבמקום תאורה אחורית מסוג CCFL (קתודה קרה או פלואורסנט) הוא מצויד בתאורה אחורית מסוג LED. אין לכך כמעט משמעות ורוב מסכי המחשב שמכילים כיום תאורה אחורית מסוג LED הם מסכים בעלי פאנל TN. מומלץ וכדאי להשקיע במסך בעל פאנל איכותי יותר שמציע זוויות צפייה רחבות יותר ומכלול צבע גדול יותר מאשר בתאורת LED.

פרטים על ההבדלים בין סוגי הפאנלים ניתן למצוא בסטיקי בראש הפורום.

Full HD או HD Ready הם מונחי מיתוג שמתארים את הרזולוציה המרבית בה תומך המסך (ועקבות כך את גודל התוכן המרבי שניתן להציג בו), מבחינה הגדרתית הרזולוציות הן 1920x1080 ו-1280x720, בהתאמה.

באופן כללי, בגדלים האלה הבדלי האיכות בין תוכן 1080p ו-720p אינו מורגש.

אני מחזק את ההמלצה על 2209WA ואם אתה בכל זאת רוצה מסך שתומך ברזולוציה של 1920x1080, תבדוק את U2311H.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את LG 2220P שלדעתי הוא יקר ממנו.

יש גם את U2211H שהוא מסך 22" ברזולוציה של 1920x1080 ולכן לדעתי לא מומלץ מכיוון שכאמור בגדלים ההאלה ההבדלים באיכות בין התכנים לא מובחנים ואילו טקסט (אני מניח שהמסך ישמש בכל זאת גם לקריאת טקסט) עלול להיראות בו קטן מדי עבור חלק מהאנשים.

בטווח המחיר הזה, ובכלל, ה- 2209WA הוא כנראה המסך המשתלם ביותר בגודל הזה.

אם מחפשים שטח עבודה גדול יותר או אם מאוד חשובה יכולת להציג תכני 1080p אז כדאי לבדוק את ה- 2311H.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובת.

עשיתי קצת תחקיר מחירים , הופתעתי לגלות שבארה"ב המחירים זהים לחלוטין לארץ וזה לא משתלם ליבא משם ולשלם גם מס.

ה2209WA לפי מה שהבנתי מסך לא רע אך הLG לוקח אותו בכל פרמטר "יבש". השאלה שלי היא כזאת אני רוצה לראות באיכות גבוהה במסך הזה,

הDELL יספק הסחורה בצורה טובה או שלא.

אם אני לא בכיוון של התקציב ויש להעלותו אודה לעצות - מסך בגודל 22 בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הנתונים של ה-2220P וה-2209WA הם זהים כמעט לגמרי והם מבוססים על אותו פאנל, כך שאני לא יודע למה קבעת שה-LG עדיף במשהו. ההבדל היחיד הוא שה-2220P מכיל כניסת וה-2209WA לא (הוא מכיל רכזת USB).

שניהם יהיו מצוינים לכל שימוש, כולל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

תודה על התגובות.

בהזדמנות זאת אציין שכנראה אלך על .מקבל אותו במחיר פחות מ-1000 ש"ח.

לגבי מסך נוסף שאני צריך, שישמש כטלוויזיה נוספת ראיתי P2270HD 22" או 23"2370MS

מה מהם כדאי? מה הייתם ממליצים כטלויזיה בגדלים קטנים גג 23 אינצ' לסרטים HD.

ובכלל המלצה למסך .

תודה ושבת שלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...