מצלמת וידאו שמצלמת 30 שניות -איך עושים? - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמת וידאו שמצלמת 30 שניות -איך עושים?

tal h

Recommended Posts

אני לא ישקיע בציוד SLR בשביל 15 דקות סרט, מה גם שבוידאו ה"שיטה" של הכפתור לא נראה לי תעבוד טוב...

פניתי לכמה חנויות במייל לכולם שלחתי בדיוק מה שאני צריך, כמה מהם הגדילו ראש ובדקו - ולא מכירים את זה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה הייתה לחברות עצמן - Canon או אחרות שאתה עובד איתן.

בתקווה שהן מבינות במוצר שלהם, לא ליבואן בארץ.

צריך לחשוב במידה ויש אפשרות לשליטה מרחוק על הצילום בעזרת שלט על הצילום, לבנות מעגל ש"יחזיק" למשך 30 שניות את המתג או לחילופין יעביר פולס לכיבוי/הדלקה של ה-REC.

לאחר שתיקבע על הרעיון לדעתי החבר'ה בפורום אלקטרוניקה יוכלו לעזור לך להרכיב ולבנות מעגל מתאים. (מעגלי טיימרים לא אמורים להיות מסובכים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DSPOT יש מבינים בעיקר בסטילס, בוידאו יש לי ידע עצום, פשוט זה כבר "קומבינה" בנושא אחר.

אני אישית עובד עם יבואנים, להם אין מושג באמת, והם לא רוצים לענות לי סתם תשובה לא נכונה.

אותו מתג , הוא לא לחיצה רצופה, אלא push to ON push to OFF , גם אם זה יהיה 29 או 31 שניות - לא נורא, בגלל זה הצעתי שדיילת מחוץ לתא תלחץ ידנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה לבנות מעגל שישלח פולס לצילום ואח"כ עוד אחד לכיבוי - אם יש כבר שלט אחר למצלמה שעושה פעולה של push to ON אז אפשר להתחבר לאותו מעגל עם טיימר שיבצע גם כיבוי REC לאחר 30 שניות.

במקרה שלה אז ה- Push to ON יהיה אותו "כפתור אדום" גדול שיהיה במרכז הדוכן וזה יפעיל טיימר של 30 שניות שישלח פולס OFF למצלמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...