קונה כונן DVD חדש ... צריך המלצות... - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונה כונן DVD חדש ... צריך המלצות...

3DTECH

Recommended Posts

תקנה את הASUS 16

עדיין אי אפשר לפרוץ אותו.. . קח משהו של פיוניר או AOPEN. אם אתה חייב כונן פרוץ אז כדאי לך לשקול יד שניה. הדגמים הישנים יותר בד"כ הגיעו בלי הגבלת איזורים או שכבר יצא להם עידכון שפורץ אותם. את ה- E616 צריך לאפס כל חמישה שינויים וזה די דרעק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה את הASUS 16

עדיין אי אפשר לפרוץ אותו.. . קח משהו של פיוניר או AOPEN. אם אתה חייב כונן פרוץ אז כדאי לך לשקול יד שניה. הדגמים הישנים יותר בד"כ הגיעו בלי הגבלת איזורים או שכבר יצא להם עידכון שפורץ אותם. את ה- E616 צריך לאפס כל חמישה שינויים וזה די דרעק.

אפשר כבר לפרוץ את הAOPEN???

איפה יש לינק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה את הASUS 16

איפה יש לינק?

א. אין לי מושג, אני משתמש ב-... היה לי AOPEN X10X40 (לפני שנתיים) והיה לו FIRMWARE שמאפשר להפוך אותו ל-RPC1.

ב. אין לי לינק אבל אני בטוח שלאחרים שיכנסו לתרד הזה יהיה משהו בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה את הASUS 16

איפה יש לינק?

א. אין לי מושג, אני משתמש ב-... היה לי AOPEN X10X40 (לפני שנתיים) והיה לו FIRMWARE שמאפשר להפוך אותו ל-RPC1.

ב. אין לי לינק אבל אני בטוח שלאחרים שיכנסו לתרד הזה יהיה משהו בשבילך.

תודה אחי

לי יש את ה16 48

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה לפרוץ כונן DVD

כונני DVD החל מינואר 2000 מחויבים להיות מוגני איזורים, מה שנקרא RPC2 שזה REGIONAL PLAYBACK CONTROL. זה אומר שאתה קונה כונן DVD כזה אז אתה מוגבל להקרנה של סרטים שמתאימים לאותו איזור אליו כיוונת את הכונן (בד"כ אפשר לשנות עד 5 פעמים ואז זה ננעל סופית). המידע הזה שגורם לכונן את הגבלת האיזורים שמור בזיכרון מסוג FLASH וזה נקרא בעצם FIRMWARE (עם שם מזעזע בעברית - קושחה.. >:( בהההההההה). באינטרנט מסתובבים הרבה עידכוני FIRMWARE כאלה שמאפשרים פריצה של הכונן כך שיהיה RPC 1 ולמעשה חופשי מהגנת האיזורים. בכוננים מסוימים (כמו האחרון ש- הוציאו) אפשר לאפס אחרי כל חמישה שינויי איזורים ולשנות שוב חמש פעמים. זה פתרון פחות נוח אבל לפעמים אין ברירה ואין שיטה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה לפרוץ כונן DVD

כונני DVD החל מינואר 2000 מחויבים להיות מוגני איזורים, מה שנקרא RPC2 שזה REGIONAL PLAYBACK CONTROL. זה אומר שאתה קונה כונן DVD כזה אז אתה מוגבל להקרנה של סרטים שמתאימים לאותו איזור אליו כיוונת את הכונן (בד"כ אפשר לשנות עד 5 פעמים ואז זה ננעל סופית). המידע הזה שגורם לכונן את הגבלת האיזורים שמור בזיכרון מסוג FLASH וזה נקרא בעצם FIRMWARE (עם שם מזעזע בעברית - קושחה.. >:( בהההההההה). באינטרנט מסתובבים הרבה עידכוני FIRMWARE כאלה שמאפשרים פריצה של הכונן כך שיהיה RPC 1 ולמעשה חופשי מהגנת האיזורים. בכוננים מסוימים (כמו האחרון ש- הוציאו) אפשר לאפס אחרי כל חמישה שינויי איזורים ולשנות שוב חמש פעמים. זה פתרון פחות נוח אבל לפעמים אין ברירה ואין שיטה אחרת.

גם אני חשבתי לקנות כונן אז על איזה אתה ממליץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה לפרוץ כונן DVD

גם אני חשבתי לקנות כונן אז על איזה אתה ממליץ

אני ממליץ על ה AOPEN1648

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

עוד פעם שואלים את אותה שאלה שנשאלה לפני מספר שבועות, ועוד פעם מתחיל אותו ויכוח אינפטנטילי. אנשים תעשו חיפוש בפורום זה כבר נמאס, ולפני שמנהלי האתר יתקיפו אותי שאני מבריח אנשים חדשים: אני חושב שאתם גם צריכים לדאוג לזה שהאנשים הויתיקים ו/או בעלי הנסיון לא יתרחקו מהאתר שלכם, כי אני בטוח שאתם לא מעוניינים ברמה נמוכה כזאתי.

ובאשר לצורב X16, הכי פשוט לפרוץ לו את ההגנה כל חמש פעמים מוחקים אותה וזה הכי פשוט בלי להסתכן בצריבת FIRMWARE שלפעמים בכלל אי-אפשר לצרוב אותה ותלוי מאוד בREVISION של הDVD עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי יש ברשותי די וי די של חברת פיוניר והוא אצלי כבר מעל שנה וחצי!! לדעתי הוא אחלה די וי די הוא אמין

ואפשר לפרוץ לו את האזור (אני עשיתי את זה ועכשיו אני יכול להחליף אזורים חופשי)

אבל יש בעיה הוא דגם ישן ויהיה קשה למצוא כזה אך שווה לך לנסות

הדגם הוא: A03 או משהו כזה מהירות 6X

אחלה של דבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...