האם בעתיד הקרוב צפוי לצאת חיבור רשת של יותר מ- 1gb?? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם בעתיד הקרוב צפוי לצאת חיבור רשת של יותר מ- 1gb??

davidpo

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני רוצה לחבר אליו שרת קבצים עים מערך של 6 דיסקים בתצורה של רייד 5 ובשביל לנצל את מלא היכולת(קריאה/כתיבה של המערך) אני צריך הרבה יותר מ- 1gb תעבורה..

אתה מכיר כרטיס רשת במחיר של עד 200 שקל שתומך ב- 10gb??

יש אל חוטי בתקן n שתומך ב- 10gb במחיר של עד 600 שקל??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה פרוטוקול אתה מתכוון לגשת למידע?

אתה מודע לזה שאפילו עם GBE אתה לא מנצל אפילו חצי מרוחב הפס בSMB?

לא הבנתי אותך..

רק המהירות קריאה שהשרת יכול להגיע עליה עומדת על סביבות 300mbps..

אני צריך יכולת רשת יותר גדולה..

יש בתקן n שהוא תומך ב 10gbps??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר ציוד כזה במחירים שציינת. זה יותר ציוד לארגונים (גם אם חלקם הם ארגונינם "קטנים") ומי שרוצה להשקיע בתשתית כזאת לשימושים ביתיים צריך לקחת את העלות בחשבון. בנוסף ותלוי במבנה הרישות, אבל כנראה שיהיה צורך להחליף את כבלי הרשת.

multicore שאל על הפרוטוקול דרכו אתה מעביר את הקבצים. האם אתה משתמש במגנון העברת הקבצים של , אחרת? FTP? התשתית לבד היא רק חלק מהמערך. פרוטוקול ה-SMB לדוגמה (זה דרכו אתה מעביר את הקבצים ב-Windows) לא מאפשר לך לנצל את כל רוחב הפס אפילו של GBE - Gigabit Ethernet כך שגם הגדלה תיאורטית של רוחב הפס לא תשנה פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:facepalm: גם אם ממש תרצה את החיבול 1GB לא תצליח לנצל במלוא היכולת שלו

והכי חשוב, אין שום דבר שבאמת צריך את המהירות הזאת בשימוש בייתי סביר, אנשים חייב בכיף עם ה100 שלהם

ולגבי חיבורי 10GB ויותר... אתה בן אדם פרטי, אתה לא נכנס ממש לקטגוריה של מי שצריך חיבורים ברמה הזאת

מה שבטוח הכיס שלך לא נכנס לקטגוריה של אלו שיכולים להרשות לעצמם להקים מערכות כאלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...