האם בעתיד הקרוב צפוי לצאת חיבור רשת של יותר מ- 1gb?? - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם בעתיד הקרוב צפוי לצאת חיבור רשת של יותר מ- 1gb??

davidpo

Recommended Posts

מקומות כמו ג'ון ברייס והטכניון לקחו את זה צעד אחד קדימה וחיברו את עצמם ישירות לסיבים האופטים של MD1 ונהנים מתעבורה של 1,000 GB/s. זה אולי אחד הדברים הכי מטורפים שראיתי, להוריד סרט בפחות מ-5 דק', שלא לדבר על גודל הצינור של הסיבים האופטים שראיתי (אמאל'ה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפותח הדיון 3 דברים:

1.יש לי רשת דומה ו1G מספיק לי בהחלט.

2.בשביל לנצל את הפרוטוקול SMB יש צורך להשתמש במחשבים המקבלים , ב"ווינדוס 7" שבו הפרוטוקול SMB מפותח ומנצל פי 2-3 מ-XP.(מניסיון ברשת שלי-120מגה העתקה לעומת 40-45).

3.ישנה אפשרות פשוטה לחבר את השרת בשני כרטיסי רשת ולהשתמש בתוכנה Realtek Ethernet Diagnostic Utility

שהיא מאפשרת ליצור משני כרטיסי רשת , כרטיס רשת אחד (וירטואלי) בנפח כפול.(נבדק ברשת שלי על לוח X58 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

digitalseeker, את יודע את הסיבה שבגללה פיתחו את spanning tree? מה שאתה אומר זה מתכון למוות מלולאות תוך זמן קצר אם לא מפרידים את שתי הרשתות בVLANים. מספיק שתשלח הודעת broadcast אחת (כמו הודעת NetBIOS או DHCP למשל) והכל הלך פארש.

SHALOMHIBI, יכולת של teaming או בכלל כל link aggregation לא בדיוק נותנים לך יתרון כאשר אתה מומגבל ברמת פרוטוקול התקשורת ובטח שלא באמת צריך למצל כזה רוחב פס.

aviran9111, אני מבין שבחיים לא ראית מה זה קישוריות עסקית. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

digitalseeker, את יודע את הסיבה שבגללה פיתחו את spanning tree? מה שאתה אומר זה מתכון למוות מלולאות תוך זמן קצר אם לא מפרידים את שתי הרשתות בVLANים. מספיק שתשלח הודעת broadcast אחת (כמו הודעת NetBIOS או DHCP למשל) והכל הלך פארש.

SHALOMHIBI, יכולת של teaming או בכלל כל link aggregation לא בדיוק נותנים לך יתרון כאשר אתה מומגבל ברמת פרוטוקול התקשורת ובטח שלא באמת צריך למצל כזה רוחב פס.

aviran9111, אני מבין שבחיים לא ראית מה זה קישוריות עסקית. :lol:

ראיתי, אבל:

א. לא נהנתי ממנה.

ב. לא תיארתי לעצמי שג'ון ברייס יעשו דבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלף ג'יגה בייט?

כלומר מהירות של 8Tbps?

תמשיך לפנטז...

תמשיך אתה לפנטז. אתה יודע מה המהירות המירבית שבה סיבים אופטים מסוגלים לעבוד? לך תקרא עליהם. תחשוב שהסיבים האלה מחברים אותך לאירופה ומאירופה לגרייניצ' ומשם לארה"ב, אז הם חייבים לעבוד במהירות כזאת על מנת לאפשר לך מעבר מידע זורם בלי תקיעות, בייחוד שאתה פועל ב-TCP\IP כל הזמן ולא ב-UDP. הצינורות האלה הם גם בגודל עצום.

מעבר לכך - ג'ון ברייס מפעילים שרתי DHCP, DNS, PROXY, EXCHANGE ועוד שפועלים לא רק על המחשבים שלהם בארץ אלא גם בארה"ב והם חייבים תעבורה חזקה ולכן הם עובדים ישירות מול MD1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד ככה

הכבל התת ימי שמחבר את לעולם הוא ברוחב פס כולל של 2.8Tbps

הכבל הזה משרת גם את קפריסין, טורקיה ויוון (100 אחוז מהתעבורה של , לא יודע כמה אחוזים מהתעבורה של השאר)

אתה מדבר כאן על רוחב פס הגדול פי 3.

ובקשר לחיבור פנים ארצי

חברת בזבל שהיא ספק האינטרנט הגדול בארץ, מחוברת לXII ברוחב פס של 10Gbps שזה 0.125 אחוז מהמהירות שאתה ציינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד ככה

הכבל התת ימי שמחבר את לעולם הוא ברוחב פס כולל של 2.8Tbps

הכבל הזה משרת גם את קפריסין, טורקיה ויוון (100 אחוז מהתעבורה של , לא יודע כמה אחוזים מהתעבורה של השאר)

אתה מדבר כאן על רוחב פס הגדול פי 3.

ובקשר לחיבור פנים ארצי

חברת בזבל שהיא ספק האינטרנט הגדול בארץ, מחוברת לXII ברוחב פס של 10Gbps שזה 0.125 אחוז מהמהירות שאתה ציינת.

ואני אמרתי בדיוק מה שאתה אמרת רק שלי בטעות נלחצה B גדולה! :kopfpatsch: התכוונתי לביטים כמובן ולא בייטים (BIT ולא Byte). לצערי המקלדת הזאת עושה לי בעיות ולא בפעם הראשונה.

אגב, הכבל שמחובר לישראל מחובר גם למצרים (והיה פעם סיפור שמצרים הרסו את הכבל בכוונה או לפחות ככה טענה וכמעט גרמו למלחמה) והוא מחובר לקפריסין ובו מתחבר לכבל נוסף. קפריסין לא משתמשת באותו כבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדנאוטילוס לא מחובר למצריים.

הם רצו לבנות תחנת עגינה במצרים ורצו גם בלבנון, אבל שתי המדינות האלה לא הסכימו מסיבות פוליטיות.

בדיקה שערכתי מגלה שרשת מחבא (ששייכת גם לטכניון) מחוברת לרשת האינטרנט הציבורית במהירות 400Mbps

ולרשת מחקר אירופאית במהירות 2.5ׂGbps.

מהירויות אלה עדיין נמוכות פי מאות מונים מהמהירות שציינת. (גם אחרי שתיקנת ל1Tbps)

אני בספק גדול אם ג'ון ברייס מחובר במהירויות המתקרבות לזה בכלל.

מותר לאדם להודות בטעות, זה לא ממעיט ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מחובר למצריים ועובדה שהיה אירוע שמצרים פגעו בטעות בכבל וגרמו לניתוק בכל , דבר אשר גרר מיידית אישור לגיוס מילואים סמוי מהחשש להתלקחות כי המצרים האשימו את בזה והביאו כוחות שיריון לגבול.

בקשר לטכניון - אני רק שמעתי ככה שאני לא יכול להגיד בוודאות, כנראה שטעיתי.

לג'רון ברייס יש בהחלט את המהירות שטענתי ואחת ההוכחות לכך שביצוע Tracert ושימוש בכל תוכנה לשליחת פינגים תראה לכם שאין שום שימוש באחד השרתים של ספקיות האינטרנט או התשתית בארץ ובדיקת מהירות תגלה לכם את מה שטענתי ויש היגיון בכך - הם מפעילים שרתים (לא Databass) שאמורים לנהל מחשבים בארה"ב וכל יום קמים של 10 שרתים ונופלים כי זה מרכז לימודי המחשב הגדול בארץ אז אין ברירה.

מודה, כנראה טעיתי בקשר לטכניון אבל לא בשאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס 10Gb בחיבור PCIe X4:

http://www.nordichardware.com/news/109-network/40822-thecus-launches-c10gt-10gb-network-card.html

יוצא בקרוב, כנראה בסביבות 1000-1500 שקל, אחרי שאקנה אני יכול לתקשר איתו בטלפתיה עד שיצא מתג מקביל במחיר שפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3.ישנה אפשרות פשוטה לחבר את השרת בשני כרטיסי רשת ולהשתמש בתוכנה Realtek Ethernet Diagnostic Utility

שהיא מאפשרת ליצור משני כרטיסי רשת , כרטיס רשת אחד (וירטואלי) בנפח כפול.(נבדק ברשת שלי על לוח X58 )

כדי לעשות teaming שפועל, (ולא רק נראה כפועל) יש צורך גם ב switch מתאים. וזה ממש לא זול.

זה מחובר למצריים ועובדה שהיה אירוע שמצרים פגעו בטעות בכבל וגרמו לניתוק בכל , דבר אשר גרר מיידית אישור לגיוס מילואים סמוי מהחשש להתלקחות כי המצרים האשימו את בזה והביאו כוחות שיריון לגבול.

אתה מתבלבל. מצרים מחוברים בכבלים אחרים אשר מגיעים מאירופה אל המפרץ הפרסי, אחד מהם גם אל המזרח הרחוק. אין קשר לכבל שישראל מחוברת דרכו.

ישראל לא נפגעה מאותו קרע (2 כבלים שונים צמודים נפגעו) אלא מדינות ערב, ולכן האשימו את .

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר שג'ון ברייס לא משתמשים בתעבורה של אלא באופן פרטי! הם קנו שימוש באופן פרטי! על זה אני מדבר! ואני לא יכול להביא לך הוכחות כי הם לא חייבים לפרסם דברים כאלה!

אגב, זה מעלי שצודק, טעיתי קצת מקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...