מיילסטון אמור לקבל פרויו בעתיד הקרוב? - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיילסטון אמור לקבל פרויו בעתיד הקרוב?

xtract1

Recommended Posts

היה לי נקסוס איך שהוא יצא, לא 2.1 ולא 2.2 קרובות לליטוש שיש לiOS גם כשמדובר בחומרה חזקה יותר

מגוון המפתחים שיש לאייפון גדול בהרבה מזה שיש לאנדרואיד, מתי פעם האחרונה נכנסת לCYDIA?

ובסופו של יום? מי שצריך לבחור פלטפורמה היום על מנת להנות ממגוון אפליקציות ומשחקים? ללא ספק צריך לבחור באייפון

(המספרים של המרקט של מרשימים, הבעיה היא ש90% שם זה שטויות, אלפי QUOTES וFACTS ואלפי SOUNDBOARD וTHEMES ושאר שטויות בסגנון מרכיבים חצי מהאפליקציות שיש שם)

אגב, גירסה 4 עובדת מצויין על 3GS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמע, הדיון מיותר לדעתי. מה גם שהתרחקנו הרבה מהשאלה של פותח הדיון

בסופו של דבר חסידי סטיב תמיד יגידו שהאיפון יותר טוב, אני אישית פשוט שונא את , זה לא מסובך מדי

לגבי הטענה שלך על המרקט, מודה... לא מעט שטויות, בדיוק כמו הAPPS של האיפון, אבל מפה ועד 90% הגזמנו

הבעיה של לעד תשאר אחת... יש להם רק מכשיר אחד בעוד שלאנדרואיד אין סוף (והם כל יום מכריזים על משהו חדש בגדול)

השוק של האנדרואיד בחו"ל כבר מראה את המצב, הוא טס לכיוון אחד (נחש לאיזה) וגם המפתחים קולטים את זה יותר ויותר

הבעיה היא שבניגוד לאיפון שבו אתה יודע לאיזה פלטפורמה אתה מייצר את התוכנה, לאנדרואיד יש מגוון רחב של פלטפורמות. זה יתרון וחסרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי...תודה על התיקון..אבל..הבנת על איזה דגם דברנו נכון? DROID רק גרסת GSM. לא אכפת לי אם יקראו לו DROID PRO, NOOB, או Cheater ;)

אתה יכול להגיד "תיק" ולהתכוון לארנק, זה לא יהפוך את זה לנכון. טרמינולוגיה זה דבר חשוב. וכמו שדובי ציין, לא יהיה GSM Only Droid.

אני מניח שמיילסטון תואם-דרויד-2 הוא רק ענין של זמן, אבל בהתחשב בזה שיש מכשיר ממשפחת המיילסטון שאין לו תואם דרוידי, אי אפשר לדעת עד שלא תהיה הכרזה רשמית בענין.

וזה בדיוק היתרון של הקהילה הגדולה הזאת

יש שם כ"כ הרבה אנשים רציניים שיחסמו דבר כזה אם וכאשר יהיה

אפל לא באמת מסוגלים עליהם

השאלה בסופו של דבר היא אם אתה רוצה\מוכן\חושב-שראוי לעודד את גישת הגן הסגור של .

(ושלא יהיו לך אשליות, גם אם אתה פורץ את המכשיר, בעצם הקניה אתה מעודד אותה)

כול הגישה הזאת היא מדרון חלקלק מאוד, ע"ע תהליך הסגירה שעבר על סימביאן.

הסיבה היחידה שאנשים חושבים שאנדרויד פתוחה זה בגלל כמה שה"סטנדרט" מבית סגור.

ודובי, אין לי יותר מדי כוח לעסוק בספקולציות כרגע,

אבל קיימים פה ושם שבבים של שתומכים ב-GSM ו-CDMA וקיום של מכשיר (לשוק העסקי) מבית ווריזון שתומך בשניהם מאוד הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פה גם גלאקסי S וגם מיילסטון, וסלח לי, אבל אין השוואה. גם בקושחת הסטוק הסופר-לאגית של הגלאקסי S.

ונמשיך מזה שאחרי עדכון לקושחה מתקדמת יותר, המצב משתנה לחלוטין. זו בעיה נטו של צוות תוכנה עלוב נטו, שמתקן את הבעיות לאט מדי.

רוצה לראות את המכשיר טס בצורה שלא רואים על שום מכשיר אחר בשוק? (כמו שהוא אמור בהתאם לחומרה שיושבת בו), מתקינים אפליקצית צד שלישי בשם one click lag fix ורואים איך הכל פתאום טס.

עזוב בנצ'ים מלאכותיים, חוץ מהממשק touchwiz שסובל מלאגים בגרסאות הקושחה המוקדמות יותר, תבדוק מה המצב באפליקציות. משחקים כלשהם, דברים כמו earth, או אפליקציות לא יעילות שדורשות הרבה כוח עיבוד בשביל פעולה כלשהי ככה שאפשר לראות כל פער בבירור (כמו PSX4DROID)

בנוסף, לא ממש הבנתי למה הכוונה ב-למספר הפלטפורמות אין שום חשיבות, רק נתתי פה דוגמאות לדברים שמקבילים או חזקים יותר מה 3GS מבחינת חומרה נטו.

400MHZ ו 128MB RAM? אני לא חושב שאי פעם היה מכשיר אנדרואיד כזה, ובהחלט לא יוצאים כאלו עכשיו. אני אשמח לדוגמה.

על הדרך, 2.1 בהחלט תומכת ביותר מזה. המצב המקורי היה בעיקרון תמיכה ב 256 מגה RAM, אבל אחרי הוספת תמיכה ב himem (ואני לא מדבר על פיקסים של מפתחי צד שלישי, אלא קושחאות רשמיות של החברות) זה עלה ל 334~ או משהו כזה.

הCHARM לדוגמא של מוטורולה, וגם הA1600 ומשהו מגיע עם פחות מ256MB RAM, וגם הטלפונים של שיוצאים לשוק הסיני\קוריאני הולכים להיות מאוד חלשים יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להגיד "תיק" ולהתכוון לארנק, זה לא יהפוך את זה לנכון. טרמינולוגיה זה דבר חשוב. וכמו שדובי ציין, לא יהיה GSM Only Droid.

אני מניח שמיילסטון תואם-דרויד-2 הוא רק ענין של זמן, אבל בהתחשב בזה שיש מכשיר ממשפחת המיילסטון שאין לו תואם דרוידי, אי אפשר לדעת עד שלא תהיה הכרזה רשמית בענין.

זה נכון, אבל אין פה טרמינולוגיה בכלל כי שם המכשיר עוד לא נחשף אז...איך עוד אני יכול לקרוא לו "המכשיר הזה שדומה ל DROID 2 רק עם תמיכה בGSM ושם אחר"?

מה נטפלתם לזה עכשיו בחייכם?

בסופו של דבר חסידי סטיב תמיד יגידו שהאיפון יותר טוב, אני אישית פשוט שונא את , זה לא מסובך מדי

אבל נראה לי שלא אני ולא omrij חסידים של . אני פשוט יודע להעריך מוצר טוב. כל דבר אחר זה או fanboy או hater

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהנו, אני נהנה מהעובדה שאני לא צריך את זה

האנדרואיד בא בגישה ההפוכה... בואו, שחקו איתי, צרו רומים! מודים! קרנלים! הכל!

לחשוב שאני צריך להילחם עם היצרן בשביל שהמכשיר שלי יעבוד כמו שצריך... בדיחה רעה

במיוחד שההנחת יסוד הוא שימצאו פרצה בקוד, אף אחד עדיין לא קלט את הבעיה... מה אם לא ימצאו פרצה בקוד?

לא הוא לא, אתה מודע לזה שהרומים לא נתמכים ע"י גוגל, בSDK של האנדרואיד אין פיתוח קרנל, לא לפחות בSDK שזמין לציבור הרחב, כולם דורשים ROOT שמבחינת כל היצרניות(מלבד "גוגל") מבטל את האחריות על המכשיר.

העניין הוא שגם בשביל לעשות root צריך למצוא פרצה בקוד, לא סתם כל כמה זמן יוצא עדכון שמוריד את ההרשאה הזאתי, תצא מהסרט שגוגל שונה בנושא הזה מאפל.[br]פורסם בתאריך: 25.08.2010 בשעה 00:57:17

לא הוא לא, אתה מודע לזה שהרומים לא נתמכים ע"י גוגל, בSDK של האנדרואיד אין פיתוח קרנל, לא לפחות בSDK שזמין לציבור הרחב, כולם דורשים ROOT שמבחינת כל היצרניות(מלבד "גוגל") מבטל את האחריות על המכשיר.

העניין הוא שגם בשביל לעשות root צריך למצוא פרצה בקוד, לא סתם כל כמה זמן יוצא עדכון שמוריד את ההרשאה הזאתי, תצא מהסרט שגוגל שונה בנושא הזה מאפל.

זמין רק לחברת וורייזון, שוב זה לא הדגם הארופאי(רק לצרכי GR), אני מניח שMilestone Pro לא יהיה רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הCHARM לדוגמא של מוטורולה, וגם הA1600 ומשהו מגיע עם פחות מ256MB RAM, וגם הטלפונים של Huawei שיוצאים לשוק הסיני\קוריאני הולכים להיות מאוד חלשים יחסית.

ה CHARM של מוטורולה מגיע עם TI OMAP3410, שזה תכל'ס 3420 בלי GPU. אני אישית מופתע מהעובדה שהם בכלל טרחו לתת Cortex A8 במכשיר low end במקום לתקוע ARM11 כזה או אחר. המכשיר גם אמור להגיע עם 256MBR RAM.

אז כן, בכל הנוגע לתלת מימד הוא הולך להיות עגלה, שלא בשונה מה HERO, אבל חוץ מזה? רחוק מלהיות חלש.

*אותו דבר לגבי ה FLIPOUT.

לגבי המכשירים של Huawei, הם תמיד מגיעים עם קוואלקום, או 7200A במכשירים הזולים יותר או 7225 ביקרים יותר. בשני המקרים מדובר על מעבד 528MHZ.

כל הדגמים שלהם חוץ מ 2 הזולים ביותר מגיעים עם 256MB RAM.

אלו מכשירים בערך בסטנדרט של ה HERO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...