מחשב 486 DX2 מסרב לעלות בכלל!! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב 486 DX2 מסרב לעלות בכלל!!

erez84

Recommended Posts

ברשותי 486 DX2 , כאשר מדליקים אותו , הספק נדלק תקין , אבל שום דבר מעבר לא נדלק על המסך,

ניסיתי לנתק הכל ולהפעיל רק עם מעבד וזיכרון , לא עובד, ניסיתי להחליף בין הסלוטים, אבל כלום,

אין אפילו צפצוף שגיאה,

אני בטוח שזה תקלה בלוח , כי התקלה היתה תמיד, רק שאם הייתי משאיר את המשחב דלוק במצב הזה כמה זמן, (לפעמים אפילו כמה ימים) אז פתאום הוא היה עולה והביוס היה עולה והכל עובד כמו שצריך.

אבל עכשיו כבר הוא היה דלוק כמה ימים רצוף והוא לא עלה.

אני ניסיתי לעשות הכל אך ללא הועיל,

אני מבקש בבקשה, המלצה על מקום שבו מתקנים לוחות אם (יש לי את כל הספרות המקורית של הלוח אם ושל הביוס), באזור ראשון לציון. (מקום וטלפון)

בדקתי עם סקופ ויש תדר מהגביש, אבל משהו לא נותן למחשב לעלות. כאילו איזה רכיב שם לא מקבל חשמל.

תודה למסייעים.

נ.ב

תשובות בסגנון "תזרוק לפח" "אל תשקיע" וסימנים כמו :lol: , לא יתקבלו בברכה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח השרשור ביקש תגובות ענייניות ואני מציע שכולם יתנו תגובות ענייניות.

אני לא חושב שיש מישהו שמתקן לוחות אם בראשון לציון. וגם אם כן הוא לא יתקן כל כך ישן. אני מציע לך להעביר את השאלה לפורום אלקטרוניקה אולי שם הם יוכלו לעזור לך לזהות את הבעיה.

בכל מקרה, אני בהחלט מבין את הערך הסנטימנטלי שיש לך למחשב ואני מכבד אותו. קח נקודה למחשבה: אולי המחשב רוצה לעבור לגן עדן של המחשבים ולשחק שם עם כל החברים שלו ה 386 וה 286. לפעמים צריך לדעת מתי להפרד בצורה מכובדת ולתת לו את המנוחה שמגיעה לו אחרי כל כך הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי לך אין מקומות שמתעסקים עם תיקון אלקטרוני של לוחות שאני מכיר. הסיכוי היחיד שלך הוא לקנות את הקבל ולהלחים אותו לבד. אני ממליץ לך שוב לנסות לפתור את זה בפורום אלקטרוניקה ומודינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...