טקילה מומלצת - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טקילה מומלצת

J0n1
 Share

Recommended Posts

תטעם אבסולוט ואז תטעם גריי גוס' date=' ותגיד לי שההבדלים זניחים.

[/quote']

גריי גוס זה גימיק של ברנש עשיר שהחליט "להמציא" וודקה יש מאין ולשוות לה יוקרתיות - אז הוא החליט לייצר אותה בצרפת ולמכור אותה במחיר מופקע, ולשווק אותה בצפון אמריקה כ-"וודקה פרימיום מיובאת מצרפת". זה עבד כמובן, כי עכשיו כולם בטוחים שזו הוודקה הכי טובה שיש. בפועל מדובר בסתם וודקה מן השורה.

בסופו של דבר רוב הוודקות המפורסמות - הן איכותיות באותה מידה - והן נבדלות זו מזו רק במעט בטעמן - וזה כבר עניין של העדפה אישית.

אני לדוגמא הכי אוהב פינלנדיה קפואה, אחרי שטעמתי מכל הוודקות המפורסמות שמשווקות בארץ (גריי גוס, סמירנוף, פינלנדיה, אבסולוט וסטוליצ'ניה)

ייתכן והיכנשהו בעולם (רוסיה?) מוכרים וודקה פרימיום "אמיתית" שכמוה עוד לא טעמתי (ואני בספק, כי תהליך הייצור של וודקה פשוט בהרבה מזה של משקאות מורכבים יותר כמו וויסקי לדוגמא) --

אבל לגביי "גריי גוס" - אין ספק בכלל שמדובר בגימיק

בקיצור - ברכותיי -הונו אותך ע"י תעלול שיווקי ששווה ערך לפרסום אצל ג. יפית

Grey Goose was designed for the American market in 1997 by Sidney Frank, a self-made billionaire. After the advent of the premium vodka market by rival Polish vodka brand Belvedere vodka in 1996, his concept was to create a high quality vodka for Americans. He took the idea from the notion of French manufacturing having an inherent link with high perceived quality, quickly dispatching a team to Europe. Grey Goose was created as a result.

Grey Goose was sold in the largest ever single brand sale for $2 billion, in cash, to Bacardi.[1] This sale made Frank an estimated profit of $1.6 billion. Incidentally, Frank was also behind the success of Jägermeister before launching Grey Goose. Before his death on January 10, 2006 at the age of 86, his final projects included a premium tequila named Corazon and Crunk!!! energy drink, a joint venture with hip hop entrepreneur Lil' Jon.

The success of Grey Goose in the marketplace has been credited as inspiring introduction of other more expensive "premium" vodkas.[2]

תעשה מבחן טעימה עיוור לעצמך ותיווכח ...

עצלן מדי? ובכן, מישהו כבר עשה מבחן כזה:

http://abcnews.go.com/2020/Story?id=3201973&page=3

והערה אחרונה לפותח הדיון --

תלמד לאיית אם אתה טורח לפתוח נושא בפורום.

הביטוי הוא: *תשוּמת לב* - (כמו : "נהג, שים לב!") ולא "צוּמֵת לב" (למרות קיומו של ביטוי הסלנג: "צוּמִי").

כמו כן - לא קוראים למגוון המשקאות האלכוהוליים השונים: "דגמים" ...

זה רק מחזק את התחושה שאתה קונה את הבקבוק כפריט נוי (אולי כדי להרשים מישהו) ולא כדי לשתות ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בורבון - כבר יש לך ג'ק. הכי טוב.

סקוטי - לאודרס.

אירי - בושמילס לבן.

בסינגלים אני לא מבין (עדיין).

בורבון, אין כמו יעקב דניאל

לגבי הסינגלים, נסה את גלנפידיך 18 אני מאוד אהבתי.

קרח בוויסקי ? חס וחלילה.

וויסקי שותים בטמפרטורת החדר ולא מדללים במים.

גם אני כזה. אני מרגיש כאילו אני הורס את הוויסקי עם המים. לגבי הטעם, אני אוהב את הוויסקי שלי נקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווסקי חייבים עם כמה טיפות מים או קוביית קרח, ככה קבענו אנשים .. שבאמת מבינים בתחום.

לדעתי, זה פותח את הטעמים של הווסקי, לא טוב לכם?

אבל משפטו כזה:

קרח בוויסקי ? חס וחלילה.

וויסקי שותים בטמפרטורת החדר ולא מדללים במים.

הוא שגוי מהיסוד.

ודרך אגב, אין סתירה בן 2.1 ל-1 .. זה בנוסף.

בשום מקום לא רשמתי "רק ל.." .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה לפתוח את הטעם של הוויסקי...תגלגל אותו על הלשון לכמה שניות לפני שאתה בולע אותו, ככה תרגיש טעם טוב ודומיננטי..

לשים קוביית קרח זה לדלל במים, מוריד מהטעם ונותן אפקט קריר כאילו אני שותה ליקר...

אבל כמובן טעם וריח אין להתווכח, אני אוהב את שלי נקי, רצוי סקאפה 14 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...