Mafia II - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mafia II - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

15

ראבק אני ניכנס למשחק ופתאום זה מראה לי שוב את הגדרת הבהירות אני כזה WTF

ואז רואה שאין לי שום שמירה

ואני לא יתחיל שוב בשביל להגיע לפרק 12

מקווה שאוכל לשחזר את השמירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המשחק היחיד שיצא בחמש שנים אחרונות שאני שיחקתי בו 5 שעות+ ברצף. אין מה להגיד המשחק יצא סוף הדרך אני מקווה מאוד שיצא איזה המשך או חבילת הרחבה בישבילו, חיפשתי חסרונות במשחק הזה ואם אפשר להגיד שזה חסרון אז זה כשמקוונים אקדח על היושבים ברכב הם נישארים איך שהם ולא ניבהלים ומתחילים לברוח. חוץ מזה אהבתי הכל, מבחינתי המשחק 10+ מתוך 10.

לגבי משימות משניות ומקומות כמו אינטרנט קפה באולינג וכו' שהיו ב ולהרבה אנשים חסר אותם בMAFIA 2 אז ממש לא לא אכפת לי מהם, גם בGTA לא שיחקתי אותם, ובבאולינג הייתי פעם אחד ביגלל שהיה צריך לעבור איזה משימה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בידיוק שלשלום כש"קיבלתי" את המשחק הפעלתי אותו ב 00:00 בלילה וכשיצאתי ממנו היה 5 בבוקר בלי לשים לב שיחקתי בו 5 שעות רצוף

נהנתי מאוד מהמשחק כרגע אני בפרק 14 ועכשיו המשחק קצת משעמם צריך לשדוד חנויות או לגנוב מכוניות בשביל איזה בחור שבכלל אומר לי שהוא לא צריך שאני יגנוב בשבילו משהו :):pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

spike_staff הפורום כאן הוא לא מקום להתבטאויות כאלה. תמתן את עצמך.

cleric גם אתה ידידי, תדע להבליג ולחסוך תגובה שתוביל לאחת גרועה ממנה.

בסך הכל הדעות שלכם מנוגדות לגבי המשחק וזה לגיטימי- בשביל זה קיים הדיון, כל עוד זה נעשה בצורה מתורבתת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשנכנסתי למשחק שיניתי את ההגדרות של הגרפיקה וכל פעם שאני נכנס למשחק ואז יוצא המסך ניהיה כהה יותר.

במשחק התצוגה בסדר גמור. הבעיה היא רק אחרי שאני יוצא מהמשחק.

ניסיתי לאפס את כל ההגדרות תצוגה דרך ה catalyst. גם לאפס את ההגדרות של המסך עצמו ושום דבר לא עוזר חוץ מריסט.

עוד מישהו נתקל בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשנכנסתי למשחק שיניתי את ההגדרות של הגרפיקה וכל פעם שאני נכנס למשחק ואז יוצא המסך ניהיה כהה יותר.

במשחק התצוגה בסדר גמור. הבעיה היא רק אחרי שאני יוצא מהמשחק.

ניסיתי לאפס את כל ההגדרות תצוגה דרך ה catalyst. גם לאפס את ההגדרות של המסך עצמו ושום דבר לא עוזר חוץ מריסט.

עוד מישהו נתקל בזה?

גם אצלי זה קורה

CTRL + ALT + DEL וחזרה יפתור את זה...

נראה שזה בעיקר ב ATI הנייד עם זה לא קרה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...