Mafia II - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mafia II - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מציאותי מדי? ממש לא.

מאוד הגיוני שאתה בורח ממשטרה, יוצא מהאוטו. עולה נגיד לגג ועדיין WANTED ולא יכול לעשות כלום כי כל צעד קטן הם עולים עלייך שוב. מאוד הגיוני.

ותהיה בטוח שאני אמשיך לשחק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מציאותי מדי? ממש לא.

מאוד הגיוני שאתה בורח ממשטרה, יוצא מהאוטו. עולה נגיד לגג ועדיין WANTED ולא יכול לעשות כלום כי כל צעד קטן הם עולים עלייך שוב. מאוד הגיוני.

ותהיה בטוח שאני אמשיך לשחק .

אתה WANTED כי הם יודעים איך אתה נראה.. ברור שתשאר ככה כל עוד לא החלפת בגדים או שילמת שוחד דרך הטלפון

אם תעלה לגג המראה שלך לא ישתנה.. זה די הגיוני אם תחשוב על זה.

גם במציאות אם תעשה משהו פלילי והמשטרה תדע איך אתה נראה בו נגיד שלא תרצה להיות בקרבת משטרה.. לא משנה כמה זמן יעבור.

ד"א גם בGTA זה בערך אותה שיטה.. כוכב אחד יעלם די מהר (דוח במאפיה) מעבר לזה הכוכבים לא ירדו.. ואז יש לך רמות-מעצר\נשק קל\נשק כבד

זה לא כזה רחוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק רץ לי על הכי גבוה+AA על 1680X1050 כולל פיזיקס על הכי גבוה על80 FPS בממוצע ויש מקומות שמגיע עד 110. אבל אם אני מתחיל לעשות בלגן ויש מלא משטרה שיורים עליי הFPS יורד עד 30 ואפילו לפעמים מגיע ל-25 או משהו כזה, נפילות כאילה לא ראיתי עד עכשיו... כנרא צריך להביא איזה 9600 בזול שיעבד את פיסיקס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק איטי ומשעמם מאוד, אין במשחק הזה שום דבר מעניין או מאתגר או מיוחד, מאכזב ביותר.

(וכן , בGTA למינהם נהניתי הרבה יותר, וגם בgodfather 1 ו 2, מילת המפתח - כיף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ על מה אתה מדבר זה משחק הכי יפה שיצא השנה, נירא לידו מאוד עלוב ומכוער, גם מבחינת גראפיקה וגם מבחינת סיפור שלא נדבר עוד על הLCS שזה סתם אוסף מסימות בלי שום סיפור ועלילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ על מה אתה מדבר זה משחק הכי יפה שיצא השנה, נירא לידו מאוד עלוב ומכוער, גם מבחינת גראפיקה וגם מבחינת סיפור שלא נדבר עוד על הLCS שזה סתם אוסף מסימות בלי שום סיפור ועלילה

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מדהים,מושקע,מרתק,מרגיש הכי אמייתי שיש!

מה כל אחד פה מבלבל בביצים ומחפש את כל הפאקים,נכון בGTA יש הרבה מעבר לMAIN QUEST אז מה? :bash:

אז פה השקיעו בקוו מרכזי יותר,תחשבו על זה כמשחק 3PS רגיל אבל שנתנו לכם עולם פתוח וסופר משוקע כבונוס,

אחד המשחקים הטובים של השנה אני מאמין לפי איך שזה מרגיש לי,אני נהנה מכל רגע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTA שם דגש על כאוס ואקשן, בעוד שMafia מתמקד בעלילה ובאווירה האופיינית לתקופה. באמת שאני לא מבין למה יש פה בכלל ויכוח (בעוד ברמה הנמוכה הזו), מדובר בסך הכל במשחק, וכמו באוכל/מכוניות/בגדים/whatever כל אחד והחוויה האישית שלו.. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...