שמועה שעושה גלים על פריצת הPS3 בעזרת התקן USB - עמוד 5 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמועה שעושה גלים על פריצת הPS3 בעזרת התקן USB

stone cold

Recommended Posts

באמת למה לא? אם היה צ'יפ כזה שבטוח לשימוש ב 100% (הרי זה ברור שבסוף ימצאו דרך לעקוף אותו ויתחילו לעשות באן כמו במייקרוסופט) הייתי מת לאחד,

קודם כל אני מוציא המון כסף על משחקים, לא מגיע לי שיהיה לי גיבוי שלהם?

ודבר שני המשחקים ירוצו הרבה יותר מהר מה HD.

זה שאני קונה צ'יפ כזה לא אומר שאני חייב להוריד משחקים, גם למי שממשיך לקנות הכל בכסף טוב הצ'יפ הזה מביא לא מעט יתרונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא חושב כמוך. באה פריצה ל- PS1, באה ל- PS2, ובאה גם ל-3. אין פה הרבה הפתעות. יש כל כך הרבה קראקרים מוכשרים בעולם, שזה היה רק עניין של זמן. אחרי שכל משחק/אפליקציה/תוכנה נפרצים, בלי יוצאים מן הכלל, גם ה- PS3 נפרצה. יש סרטונים שמראים לך שזה עובד, ככה שאם אנשים לא יישדרגו את הקונסולה שלהם זה יעבוד 100%.

ד"א אנשים עם הרבה אומץ המקימים של PS3JB.co.il, גם חכמים מאוד. הם הולכים לעשות הרבה מאוד כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוני לא יוכלו לתת באן לקונסולה שתשתמש בציפ הזה.

הסיבה היא פשוטה: הבאן שנתנו לכל האקס בוקס בזמנו נבע מכך שהמערכת של סרקה את הקונסולות ומצאה שינוי בחומרה של המכשיר.

במקרה של - אין שינוי בחומרה של המכשיר!!! אין דרך שבה יוכלו לדעת אם אתה חיברת דיסק און קי או לא!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמוליקון - הם זיהו גירסאות תוכנה לא רק חומרה.

מה גם שזה משנה - כי מצב DEBUG פועל קצת אחרת , וזה צריך גם את התוכנה שמגבה משחקים וגם אחרי זה נשארים לך משחקים על הדיסק המקומי.

בקיצר - אפילו אם זה עם ומצב זמני - אין בעיה לזהות ברגע שמתחברים.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוני לא יוכלו לתת באן לקונסולה שתשתמש בציפ הזה.

הסיבה היא פשוטה: הבאן שנתנו לכל האקס בוקס בזמנו נבע מכך שהמערכת של מיקרוסופט סרקה את הקונסולות ומצאה שינוי בחומרה של המכשיר.

במקרה של סוני- אין שינוי בחומרה של המכשיר!!! אין דרך שבה סוני יוכלו לדעת אם אתה חיברת דיסק און קי או לא!!

סוני יכולים לדעת, אין שום שינוי "חומרתי" בפריצה של הXbox360, הם גם לא יכולים לבדוק את השינוי בקושחת הכונן כי כבר נבדק שאין שום דבר לקרוא את הFW מה-NAND של הכונן דרך מערכת ההפעלה או ברמה הpre-boot של ה360.

מה שכן הם בודקים זה שהדיסק בכונן הוא מקורי, ועד כמה שזה עצוב את זה מאוד קל לבדוק כל יצרן מדיה היום מוסיף את הדגם של המדיה המדוברת בתחילת הדיסק, ופרטים על המדיה, כמו כן כיוון שMS יודעת בדיוק באיזה מקום בדיסק יושב המידע שמשמש לאימות הדיסק(שיושב תמיד אחרי הסגירה של הLayer הראשון, אבל לא יודע בדיוק איפה) וכיוון שלוקח מספר שבועות\חודשים עד שהוא נמצא(מכאן מגיעים כל הstealth patch למינהם מוסיפים את המידע "החסר" לimage) היא גם יכולה לבדוק שהדיסק הוא באמת דיסק מקורי או לא.

בנוסף לכך ל360 כבר יש פרצות Homebrew מלאות, Jtag(freeboot, xell, freeloader) וכו' ואת זה MS מגלה ע"י קריאה לNAND המקורי והרצת בדיקת checksum פשוטה.

הפרצה הנוכחית של סוני היא ממש לא נסתרת...

א) מחברת התקן חיצוני לקונסולה, מה שלא בעיה לבדוק מתוך מערכת ההפעלה.

ב) עד כמה שידוע לי מחייבת דיסק מקורי כלשהו בכונן, ולבדוק שהמשחק שכרגע רץ הוא לא משחק בהורדה דיגיטאלית, והמדיה בכונן היא המדיה של המשחק.

ג) במקרה והפריצה תתקדם לbootloader מלא, אין שום בעיה לוודא שהדיסק הקשיח לא מכיל מחיצות נוספות, או קבצים המשמשים את ה-bootloader, וכמובן בדיקת הNAND שמשמש את הקונסולה לשמירת מערכת ההפעלה שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...