שמועה שעושה גלים על פריצת הPS3 בעזרת התקן USB - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמועה שעושה גלים על פריצת הPS3 בעזרת התקן USB

stone cold

Recommended Posts

כל שנה יוצאת שמועה כזאת.

ובסוף מתברר שזה לא עובד כמצופה.

הלוואי ולא יפרצו את ה-PS3 ושאירו לנו לפחות קונסולה אחת בעולם לא פרוצה, טהורה, כשרה למהדרין.

מי שלא רוצה לשלם שפשוט לא ישחק.

לפעמים לא רוצים ולפעמים לא יכולים.. משחקים זה דבר יקר במיוחד של PS3

ולא לכולם יש תקציב לקנות במחירים האלה ..בקונסולות של פעם היית מחליף משחקים ב5-10 שקל .. היום אין דברים כאלה

אתה יכול להגיד גם על מי שלא יקנה שלא ישמע ..אלה דברים קצת יותר מופשטים

יש מעט מאד משחקים שבאמת שווה לקנות SC2 וMAFIA 2 למשל אלה משחקים שקונים..

K&L היה נראה ממש יפה בטריילרים אבל שיחקתי בו 10 ד' ואין מצב שאני אקנה דבר כזה

אני לא בא לפתוח על זה דיון זאת פשוט הדעה שלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר למצוא משחקים ביד שניה כמו זבל, באתרי יד 2, וגם בebay ןכדומה.. הבעיה בדור של ימינו שהכל זמין. כולם רוצים לקבל הכל ועכשיו. אני זוכר שבשנות ה90 היו קונים לי משחק או שניים למגה דרייב הייתי חורש עליהם ואז הולך ומחליף בחנות שהייתה במשביר לצרכן. וגם אז משחקים חדשים למגה דרייב/ נשאו תג מחיר של 299 ש"ח שזה אבסורד. היום אפשר להוריד משחק לקונסולה בתוך מס' שעות. נגישות זה שם המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואז הולך ומחליף בחנות שהייתה במשביר לצרכן

הבעיה שהיום אין הרבה חנויות בארץ שעושות שרות כזה

גם אני זוכר את התקופה הזאת

רוב המשחקים הלא נחשבים היה אפשר להחליף במחיר משתלם -בלי להתעסק עם אחרים ביד שניה

חלק מהבעיה זה גם פורמט אחר שפחות אמין

דיסקים יכולים להתקלקל הרבה יותר מהר מקלטות משחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר למצוא משחקים ביד שניה כמו זבל, באתרי יד 2, וגם בebay ןכדומה.. הבעיה בדור של ימינו שהכל זמין. כולם רוצים לקבל הכל ועכשיו. אני זוכר שבשנות ה90 היו קונים לי משחק או שניים למגה דרייב הייתי חורש עליהם ואז הולך ומחליף בחנות שהייתה במשביר לצרכן. וגם אז משחקים חדשים למגה דרייב/ נשאו תג מחיר של 299 ש"ח שזה אבסורד. היום אפשר להוריד משחק לקונסולה בתוך מס' שעות. נגישות זה שם המשחק.

וואי איזה נוסטלגיה!

מה הייתי נותן כדי שהתקופה הזאת תישאר לנצח!

איך הייתי מתלהב להסתכל על כל הקלטות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בארון קונסולת מגה דרייב עובדת עם שני שלטים ו12 משחקים, אולי עוד 10 שנים זה יממן לי חצי מהמשכנתא ;)

בכל אופן, בין אם הפריצה תתפוס ובין אם לא, אי אפשר להתעלם מכך שהקונסולה כבר 4 שנים בשוק ללא פריצות- כל מי שקנה את הקונסולה הזו, קנה גם משחקים מקוריים. את הרווח שלהם הם עשו וימשיכו לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בארון קונסולת מגה דרייב עובדת עם שני שלטים ו12 משחקים, אולי עוד 10 שנים זה יממן לי חצי מהמשכנתא

גם לא עוד 10 שנים -הקונסולה הזאת כל כך נפוצה שאתה יכול לחלום

זה כמו לשמור מטבעות שקל ישן

בכל אופן, בין אם הפריצה תתפוס ובין אם לא, אי אפשר להתעלם מכך שהקונסולה כבר 4 שנים בשוק ללא פריצות- כל מי שקנה את הקונסולה הזו, קנה גם משחקים מקוריים. את הרווח שלהם הם עשו וימשיכו לעשות.

נכון להיום הPS3 מכרה הכי פחות קונסולות ומשחקים

וכניראה הפסידה אליה ב4 שנים האלו

רק לאחרונה התחילו להרוויח משהו -אבל בקרוב יוציאו עוד כסף לשווק את הMOVE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו להם בעיות ליצר אותה -זה לא היה מתוכנן ככה

פיתחו את מעבד הCELL ביחד עם IBM חשבו שזה יצליח הרבה יותר ויגלוש לעוד תחומים

לא הצליחו והיו בעיות יצור בהתחלה

חוץ מזה הרעיון המקורי היה שהCELL גם יוכל לספק את הגרפיקה החזקה -אבל לא הצליחו לעשות את זה

ובסוף קנו כרטיס יחסית יקר מהנווידה

בנוסף לזה פיתחו את הבלו רי שהיה לו בעיות יצור בהתחלה ועוד רבו עם הHD-

מלחמה שהייתה להם יקרה

שהקונסולה הגיע למדפים ל360 היה כבר שנה יתרון ותמיכה חזקה של מפתחים ומחיר נמוך יותר

ועוד לקחה הימור ענקי עם הWII והצליחה בגדול

אלו דברים שמאוד קשה לגלות במהלך הפיתוח -פיתוח קונסולה כזאת לוקח כמה שנים

היום כבר מרוויחה מזה -אבל זה לא קשור לפיראטיות

למעשה לקונסולות המצליחות ביותר היה המון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החברה רואה רווחים , לא על הקונסולה - אבל כל הרישוי מסביב על המשחקים , SDK, כניסה של בלו ריי בתור סטנדרט ומיתוג כללי - אל תדאג - סוני לא הפכו ליהיות פילנטרופים.

קרירין - מאיפה הוצאת את האגדה הזו שסיפרת כרגע?

אם יש מאמר שאומר את זה אני מת לקרא.

לגבי התחומים שהם חשבו שזה יגלוש - המקום היחידי שזה עוד לא קרה זה על השבבים הקטנים של הCELL - ה4 ליבות שהיו אמורים ליהיות לטלוויזיות ולפטופים (בנוסף לשבב תצוגה קרירין) - בשרתים ובתור בסיס טכנולוגי - משתמשים - פשוט לא בדברים שאתה מכיר ומתעסק בהם.

גם לגבי הכרטיס מסך מNVIDIA (קשקוש מוחלט מה שאמרת לגבי הCELL - הCELL יכול לעשות חישובים מסוימים - אבל אין לו שום ממשק תצוגה בפני עצמו).

לגבי הפיראטיות - יש קונסולות ששקעו גם לתהום בגלל פיראטיות - כמו הPSP וקונסולות שגררו את למאבקים חוקיים נוראיים כמו הDS עם R4.

גם לגבי הפיראטיות - חברה האחוזים בקונסולות הם עדיין עד 10%.... זה לא המחשב.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הפריצות החברות מרוויחות יופי.. אז במקום 100 מליון הן מרוויחות 50מליון.. מסכנים

אם לא היה פירטיות השוק היה די מת .. תחשבו על זה כעל מוצרים מסין - הם לא מקוריים אבל לרוב עולים חצי מחיר ואף פחות

בלי זה הרבה דברים לא היו קיימים היום ויש מוצרים שלא היו מצליחים בגלל זה

בסופו של דבר משחק טוב אנשים יקנו אחרת מזמן כל החברות היו פושטות רגל...

ד"א אני משיג SC2 ב30 דולר מקורי.. לא הייתי משלם 50..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לגבי הכרטיס מסך מNVIDIA (קשקוש מוחלט מה שאמרת לגבי הCELL - הCELL יכול לעשות חישובים מסוימים - אבל אין לו שום ממשק תצוגה בפני עצמו).

יש הדגמות גרפיות של הCELL עצמו אתה מוזמן לעשות חיפוש

ועד כמה שאני זוכר זה היה התוכנית -במקרה שזה היה מצליח זה היה מוזיל את הקונסולה ב100$ בהשקה

העניין שבשלב מסוים החליטו לנטוש את הרעיון הזה וללכת על כרטיס גרפי סטנדרטי

לגבי התחומים שהם חשבו שזה יגלוש - המקום היחידי שזה עוד לא קרה זה על השבבים הקטנים של הCELL - ה4 ליבות שהיו אמורים ליהיות לטלוויזיות ולפטופים (בנוסף לשבב תצוגה קרירין) - בשרתים ובתור בסיס טכנולוגי - משתמשים - פשוט לא בדברים שאתה מכיר ומתעסק בהם.

הנקודה שלי זה -שזה לא הצליח ברמה שהם רצו

כן הבלו רי הצליח לנצח את הHD- אבל באיזה מחיר ?-בינתים שרותי ההורדות בתשלום וערוצי הHD מתפתחים

הבלו רי כניראה לא יתקרב להצלחה של הDVD בזמנו

הוא כן יהיה מאוד ריווחי -אבל הרבה פחות מהDVD

בכל מקרה אני לא אומר שהרעיון הבסיסי לא טוב -רעיון מצוין לקונסולה לטווח ארוך

ארד דיסק בכל גרסה \בלו רי בכל גרסה \יכולות גרפיות חזקות \ותמיכה נורמלית באופן GL

הבעיה זה הביצוע -עד שסוני התגברו על הבעיות היה מאוחר מידי והם הפסידו הרבה כסף

הם חזרו לעשות כסף אבל במחשבה לעתיד כבר אין להם יתרון רציני לדור הבא של הקונסולות

התנופה מהPS2 יתפוגגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין - זה שאתה מספר את עניין הCELL - מזל טוב , לגבי ההדגמות - יופי.

תביא מאמר שאומר את מה שאתה מספר - אני לא קראתי דברים כאלו בשום מקום , ואני קורא די הרבה.

לגבי ההצלחה של הבלו ריי - דווקא הקצב גידול שלו מהיר כמו של הDVD בזמנו (אם אתה מתעקש אני אחפש את המאמר). ואכן שירותי הורדה מתקדמים - אבל ברוב המקומות (ארה"ב) הם באים בעיקר על חשבון ספריות וכבלים.

בכלל יש לך תיאוריות חבל על הזמן , רק רובן מגובות בדעות אישיות ולא בעובדות בשוק.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין - זה שאתה מספר את עניין הCELL - מזל טוב , לגבי ההדגמות - יופי.

תביא מאמר שאומר את מה שאתה מספר - אני לא קראתי דברים כאלו בשום מקום , ואני קורא די הרבה.

לגבי ההצלחה של הבלו ריי - דווקא הקצב גידול שלו מהיר כמו של הDVD בזמנו (אם אתה מתעקש אני אחפש את המאמר). ואכן שירותי הורדה מתקדמים - אבל ברוב המקומות (ארה"ב) הם באים בעיקר על חשבון ספריות וידאו וכבלים.

בכלל יש לך תיאוריות חבל על הזמן , רק רובן מגובות בדעות אישיות ולא בעובדות בשוק.

ליביו

לגבי הCELL, הוא כן פותח בהתחלה גם כשבב גראפי אך כעבור זמן מה נטשו את הרעיון - אלו מאמרים שפורסמו בתחילתו של הPS3 , תעשה חיפוש בגוגל, זה לא נושא כזה מדובר וחשוב אבל שיהיה... בנוגע למדיית הבלו ריי, לדעתי האישיית זה כבר לא רלוונטי היות ומתקינים תשתית אופטית ששמסוגלת תאוריתית לעביר נתונים בקצב של מהירות האור אז אין יותר צורך במדיית הבלו ריי ולא יהיה.... ואני לא יודע איפה קראת את מה שקראת אבל הבלו ריי בהשוואה לDVD הוא הצלחה רגעית וחסרת עתיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליביו עם הבלו רי כל כך מצליח אולי תשקיע כספים במניות של בלוקבסטר ?...

שהDVD התחיל להגיע לצרכנים בצורה רחבה בערך בשנת 2000 ומאז התרחב

האינטרנט היה רחוק מאוד מלתת פיתרון חוקי אלטרנטיבי וגם ככה לרוב המוחץ של הצרכנים לא היה ציוד מתאים

היה פתרון לא חוקי בשם VCD -(צרבו סרטים על דיסקים רגילים ודפקו להם את האיכות )

היה עדין גם את הקלטות ווידיאו הרגילות -VHS -שגם להם האיכות הרבה פחות טובה (זכור לי על טכנולוגיה לשפר אותם משמעותית שלא ניכנסה לשוק )

ככה שמי שרצה איכות ולהרגיש חדשני קנה -היו כמה מתחרים שלא הצליחו אבל באותו עיקרון של מדיה פיזית

בעניין גיבוים -היו גם אז פתרונות אכסון -אבל לא כמו היום שאפשר לקחת גיגות בהתקן פיצפון

וזה יכל להתממשק עם המון דברים

ופה גם הייתה פריחה בDVD כמדיה לגיבוים

היום לגיבוים גדולים לשמירה לטווח ארוך ארד דיסק נייד הרבה יותר זול לנפח מבלו רי וגם הרבה יותר עמיד

לגיבוים לטווח קצר יש פתרונות כמו דיסק און קי שאפשר למחוק אותו ולהטעין אליו המון -ובגדול גם יותר משתלם

בקיצור -לבלו רי יש הרבה פחות להן להתרחב כמדיה

הוא אולי יכול להיות מדיה למשחקי מחשב ווידיאו מעבר לPS3 בעתיד -אבל גם אז חברה שרוצה יכולה לקנות את הפורמט הסיני

(מבוסס HD- רק הרבה יותר זול )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשתית אופטית ששמסוגלת תאוריתית לעביר נתונים בקצב של מהירות האור

הבעיה היא לא קצב העברת המידע , הבעיה היא רוחב הפס, וזה מה שהתשתיות האלו נועדו לתמוך בהן , במיוחד עם דעיכת אות חלשה יותר לאורך קו.

בא נחסוך דיונים על סוגי וכו , אין לזה ממש משמעות כרגע סוג התשתית (וכל מני פרטים טכנים הם די מיותרים , בא נסכם את זה שבתשתית COPPER כרגע אתה מעביר 10 גיגה ביט כמו גדול - בדיוק כמו קווים אופטים טובים מאוד והרבה מעבר למה שיהיה לך בבית).

לגבי הקטעים עם CELL כGPU יחיד , סורי , חיפשתי בגוגל - לא מצאתי , אני עדיין מחכה ללינק.

קרירין - בהתייחסות רק לפיסקה האחרונה (כי בשאר ההודעה כתבת הרבה דברים שלא ממש קשורים לכלום) - להשתמש בפורמט לא סטנדרטי שדורש חומרה לא סטנדרטית שלא תומכים בו בשוק - זו בעיה גדולה מאוד.

העובדה היא שכרגע - כל האולפנים הגדולים תומכים בבלו ריי ואף אחד לא מייצר שום דבר אחר, אם אתה לא מבין את המשמעות של זה (והתמלוגים על כל נגן בלו ריי , על כל דיסק בלו ריי ועל כל כיתוב של הסמל בלו ריי בצורה מסחרית) , קטונתי.

לא הבנתי גם את הקשר לבלוקבאסטר? אמרתי שהשכרות הסרטים יגדלו? לא ממש.

אמרתי שבניגוד למה שאתה מנסה להציג, עם תפתח קצת את הראש ותסתכל בעולם הבלו ריי מוכר יחסית לא רע.

(טוס לארה"ב ותראה כמה שטח מדף זה כבר תופס ותתחיל להבין את הכיוון , בארץ השוק חלש מאוד בנושא , וכן יחסית בלוקבאסטר מצליח פה , אבל זה שילוב תנאים לא קשורים בכלל ולא ברי השוואה)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...