Asus Eee PC 1215N- ה-Netbook המושלם ? - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Asus Eee PC 1215N- ה-Netbook המושלם ?

alex.turovsky

Recommended Posts

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אור החבר'ה כאן צודקים, אחד מהשיקולים הגדולים שלי היו הגודל והמשקל

ה-1215 גם חזק וגם קליל וזה מה שעושה אותו יקר יחסית לנטבוקים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא משווה של 15" לנייד של 12".

זה כמו להגיד שבמחיר המופרז של האופנוע הזה תקנה כבר משאית :kopfpatsch:

זה נכון.

השוק של מחשבי נטבוק הוא לרוב השוק של הקטנועים. אותם סטודנטים שאין להם כסף וצריכים "עוצמה וניידות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר הזה לא רואה שום סיבה לקנות מחשב נייד, במחיר הזה אני קונה לך מחשב נייח פי כמה וכמה טוב ואולי מוסיף לעצמי איזה 24" :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה ואתה תסתובב עם הנייח ועם כבל מאריך ועוד עם מסך 24" אינצ' ומפצל, נניח...אם אתה הולך 40 דקות ברגל כל יום?

אתה עדיין לא מבין שיש עוד אנשים חוץ ממך [כן, קיים דבר כזה] שצריכים מחשבים אחרים לדברים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון.

השוק של מחשבי נטבוק הוא לרוב השוק של הקטנועים. אותם סטודנטים שאין להם כסף וצריכים "עוצמה וניידות".

"שאין להם כסף"

זה אחד נקודת המפתח של נטבוק, זול וקטן.

ברגע שאחת מתכונות המפתח הללו יורדות, במקרה הזה המחיר, הנטבוק הופך ללא רלוונטי (כמו ה1215)

נטבוק מתחיל לאבד את הפואנטה שלו כאשר הוא עובר את ה2500 ש"ח.

אה ואתה תסתובב עם הנייח ועם כבל מאריך ועוד עם מסך 24" אינצ' ומפצל, נניח...אם אתה הולך 40 דקות ברגל כל יום?

אתה עדיין לא מבין שיש עוד אנשים חוץ ממך [כן, קיים דבר כזה] שצריכים מחשבים אחרים לדברים אחרים

למה תצטרך נטבוק כזה חזק? הרי נטבוקים מלכתחילה נועדו לעבודות משרדיות וצפייה בסרטים.

הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה היא משחקים (שזה לדעתי כבר לא משתלם במחיר הזה) ופוטושופ (שכבר עדיף לרכוש מחשב בגודל גדול יותר במספר אינצ'ים וקילו אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שלא יסתובבו עם מחשב גדול אבל צריכים הרבה כוח. אני לדוגמא.

אם לא היו כאלה לא היו מפתחים מחשבים כאלה

אז תסביר לי בבקשה לאיזו צרכים ותוכנות אתה משתמש במחשב קטן עם כוח טוב בלבד? (במקום מחשב גדול עם כוח חזק במיוחד)

בנוסף נסה לציין מדוע אינך יכול לסחוב מחשב ששוקל קילו אחד יותר בלבד, וגדול יותר במספר אינצ'ים בודדים?

אני מאמין שמחשבים כאלה נועדו לפראיירים בלבד (במיוחד שבאותו מחיר אתה משיג יותר כוח, יותר נוחות ויותר פונקציונליות במחשב מלא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מסתכל על זה לא נכון.

זה לא שמחשב ששוקל 2.5KG שוקל רק קילו אחד יותר. זה שהוא שוקל כמעט פי שניים.

אתה צודק, אבל זה עדיין לא מצדיק את המחיר המגוחך ל1215N לעומת בN5010.

אין סיבה לוותר על כלכך הרבה כוח ונוחות הרבה יותר גדולה בשביל חצי משקל (או קילו אחד פחות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתובבתי עם מחשב 15" של חבר שלי, ואני הולך ברגל לא קצת וזה מאוד מאוד לא נוח.

אני בונה על ללכת איתו כמעט לכל מקום ולהסתובב איתו הרבה ככה שאני רוצה משהו שאני בקושי ירגיש שהוא איתי

אבל שבכ"ז אני לא יסבול מלפתוח כמה טאבים של [אני עושה את זה הרבה] וגם שאני אוכל לשחק איזה סטארקראפט 2 על הגדרות נמוכות ודיאבלו 3 אולי כשיצא.

תן לי אפשרות אחרת.

וה5010 עולה 4300 בקונפיגרציה הטובה שלו למשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתובבתי עם מחשב 15" של חבר שלי, ואני הולך ברגל לא קצת וזה מאוד מאוד לא נוח.

אני בונה על ללכת איתו כמעט לכל מקום ולהסתובב איתו הרבה ככה שאני רוצה משהו שאני בקושי ירגיש שהוא איתי

אבל שבכ"ז אני לא יסבול מלפתוח כמה טאבים של [אני עושה את זה הרבה] וגם שאני אוכל לשחק איזה סטארקראפט 2 על הגדרות נמוכות ודיאבלו 3 אולי כשיצא.

תן לי אפשרות אחרת.

וה5010 עולה 4300 בקונפיגרציה הטובה שלו למשחקים

זה ממש אבל ממש יקר.

אפשר להתווכח עוד על 3000 אבל 4300? :-X

תראה עם ה1000HE שלי גלישה זו לא בעייה כלל, אני פותח טאבים רבים ומרובים בלי תקיעות (בזכות הOC שעשיתי לו)

בנוסף, אני משחק עליו PORTAL, SERIOUS SAM II, CSS וכדומה...

בכל אלה גם ה1000HE וגם ה1215N מצטיינים בו.

הבעיה מתחילה כשאתה מתחיל להכניס משחקים רציניים יותר כמו STARCRAFT II.

אני לא יודע איך הנטבוק שלי ירץ STARCRAFT II, יכול להיות טוב, יכול להיות בלתי שחיק.

אבל אם הוא ברמה גרפית כמו שאני חושב שהוא, באמת ה1215N ב3000 ש"ח הוא פתרון לבעיה.

לדעתי אם רוצים משחקים עדיף בכלל לקנות איזה PSP או NITENDO DS, מפני שהקונספט של הנטבוק לא נועד למשחקים, ובכלל רוב המחשבים הניידים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לסחוב עוד מכשיר כשמה שאתה רוצה זה משהו כמה שיותר קל וקטן זה כבר די מעיק.

אני לא נעול בדעה שלי ואני ישמח אם מישהו ייתן לי פתרון יותר טוב לניידות מאוד גבוהה עם כוח עיבוד סביר ומשחקים סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...