Asus Eee PC 1215N- ה-Netbook המושלם ? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Asus Eee PC 1215N- ה-Netbook המושלם ?

alex.turovsky

Recommended Posts

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה אתה קשור לדיון שלנו? קישתא :nixweiss:

אני לא חושב שנוח לשחק על נטבוק וזה לא משנה באיזה כרטיס מסך מדובר זה פשוט קטן מידי אך לשימוש כללי הAsus Eee 1215N באמת מחשבון חמוד מאוד בין שאר המחשבונים.

אלכס אתה לא נחמד >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שנוח לשחק על נטבוק וזה לא משנה באיזה כרטיס מסך מדובר זה פשוט קטן מידי אך לשימוש כללי הAsus Eee 1215N באמת מחשבון חמוד מאוד בין שאר המחשבונים.

אני גם לא חושב - אבל זה יכול להיות מאוד נחמד אם מחברים למסך מקלדת עכבר (רב המחשבים האלה כוללים BT וHDMI כך שזה אפילו יכול להיות קל)\

אני מדי פעם מפנטז על 1215 (יותר בגלל המסך\מקלדת)- בינתיים ה-EEE1000 שלי מספק את הסחורהשהוא ימות אני יודע שאני אלך על 1215 (שזה כנראה יקרה עוד חצי שנה בערך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

חבר'ה ה-1215 הגיע אליי לפני מספר ימים, בעקרון המחשב פשוט יפיפה, קטן וקל וכמובן די חזק

סתם בשביל הדוגמא התקנתי מאפיה 2 עליו ועבד די טוב על הרזולוציה הטבעית שלו בלי יותר מדי הגדרות נוספות

את המחשב הזמנתי מפנדה מחשבים

אם יש לכם שאלות לגביו אני אשמח לענות וכמובן אם בא לכם אני גם אעלה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי חשוב לי, תבדוק כמה זמן מחזיקה לך סוללה תוך כדי עבודה כמו גלישה ברשת לדוגמה.

יש תוכנות לבדיקה בביקורות הניידים שלנו (האחרונות של צבי קצבורג הבוס/עורך PLUS בו עבדתי לשעבר ממש מעולות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הסתכלתי לראות מה המחיר בחו"ל, ואכן מדובר במפרט טכני מרשים, אבל המחיר שלו הוא לא בדיוק מחיר NETBOOK, זה קצת מעל ל3000 שקל, ככה שבתור מועמד להחליף את הEEE 4G SURF, הוא בכלל לא באותה קטגורית מחיר שהנ"ל הוצע בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשקניתי את ה-4G, הוא עלה 380$. אין לי מושג כמה הוא עולה עכשיו.

ה-1215N אמור לעלות 500$.

נכון שזה יותר , אבל מי אמר שאני לא יכול לזרוק מחשב זול ולקנות אחד קצת יותר יקר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס אני אשתדל לבדוק אותו על זמן סוללה בגלישה באינטרנט מכיוון שרוב הזמן אני מחבר את המחשב לחשמל כי פשוט יש לי שקע לידי

והערה קטנה שרציתי להוסיף, המחשב אינו מגיע עם 3 ולפי מה שהבנתי זה עדיין לא זמין בארץ ואם כן זה רק אופציונלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשבילי הNETBOOK המושלם הוא ה1000HE שלי :P

סוללה 6 תאים מחוזקת ל8800 שזה המווון (יותר מה1215N)

מעבד N280 שבOC מגיע ל1.95GHZ,

מקלדת נוחה ומאותו סוג של ה1215N,

פאנל אחורי להחלפת הכונן הקשיח והזכרונות,

מצלמה 1.3MP,

כרטיס מסך GMA 950 שבOC מריץ SERIOUS SAM II, HL2, CSS, PORTAL וכדומה...

הכל ב1100 ש"ח, אני לא מתכוון לשלם 3000 ש"ח כדי לקבל חוויה דומה עם ה1000HE שלי :)

ב3000 ש"ח כבר קונים מחשב נייד אמיתי כמו הDELL N5010 עם כרטיס מסך HD5470 ומעבד I3 350M עם 4GB DDR3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור, הדבר הכי חשוב למחשב (שבאמת ישמש כמחשב לקחת איתך לכל מקום בתיק קטן) הוא המשקל.

ה-1215 שוקל 1.5 קילו. זה חצי לרוב ממה שניידים שוקלים במפרט שהצגת. הפלא ב-1215 זה שהוא חזק אבל מצליח לשמור על משקל אפסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור, הדבר הכי חשוב למחשב (שבאמת ישמש כמחשב לקחת איתך לכל מקום בתיק קטן) הוא המשקל.

ה-1215 שוקל 1.5 קילו. זה חצי לרוב ממה שניידים שוקלים במפרט שהצגת. הפלא ב-1215 זה שהוא חזק אבל מצליח לשמור על משקל אפסי.

ה1000HE שוקל 1.45 קילו והN5010 שוקל 2.64 קילו.

הN5010 באמת שוקל קילו אחד יותר, אבל הוא גם כולל מסך גדול יותר (ונוח יותר), חומרה חזקה יותר, מקלדת מלאה וכונן אופטי (מה שחסר מאוד בנטבוקים בתור אחד שיש לו כזה)

לדעתי פשוט לא שווה לשלם כלכך הרבה כסף תמורת מחשב כלכך קטן, כשבשליש מהמחיר תוכל לקנות את ה1000HE שיספק לך יחס\עלות עדיפים בהרבה.

אם כבר מוציאים סכום כה גדול של כסף, עדיף להשקיע אותו בנייד גדול ואיכותי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...