צריך המלצה למגבר(רסיבר) סטריאו תקציב-1000 ש"ח - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה למגבר(רסיבר) סטריאו תקציב-1000 ש"ח

ralf7253

Recommended Posts

אני מתכוון לשדרך את המגבר לזוג של מורל, דגם D.M.606, אום 4-8, 120 וואט.

המקור נכון לעכשיו הוא המחשב ואת זה אני אשדרג בעתיד.

לא כזה משנה אם חדש או יד שנייה אבל רצוי שיהיה עם שלט, ושהחנות/מוכר יהיו מאזור חיפה.

מישהו הציע לי לקנות פיוניר SX-777 ב500 שקל, אמרתי לו שאני אחשוב על זה ומשיטוט באינטרנט ראיתי שהוא רק 65וואט לערוץ אז אני מפחד שהוא לא יניע את הרמקולים כמו שצריך.

רעיונות? דעות? הצעות?

כולם יתקבלו בברכה, תודה.

ארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכת על ה-606 שהיו בלוחות של יד2?

לא שמעתי אותם אך הם נראו מעניינים, מה דעתך עליהם?

בנוגע למגבר, 65וואט זה הרבה מאוד. אל תסתכל על נתונים של מגברים מודרניים שרושמים מספר של 3 ספרות, אין לכך הרבה משמעות. תחפש קצת ביקורות על המגבר ותראה מה אומרים על הסאונד שלו, אני לא זוכר את הדגם הזה.

ואגב, לאלה שרוצים לעקוב, לא צריך להגיב, יש כפתור בשביל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכת על ה-606 שהיו בלוחות של יד2?

לא שמעתי אותם אך הם נראו מעניינים, מה דעתך עליהם?

בנוגע למגבר, 65וואט זה הרבה מאוד. אל תסתכל על נתונים של מגברים מודרניים שרושמים מספר של 3 ספרות, אין לכך הרבה משמעות. תחפש קצת ביקורות על המגבר ותראה מה אומרים על הסאונד שלו, אני לא זוכר את הדגם הזה.

ואגב, לאלה שרוצים לעקוב, לא צריך להגיב, יש כפתור בשביל זה.

כן אלה הרמקולים, זו הייתה הזדמנות שלא רציתי לפספס.

בהתחלת הבדיקה הבאס קצת הפריע לי אבל אחרי הזזה של הרמקול זה נפתר, אהבתי את הפירוט של המצילות ובמיוחד אהבתי את היי מיד, הבאתי דיסק משלי ורוב השירים נשמעו לי טוב אבל לא משהו יוצא מהגדר אבל כשהפעלתי את אחד השירים של B.B.KING אז הרמקולים כיכבו, הם הצליחו לשדר את החמימות והעוצמה של נגינת הגיטרה שלו.(איך שאני אוהב להתרגש ממוזיקה טובה)

בשבילי זה הספיק, בלוז זה גם ככה מה שאני שומע רוב הזמן.

זה שקניתי ממנו את הרמקולים הוא זה שהציע לי לקנות את הפיוניר, ולמרות שהסאונד היה טוב, הייתה לי הרגשה שאפשר להוציא מהרמקולים יותר(דבר שגם הוא ציין).

השאלה זה אם אני אצליח למצוא משהו יותר טוב בתקציב שלי?

לשרלטן:

למה לי ללכת לעבוד אם אני יכול לשבת על התחת כל היום ולקבל ממך כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

למה לא תלך לעבוד ותקנה משהו נורמלי ולא זבל

אנטולי דדי סודה

לא הבנתי.

ralf, אני מניח שאתה מחפש איזה מגבר וינטאג'? זה שוק שקשה להמליץ על דגם מסוים כי לא תמיד יש אותו. כדאי שתחפש מה יש כרגע בלוחות מהאיזור שלך, אם יש משהו שנראה לך מתאים אז תיגש איתו לפורום ותתייעץ. גם בגוגל אפשר למצוא בדר"כ מידע על המגברים הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטולי אני מחפש את מה שיתן לי את הכי הרבה תמורה לכסף שלי.

אני הלכתי חודש שעבר לאניגמה בצ'ק פוסט והם הציעו לי את היאמאה (נראה לי את הRX-397, אבל אני לא זוכר את הדגם במדויק) ורמקולים של WHARFEDALE שאותם לא ממש רציתי כי מביקורות שקראתי הסדרות הזולות לא מדהימות. כל הסיפור יצא לי מעל התקציב שתכננתי וגם זה לא בדיוק מה שרציתי אז ירדתי מהעניין אבל עכשיו המגבר קצת קורץ לי, מביקורות באינטרנט (על ה397) נראה שהוא תמורה טובה למחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

למה לא תלך לעבוד ותקנה משהו נורמלי ולא זבל

אנטולי דדי סודה

תרגום מרוסית "תביא סודה " לא ?

אבל באמת תגיד אתה עושה צחוק מעצמך קונה רסיבר ישן עם פורמטים ישנים , DB חלש

ועוד ועוד תחלואות

קנה כבר ב- 1400 ש"ח גם חדש

ONKYO 308

תתקדם ל- 2010

תאמין לי מניסיון לא תמצא הבדל אם הרמקולים שלך והחדר הקטן הבדל בין מגבר סטריאו לא איכותי לרסיבר שגם נותן סטריאו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Cambridge Audio A500 ו-NAD C320 מיד-שניה אמורים להשאיר לך עודף משמעותי. אולי אחד ממגברי ה-entry-level החדשים יחסית נמכרים כמשומשים בסכום דומה, כמו ה-azur 340A ו-C315 BEE של אותן החברות בהתאמה. בטח תוכל גם למצוא איזה רוטל חביב מהסדרות הישנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגום מרוסית "תביא סודה " לא ?

אבל באמת תגיד אתה עושה צחוק מעצמך קונה רסיבר ישן עם פורמטים ישנים , DB חלש

ועוד ועוד תחלואות

קנה כבר ב- 1400 ש"ח גם חדש

ONKYO 308

תתקדם ל- 2010

תאמין לי מניסיון לא תמצא הבדל אם הרמקולים שלך והחדר הקטן הבדל בין מגבר סטריאו לא איכותי לרסיבר שגם נותן סטריאו

א. לא, זה לא תרגום מרוסית.

ב. גם אם זה היה, עדיין לא הבנתי מה הקשר.

ג. אם לא יהיה הבדל בין רסיבר לבין מגבר, למה לשלם 1400 שקל על רסיבר במקום 500 שקל על מגבר?!

ד. תתפלא אבל פורמטים לא רלוונטי עבור סטריאו, וגם מבחינת נתונים אין שום משמעות לעדיפות של רסיברים חדשים על הנייר. רסיברים ברמת כניסה כוללים מגברים ברמה נמוכה מאוד. מגבר סטריאו ישן יגביר הרבה יותר טוב מהם.

ה. כל הפורמטים שנתמכים ברסיבר של 1400 שקלים הם דברים בסיסיים ביותר. עדיף לקנות רסיבר ותיק עם כניסות 5.1 לדרגת ליין ולחבר לכרטיס קול נורמאלי, יישמע טוב יותר.

ו. למה לקנות רסיבר 5.1 עבור זוג רמקולים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לא, זה לא תרגום מרוסית.

ב. גם אם זה היה, עדיין לא הבנתי מה הקשר.

ג. אם לא יהיה הבדל בין רסיבר לבין מגבר, למה לשלם 1400 שקל על רסיבר במקום 500 שקל על מגבר?!

ד. תתפלא אבל פורמטים לא רלוונטי עבור סטריאו, וגם מבחינת נתונים אין שום משמעות לעדיפות של רסיברים חדשים על הנייר. רסיברים ברמת כניסה כוללים מגברים ברמה נמוכה מאוד. מגבר סטריאו ישן יגביר הרבה יותר טוב מהם.

ה. כל הפורמטים שנתמכים ברסיבר של 1400 שקלים הם דברים בסיסיים ביותר. עדיף לקנות רסיבר ותיק עם כניסות 5.1 לדרגת ליין ולחבר לכרטיס קול נורמאלי, יישמע טוב יותר.

ו. למה לקנות רסיבר 5.1 עבור זוג רמקולים?

1. התרגום היה לשבור את הקרח , בדיחה ......

2. הקשר שאתה רוסי ....

3. עכשיו לעסק כי המגבר ישן ומשומש ומתוך הכרות עם המוכרים לא מספרים הרבה על בעיות שמפילים עלייך ..

ואחריות אין .

4.

תפלא אבל פורמטים לא רלוונטי עבור סטריאו,

תתפלא הפורמטים כן רללוונטים לגבי סטריאו AC3HD ,DTSHD , SACD ועוד ועוד מקודדים רבים

שהטכנולוגיה החדשה עושה להם טוב , אז למה להיכנס למיטה חולה וישנה ?

שבהם נישמע האיכות והצליל המגבר שלך לא ישמיע אותם אז הוא טוב ב- 2010 להשמיע MP3

5. לא ניכנסתי לרמקולים , כבלים , גודל החדר , יכולת לשמוע בעוצמה בחדר שלו ועוד ...

כי אנו נגלה שאין טעם במגבר יעודי לסטריאו !

6. המוסיקה האיכותית עוברת לדגימות איכותיות יותר והקידוד DTSHD ועוד יהיו שולטים לתאבי איכות

7.

כל הפורמטים שנתמכים ברסיבר של 1400 שקלים הם דברים בסיסיים ביותר

http://www.wallashops.co.il/ws/a/ap.aspx?pi=ON953B2A68&cfm=7E05AFD1

האם פורמט ים אלו בסיסים ?

x.v.Color™, LipSync, Dolby® TrueHD, DTS-HD Master Audio™, -Audio, Super Audio CD, Multichannel PCM, and CEC

Dolby® TrueHD, DTS-HD Master Audio™, Dolby® Digital Plus, DTS-HD High-Resolution Audio™ Decoding

Universal Port for Single-Cable Connection of Optional Onkyo Dock for or DAB+ Radio Tuner

תגיד אתה רציני ? כמה פורמטים יש לך בזבל הישן ? תחשוב על ההווה והעתיד

8.

למה לקנות רסיבר 5.1 עבור זוג רמקולים?

עכשיו אתה לאחר שלמדת משהו , תסביר לבחור למה לקנות רסיבר ב- 1279 ש"ח עם כל הפורמטים ,גם מגבר סטריאו חדיש

ולא זבל ישן .

תסביר לו גם שגם בעתיד ישפר את מערכת הרמקולים שלו הרסיבר מוכן

9. אני יכול לשבת להסביר שעות למה ולמה ולמה

אבל אני עדיין מחכה לכוס סודה שלי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוטל בתקציב שלי לא הצלחתי למצוא, הכי זול שראיתי הוא ב1,500.

בנתיים האפשרויות הם:

פיוניר SX-777 ב500 שקל.

NAD 3240 ב850 שקל.(הבעלים מציין במודעה שיש "קיחקוחים" בצד אחד)

ONKYO A35 ב750 שקל.

והYAMAHA -397 שאין לי עדיין מחיר סופי לגביו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאשרלטן, נדמה לי שהיית צריך להשמיט את ה"לא" בתחילת הכנוי שלך. אני אשאיר לאנטולי את הטיפול בך. :lol:

לפתוח השרשור: אם אתה לא צריך רדיו, אין צורך ברסיבר. נסה למצוא מגברים משולבים של Cambridge Audio ו-NAD, אלו הם ברירת המחדל לסכומים שיש לך, אלא אם אתה חושק באיזה דגם Vintage מסוים (אלו שהצעתי עדיין לא Vintage, אבל הם בדרך להיות..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Fkl0ster, אין לי כח. שיהנה מהמערכת ב-1279 שקל שלו.

בנוגע ל-NAD, תתרחק אם יש רעשים. זה עלול להיות משהו פשוט, ועלול להיות כאב ראש. חבל להתעסק עם זה בכזה סכום.

אתה מעדיף למצוא מגבר וינטאג' או רסיבר ביתי?

אם רסיבר ביתי, אז הימאה שווה בדיקה אם המחיר טוב.

אני חושב שאם חשוב לך אך ורק איך זה נשמע אז מגבר סטריאו יהיה עדיף (לא בהכרח וינטאג', פשוט הם זולים יותר משמעותית). הבעיה היא שבשנתיים האחרונות אין כמעט מציאות בתחום הזה כי אנשים קלטו שיש לזה ביקוש. עדיין מדי פעם אפשר למצוא דבר מעניינים. אם אתה מחפש משהו מעט מודרני יותר, החברות ש-Fkl0ster נתן לך הן בהחלט הדברים שממליצים ברמות המחיר הללו. אם תחפש דגם וינטאג', יש לסנסוי, קנווד, פיוניר, ועוד מספר חברות דגמים מעניינים. אפילו ל-JVC היו כמה דגמים טובים :)

אם תקרא את המדריך הקצר שכתבתי על קניית מערכת וינטאג' (אני מקווה שכבר קראת), יש שם לא מעט יצרנים שכדאי לבדוק, ויש שם גם קצת טיפים על איך לבדוק את הציוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...