מדוע צמחוניים אוכלים בשר של דגים? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדוע צמחוניים אוכלים בשר של דגים?

radioactive

Recommended Posts

עוד פעם מי זה "הם" ?

ויגניזם = טבעונות

בשר הוא מזון טיבעי ובשר ציד הוא בשר שחיי בצורה הטיבעית שלו , תבדיל בין אכילה מתוך אידואולגיה של צער ואכילה מתוך אידיאולוגיה אקולוגית , גם אצל הטבעונים יש זרמים שונים , ממש כמו שאצל הצימחונים שחלק אוכלים דגים וחלק לא , בעיקרון החלוקה היא אמורה להיות לפי האקולוגיה ולאו דווקא לפי האידואולוגיה , גם פרה שלא אוכלים לה את הבשר אבל שותים לה את החלב , מתענה ואת זה טיבעוני לא יאכל אבל כן חלק מהצימחוני יאכל ,

הינה החלוקה

אכלנים מתוך אידיאולוגיה

אכלנים מתוך

אכלנים מתוך מודעות

אכלנים מתוך חוסר מודעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זכותם לעשות מה שהם רוצים. אין בזה שום ויכוח. זכותי לא להסכים איתם, ולקרוא למוסר שלהם מעוות. ואפילו ללגלג עליהם. כמו שזכות כל אחד ללגלג על האיסלם לדוגמא, או על החרדים, כמו שעושים כאן הרבה פעמים.

עריכה: אגב דוד, הבנתי את הנקודה שלך בפעם הראשונה. בהגדרה שביקשת: מתוך אידאולוגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דברי lev0, זה בסדר לאכול חיה אם צדת אותה לבד. למרות שאני לא יודע אם הוא צמחוני.

ובכלל לגבי זה, בציד נגרם פחות סבל לחיה? שטויות.

אתה Way fucking off, אבל ממש, ממש ממש.

כואב לי פיזית בגוף, שאני נאלץ להסביר לך את זה.

אבל הכוונה שלי הייתה, ש:

1. שחיטה כשרה גורמת ליותר סבל לחיה, עובדתית וזה שהנאצים עלו על זה,

לא אומר שאין בזה כלום, זה לא מפחית מהפשעים אותם ביצעו, רק שזה בכלל לא רלוונטי.

חוץ מזה, אני לא רואה אנשים פה ממהרים להחליף את ה VW, ה-BMW או המרצדסים שלהם בפחית קוריאנית,

אבל שחיטה כשרה?! אווו, זה קדוש.

אם אתה רוצה להחרים גרמנים ונאצים, תעשה את זה כמו שצריך או שתסתום ת'פה.

2. אם יש לך את האפשרות הטכנולוגית, לבצע שחיטה המונית שעל הדרך תגרום לחיה לסבול הרבה פחות,

אתה צריך לעשות את זה. כי אתה לא צייד, לא אריה, אתה בנאדם שאמור להיות לו מוסר, מצפון וממש קצת מחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוי היקר

אתה אומנם טוען שבן האדם ( אדם ) יש מוסר וכו'

אבל

כרגיל אתה שוכח שיש לו עוד דברים שמשפעים

יש לו דעות קדומות ופחדים קמאים , יש לו טיפשות ( נו , למי אני בא לספר , אתה יודע את זה לבד ) ויש לו מסורת , ערכים והיסטוריה , לפעמים הערכים האלו מתנגשים בערכים אחרים אז מסורת ומוסר לקוי ופחדים נכנסים שם .

זה השחיטה , לאדם דתי הוא יפעיל את כל היכולת שלו להתנגד למשהו חדשני ותרוצים יהיו לו עד אין סוף ( ראה דוגמא לטרולני ) .

השחיטה היא כואבת או לא ( גם כאב זה יחסי ואף אחד באמת לא יודע מה קורה לפני המוות ) אבלמה שבטוח וזו האכזריות כאן שהמוות לוקח זמן וצריך להיות מיתוך הכרה - זה על פי השחיטה של היהודים .

העובדה שהבשר יוצא יותר טעים היא רק רווח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה Way fucking off, אבל ממש, ממש ממש.

כואב לי פיזית בגוף, שאני נאלץ להסביר לך את זה.

אבל הכוונה שלי הייתה, ש:

1. שחיטה כשרה גורמת ליותר סבל לחיה, עובדתית וזה שהנאצים עלו על זה,

לא אומר שאין בזה כלום, זה לא מפחית מהפשעים אותם ביצעו, רק שזה בכלל לא רלוונטי.

חוץ מזה, אני לא רואה אנשים פה ממהרים להחליף את ה VW, ה-BMW או המרצדסים שלהם בפחית קוריאנית,

אבל שחיטה כשרה?! אווו, זה קדוש.

אם אתה רוצה להחרים גרמנים ונאצים, תעשה את זה כמו שצריך או שתסתום ת'פה.

2. אם יש לך את האפשרות הטכנולוגית, לבצע שחיטה המונית שעל הדרך תגרום לחיה לסבול הרבה פחות,

אתה צריך לעשות את זה. כי אתה לא צייד, לא אריה, אתה בנאדם שאמור להיות לו מוסר, מצפון וממש קצת מחשבה.

1. יש הבדל גדול בין למוסר. היא לא רעה או טובה. חוק שמשטר זה שם ברחבי מדינות אירופה, בשם ה"מוסר", והכל כנגד ה"ברבריות" והרשע של היהודים, (בכלל, חוץ מאשר חוק מ"מוסרי" זה הם לא רדפו יהודים כלל) ואחרי כל זה, אתה מאמצו כעובדה. אם אתה לא מבין את זה, אז אתה בבעיה. - אני לא דתי, וגם אוכל דברים שלחלוטין לא קרוב לכשרים. אבל אני לא ממהר לאמץ דעה שמקורה בגרמניה הנאצית, וכולה נגד היהדות, כמוך.

2. שוב, זה שגרמניה הנאצית קבעה שלתת בומבה לחיה בראש או לחשמל אותה זה פחות סבל לחיה, לא הופך את זה לנכון !!! כל האקסיומה שלך נגועה בהנחת מוצא שהשיטה היהודית היא אכזרית יותר מהשיטה השנייה. שוב, הנחה שמקורה ברדיפת היהודים בגרמניה הנאצית. ויש לי מוסר ומצפון יותר משלך.... בתור מאמץ דעה "מוסרית" שמקורה ברדיפות הנאצים את היהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יש הבדל גדול בין למוסר. היא לא רעה או טובה. חוק שמשטר זה שם ברחבי מדינות אירופה, בשם ה"מוסר", והכל כנגד ה"ברבריות" והרשע של היהודים, (בכלל, חוץ מאשר חוק מ"מוסרי" זה הם לא רדפו יהודים כלל) ואחרי כל זה, אתה מאמצו כעובדה. אם אתה לא מבין את זה, אז אתה בבעיה. - אני לא דתי, וגם אוכל דברים שלחלוטין לא קרוב לכשרים. אבל אני לא ממהר לאמץ דעה שמקורה בגרמניה הנאצית, וכולה נגד היהדות, כמוך.

2. שוב, זה שגרמניה הנאצית קבעה שלתת בומבה לחיה בראש או לחשמל אותה זה פחות סבל לחיה, לא הופך את זה לנכון !!! כל האקסיומה שלך נגועה בהנחת מוצא שהשיטה היהודית היא אכזרית יותר מהשיטה השנייה. שוב, הנחה שמקורה ברדיפת היהודים בגרמניה הנאצית. ויש לי מוסר ומצפון יותר משלך.... בתור מאמץ דעה "מוסרית" שמקורה ברדיפות הנאצים את היהודים.

1. מה הקשר? איך זה בכלל מתייחס לדבריי? אמרתי שטכנולוגיה ומוסר זה אותו הדבר?

אמרתי שלדעתי, במידה ויש לך אפשרות להפחית את סבלה של החיה הנשחטת, זה עדיף.

לגבי בשר טעים יותר בשחיטה כשרה? כזו ערימת גללים, הבשרים הטובים ביותר שאכלתי היו בחו"ל(אני בספק שב"פיטר לוגר" הבשר שמושג, נשחט כשר).

כמו כן, להגיד שמשהו נגד הכשרות הוא נגד היהדות כולה, מראה כמה אתה בור הן בדיני הכשרות, הן בדיני היהדות והן בידע כללי,

אז באמת, כמו שאמרתי...סייג לחכמה, שתיקה.

2. שוב? אתה אמור להתייחס לכל סעיף בנפרד, אתה יודע, כמו שהנאצים היו עושים? בצורה מסודרת?

אז בגלל זה כל הפוסטים שלך נראים כמו גיבוב של שטויות? כי אתה לא רוצה להראות מסודר ומאורגן כמו הנאצים?

בנוסף, לא הייתי ממהר לשלול את ה"אקסיומה"(מישהו יודע מילים גדולות) שלי היה והצצה זריזה בויקיפדיה מגלה כי היא נכונה לגמרי.

לבצע חתך בעורקי החיה ולתת לה לדמם למוות? באמת אין שחיטה שגורמת לפחות סבל? באמת? תעשה לי טובה...תנוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והקשר בין שואה ונאציזם לצמחונות הוא...?

(כלומר' date=' למעט העובדה שהיטלר היה צמחוני, אבל זה כבר רדוקטיו אד היטלרום).

חוק גודווין לא מנסה להמעיט בערכה של השואה, אלא בדיוק להיפך - למנוע את זילות השואה ע"י השוואתה לדברים מסויימים.

הבאתי את זה בשביל להציג מוסריות של בני-אדם ,אפשר להביא דוגמאות ממקומות אחרים בהיסטוריה, אך השואה היא קרובה לנו ,ואנו יודעים שזה אכן היה והגרמני הוא העם "התרבותי " .

ועל קטע זה ישנו משפט בתנ"ך - "זובחי אדם עגלים ישקון" - הפסוק נותן דוגמה קיצונית לרוצחי אדם שמטפלים בבעלי חיים במסירות ואהבה , צמחונות אינה מוסרית בדור שלנו -זה נגרר לטיפול ועזרה לחיות יותר מאשר לבני-אדם.

אני לא מסכים עם החוק הזה.

חוק גודווין חושב שהוא עושה טובה לשואה, אך הוא משיג בדיוק את המטרה ההפוכה. רק בגלל שמזכירים את השואה, בודקים מניעים לשואה ומשווים אותה לתכונות רעות בדורנו, אז זוכרים את השואה ומבינים להימנע מהאכזריות שבה.

אם כולם היו מאמצים את חוק גודווין, מהר מאוד השואה היתה נשכחת כמעט לגמרי.

עוד,חוק גודווין" על פי ויקי – "הוא כלל בתרבות האינטרנט שקבע מייק גודווין וכו'...".

צריך לדעת אמות מידה של מחקר לא נקבעות על פי כללי תרבות האינטרנט, אלא ע"פ הוכחות היסטוריות/מדעיות/תיאולוגיות וכיו"ב... אני לא טענתי שרק בגלל שאדם הוא צמחוני, אזי מיד הוא יהפוך להיות נאצי – ממש לא אני כן ציינתי את העיוות הלוגי שיכול לצמוח כתוצאה מהעלאת בעלי החיים לדרגה גבוהה, אפילו יותר מאשר חיי אדם... את הכשל המוסרי/לוגי אפשר להביא ממקורות מההיסטוריה ,מהמקרא, מהארכיאולוגיה, שבאה לידי ביטוי בהתנהגותם של הנאצים אשר חוקקו חוקים המגנים על ומגבילים את השימוש בהם לצורך ניסויים רפואיים. את היהודים הורידו לדרגת תת - אדם ואת החיות העלו מעלה... וכן את הניגוד החריף של היטלר על כך שהוא חש חמלה כלפי בע"ח חיים, בעוד ערך של חיי אדם, לא היא נחשבים בעיניו לכלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעשו מספיק בדיקות מודרניות שמראות איזה צורת הריגה מביאה יותר או פחות סבל

זה לא משנה מה חשבו לפניי 70+ שנה בגרמניה הנאצית

קראתי 2 מ"המחקרים" הללו. אתה קראת ??? מעבר לזה שהם כמעט התעלמו מהאלטרנטיבה ה"הומנית", והתמקדו לחלוטין בשחיטה היהודית, הם לא שכנעו אותי מאומה באיך הם מסוגלים להשוות סבל לסבל.

מעבר לזה, החוקרים הללו נגועים בחוסר אוביקטיביות. חלקם לחלוטין נגד הריגת , ונגד כל ניסוי בבעלי חיים. ואני אתפלא אם מבחינתם איסור שחיטה יהודית, היא צעד ראשון באיסור הרג כלל.

ובכלל, מי שמם לבדוק סבל. אני שוב שואל, ולא קיבלתי תשובה. איך ניתן למדוד סבל ? האם מצאו שיטה שלא ידוע לי לקרוא מחשבות ותחושות החיה לפני מותה ? איך מישהו יכול להגיע למסקנה שלחתוך עורקים עם סכין סופר חדה, מכאיב ומהווה יותר סבל לבעל החיים מאשר לחשמל אותו ?!?

אני לא יודע, מעולם לא שחטו אותי. אבל מנסיוני הקטן בחתכים חדים ובהתחשמלות, ללא ספק סבלתי הרבה יותר מהמכות חשמל. כמובן, לראות דם זה לא נעים, אבל זה לא אומר שהחייה סובלת יותר. מה שכן יודעים על חישמול, ידוע כבר שזו שיטה ברברית להרוג, שלעיתים קרובות כלל לא עובדת, אפילו במתחים של עשרות אלפי וולט. ואז לא רק שהרגת, גם עינית אותו קודם לכן. ולכן החשמול נפסל על בני אדם כשיטת הוצאה להורג ברחבי העולם. אבל מסתבר שמה שלא טוב עבור בני אדם, טוב עבור חיות.

1. מה הקשר? איך זה בכלל מתייחס לדבריי? אמרתי שטכנולוגיה ומוסר זה אותו הדבר?

אמרתי שלדעתי, במידה ויש לך אפשרות להפחית את סבלה של החיה הנשחטת, זה עדיף.

לגבי בשר טעים יותר בשחיטה כשרה? כזו ערימת גללים, הבשרים הטובים ביותר שאכלתי היו בחו"ל(אני בספק שב"פיטר לוגר" הבשר שמושג, נשחט כשר).

כמו כן, להגיד שמשהו נגד הכשרות הוא נגד היהדות כולה, מראה כמה אתה בור הן בדיני הכשרות, הן בדיני היהדות והן בידע כללי,

אז באמת, כמו שאמרתי...סייג לחכמה, שתיקה.

2. שוב? אתה אמור להתייחס לכל סעיף בנפרד, אתה יודע, כמו שהנאצים היו עושים? בצורה מסודרת?

אז בגלל זה כל הפוסטים שלך נראים כמו גיבוב של שטויות? כי אתה לא רוצה להראות מסודר ומאורגן כמו הנאצים?

בנוסף, לא הייתי ממהר לשלול את ה"אקסיומה"(מישהו יודע מילים גדולות) שלי היה והצצה זריזה בויקיפדיה מגלה כי היא נכונה לגמרי.

לבצע חתך בעורקי החיה ולתת לה לדמם למוות? באמת אין שחיטה שגורמת לפחות סבל? באמת? תעשה לי טובה...תנוח.

לב, אתה גם לא שם לב למה שאתה כותב. אז עזוב, נמאס עלי שיח החרשים איתך. מסכים איתך לחלוטין - סייג לחוכמה, שתיקה... שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קאלן - ניתן למדוד הרבה מאוד בשיטות שונות - למשל אל ידיי מדידת האותות שמשדר המוח אם פוליגרף או תנועות של האישונים

אתה העלת את זה שיש לך בעיה אם זה ש מה שלא טוב לבני אדם טוב לחיות. לי יש אם זה בעיה ולכן אני טבעוני. אבל ניתן לקחת את זה למקומות ורמות שונות ולהגיע גם למסקנות הפוכות - יש כאן כבר 10 דפים של כאלה

רוני - יש נקודה במה שאתה אומר - אם כי אני לא רואה את זה משפיע בהצלחה אל מה שקורה היום בעולם (אפילו לבני אדם לא לחיות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מחייב בכלל

הזיכרון של הדבר יעזור למנוע אך ורק בזמן שהנושא ילמד ויופקו הלקחים , לזיכרון של הפעולה או לא אין השלכה על התניית המקרה , ההשפעה היחידה היא הפעולה הנכונה .

בקיצור , זה שאנחנו "זוכרים" ( את השואה ) וחוזרים על אותן שטויות שוב לא ימנעו את השואה הבאה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...