מדוע צמחוניים אוכלים בשר של דגים? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדוע צמחוניים אוכלים בשר של דגים?

radioactive

Recommended Posts

נו באמת ?!

אכילה אקולוגית !

חלק מבני האדם הם רק נגד התעשיה האכזרית והמרעילה ולא נגד אכילת בשר והיות האדם חלק משרשרת המזון , כדאי שתלמדו להפריד .

הויגנים האלו בהחלט אוכלים בשר צייד בלי שום קשר לסבל של החיה , החיה צריכה להאכל כמו שהטורף ( אדם ) צריך לאכול , אף אחד לא מתעלל בחיה והמוות שלה הוא חלק ממחזור החיים הטיבעיים שלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בקיצור, מוסר סובייקטיבי. (הרי הסבל בהרג זוהי אחת הטענות המרכזיות של המתנגדים)

כן ניתן להתווכח על שיטות הגידול של החיות בשבי. לא ניתן להתווכח על זכות האדם לאכול חיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סובייקטיבי ?

אובייקטיבי לחלוטין , הוא חושב שהאדם הוא חלק מהטבע ולא נפרד מהטבע ולפיכך הוא יכול לאכול בשר מהטבע ולא בשר תעשייתי , זה מבט כולל של תפיסת חיים על מקום האדם ותפקודו במערכת הפלנטרית הזו , בדיוק להיפך מסובייקטיבת אבל בדיוק !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סובייקטיבי ?

אובייקטיבי לחלוטין , הוא חושב שהאדם הוא חלק מהטבע ולא נפרד מהטבע ולפיכך הוא יכול לאכול בשר מהטבע ולא בשר תעשייתי , זה מבט כולל של תפיסת חיים על מקום האדם ותפקודו במערכת הפלנטרית הזו , בדיוק להיפך מסובייקטיבת אבל בדיוק !

זה מהות המילה סובייקטיבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, גם שאר מיני הקופים אוכלים בשר? אני יודע על כאלה שאוכלים חרקים

כן, הם מנצלים כל הזדמנות שנקראת בדרכם כדי לאכול בשר. שימפנזים גם אוכלים את בני מינם במלחמה "חמולית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת... זו מערכות האמונות הסובייקטיביות שלו. ומכאן, נובעת גם מערכת המוסר הסובייקטיבית. ומבחינתי, דעות אלו הם לא אובייקטיביות. כמובן, שדעותי שלי הן גם סובייקטיביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האדם הוא חלק מהמערכת של כדור הארץ . בכל פעם שהוא מנסה להיתנתק ממנה רחוק מדיי הוא חוטף בגדול (מייד או מאוחר יותר) ויוצר נזק למערכת

ההבדל מאדם לחיה טורפת הוא שלאדם יש זכויות וחובות שהוא הגדיר לעצמו כאדם. אחת מהזכויות היא להחליט מה טוב ומה לא בשביל עצמו מעבר לאינסטינקטים פשוטים יותר שיש לחיות

אם הוא מחליט לא להתרחק מהאינסטינקטים שלו כטורף (אני לא חושב שהאדם הוא טורף אבל זה סובייקטיבי) זה 'זכותו' לצוד ולטרוף חיות

אבל לאף טורף אין אינסטינקטים של לגדל חיות אחרות בשבי בתת תנאים כדיי להפיק מהם תועלת. כל טורף הולך לצוד חיות אחרות שחיו חיים חופשיים ונורמליים לפניי שהם נטרפות

אם אנחנו כבניי אדם לקחנו את האינסטינקים לידיים - אנחנו לא טורפים יותר ואין סיבה שנאכל בשר (באוכל שהרבה יותר פשוט לייצור ויש לו הרבה יתרונות אחרים יש את כל מה שהגוף שלנו צריך). אם אנחנו נשארים אם האינסטינקטים כטורפים - אז שנהיה טורפים עד הסוף ונלך לצוד חיות כמו טורפים אמיתיים

בהשוואה לקופים - לבני אדם אסור לרצוח אחד את השני ולקופים מותר. ההשוואה לא במקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שאתה לא טורף כי נולדת לחיי נוחות, (בצורה זו או אחרת) ושיכנעת את עצמך שאתה לא כזה, כדי להרגיש טוב עם עצמך, מסיבה זו או אחרת. אתה טועה. ברגע שיקחו ממך את חיי הנוחיות ותצטרך להילחם, תחזור להיות טורף. זוהי כמובן, דעתי הסוביקטיבית.

ואני מכיר כמה אנשים שחושבים דבר זה על עצמם, אך בהתנהלותם, הם טורפים מלידה.

ובכלל, מצד אחד אתה מדבר על הטבע, ומצד שני, אתה אומר שבן אדם צריך להתנגד לטבעו. קצת סותר את עצמך, לא?[br]פורסם בתאריך: 15.08.2010 בשעה 18:26:37

בהשוואה לקופים - לבני אדם אסור לרצוח אחד את השני ולקופים מותר. ההשוואה לא במקום

באמת ? הקופים לא רוצחים בתוך שבטם. (לא יותר מהמין האנושי) הם רוצחים מחוץ לשבטם.. בדיוק כמו בני אדם.. איך אתה מגדיר מלחמות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה יודע מה הן מערכת האמונות שלו ?

אני מכיר עוד אנשים שחושבים כמו הדעה שהבאתי ב"שמו" , תרד מהעץ שלך , זו דעה שהיא פופלרית והוא איננו איזה הוזה או מחבק עצים , זה המהות של להיות ויגן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע כי א. אתה אמרת בעצמך. וב. כי התעניינתי בנושא. הם תוקפים את אוכלי הבשר (התעשייתי) בטענה של מוסריות. באותה מידה זכותי לפקפק במוסר שלהם.

זה שרבים מאמינים באמונה לא הופך אותה לנכונה. לפחות פי 10 אנשים חושבים שלגטימי לאכול בשר תעשייתי.

או... יש 2+ מליארד מוסלמים, ו 1+ מליארד נוצרים. כל אחד עם אמונה סובייקטיבית, ולא יכול להיות שאובייקטיבית שניהם צודקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...