כך נראית החתונה היקרה בישראל ! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כך נראית החתונה היקרה בישראל !

-yooy-

Recommended Posts

david11 אני כמוך לא סובל את השחיטויות בארץ

וגם כאידיאולוגיה חושב שבדמוקרטיה צריך להיות גבול הון מסוים שאדם יכול לצבור (לא קומוניסט כן חושב שצריך להיות מעמדות בחברה

אבל חושב שאסור שלאנשים יהיה ממון כמו מדינה קטנה )

אבל עם כל זאת להשליך הכל על חתונה דבילית ?

עזוב עד כמה דבילי אני חושב שאפך המוסד המטומטם הזה של החתונות

עשירים מבזבזים טונות של כסף =טוב לנו האזרחים

הון שילטון יהיה עם חתונות מפגרות או בלי חתונות מפגרות

הדבר היחיד שאתה לטעמי יכול להתלונן אליו שזה יגרום לבחורות רגילות לירצות לשפוך יותר כסף על החתונה הדבילית שלהם

כאילו ש100-300 אלף שנזרקים היום זה לא מספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
האם על הציבור לשים גבולות ולצמצם למינימום את הקשר הלא מפוקח של הון שילטון ? כן בהחלט !

משרד מבקר המדינה מפקח על כך.

הציבור רק יכול להתבונן, אין לו את הכלים לשים לכך גבולות.

אין ספק שאצל השלטון מרוכז הון רב, אבל כל עוד זה חוקי אין מה לעשות.

בנתיים אף אחד לא מצא משהו לא חוקי לגבי החתונה הנ"ל ולכן איני מבין על מה כל ההתלהמות.

עם זאת, אני לא מאשים אותך, טבעי שתחשוד כשעולה אירוע בסדר גודל כזה- גם אני קצת חושד האם הכל 'כשר' שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל עם כל זאת להשליך הכל על חתונה דבילית ?

אין סיפור גדול סביב החתונה הזאת.

הסיפור הוא רק שנוכחות אותם נבחרי ציבור שם צריכה לעניין אותנו וצריך להמשיך ולשים עין על הקשר בין צ'רנוי לליברמן. זה הכל.

הדבר היחיד שאתה לטעמי יכול להתלונן אליו שזה יגרום לבחורות רגילות לירצות לשפוך יותר כסף על החתונה הדבילית שלהם

כאילו ש100-300 אלף שנזרקים היום זה לא מספיק

ההשקעה העצומה לא קשורה בכלל לבעלת השמחה - מדובר בהפגנת כוח רהוותנית כמקובל בקרב עדות האוליגרכים ובמיוחד בשנים האחרונות. לא סתם הסכום הודלף לתקשורת וכך גם הפרטים על ההשקעה העצומה. צ'רנוי קרוב לוודאי היה מעוניין שהדברים יודלפו. מבחינתו מדובר בכסף קטן - כנראה פחות מאחוז מכלל ההון שלו - הרבה פחות ממה שזוג ממוצע בישראל מוציא על החתונה שלו.

ד"א - 20 מיליון זה כסף קטן' date=' בארצות הים כבר נשפכו סכומים גדולים בהרבה - השיא הוא 60 מיליון [b']דולר ד"א...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציבור רק יכול להתבונן, אין לו את הכלים לשים לכך גבולות.

http://www.mqg.org.il/

הכח מצוי אצל הציבור - האזרחים רק צריכים להשתמש בו , ( אני מתכוון לשימוש בוגר ונרחב יותר מאשר התבכיינות גרידא ) ( לא מתכוון אלייך אישית ,אני מתכוון בצורה כללית ציבורית ) כמו כן אין לצפות שמישהו אחר יעשה עבורינו אתצ העבודה , האחראיות היא על האזרחים הום אלו שמשלמים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכלי והשימוש בו הוא הכח , טעות אפילו מצד יחידים לחשוב שאין להם כוח , ראה למשל וויקי כנפו ,נועם שליט , קרנית גולדווסר , טעות היחיד יכול לשנות הרבה , שלא לדבר אם הוא צובר ידע ובכלל אם הוא / היא מתאגדים .

זו דמוקרטיה , מפלגה זו התאגדות .

גם אתה יכול להיות ראש ממשלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...