היכונו לצרות כפולות ומכופלות - USB קדמיים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היכונו לצרות כפולות ומכופלות - USB קדמיים

Ash Binary

Recommended Posts

זה מה שיכול לקרות (תמונה - שימו לב לעיוות בפלסטיק מעל איפה שהיה את הציפ) לקורא כרטיסים או חומרה אחרת שמחברים ל קדמי של מחשב

הקורא כרטיסים הזה התחמם ונמס תוך שניות. מאז מת - לא עובד יותר ומתחמם מאוד גם אם מחובר לתקע תקין

מה קרה כאן ?

חיבורי קדמיים של מחשב מחוברים ללוח אם כבלים. בחלק מהמארזים לכל חוט של הכבל יש תקע עצמי ואמורים לחבר אותם ללוח בצורה מסויימת. אם נעשית כאן טעות החיבור הקדמי יתן מתח לקווים הלא נכונים וישרוף את החומרה שמחוברת אליו

מסקנה - אם יש מחשב שאתם לא סומכים אל ההרכבה שלו תעשו את המאמץ ותחברו את ה USB לחיבורים המובנים בלוח מאחורי המחשב

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לדעת שטמון בכך סיכון.

בכל מקרה, אני משתמש המון בחיבורי קדמיים במחשבים אצלי ואצל אחרים ומעולם לא נתקלתי ברכיב שנשרף, כך שאני מאמין שהתופעה לא נפוצה במיוחד (והנה עוד סיבה למה כדאי לשלם עוד כמה עשרות שקלים על ההרכבה) :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אולי כדאי שתבהיר שהכוונה היא להרכבת מחשב לא נכונה ולשריפה מיידית במקרה כזה. כמו שאפשר לראות בתגובה הראשונה בדיון, נראה שזה לא היה מספיק ברור ויש אנשים שחושבים שטמון איזשהו "סיכון" ב"שימוש" בחיבורים הקדמיים. מה שכמובן לא נכון.

ב. לא הצלחת לצלם תמונה יותר מטושטשת? :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקורא כרטיסים נשרף אחריי חיבור במחשב של חבר. המחשב נבנה במעבדה ולא חדש. הקורא כרטיסים הוא הדבר הראשון שחובר אי פעם ל הזה

אם לא בנית את המחשב בעצמך (או שיש לך שמץ מי בנה אותו) ה הקדמי יכול להיות מחובר לא נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ^

אוליי... אבל במיקרה הספציפי שלי ה כן נשרף מחיבור הפוך, ככה שהמצב הזה כן עלול לקרות... :)

סבבה אבל זה קרה לך בחיבור הראשון בשניה הראשונה.

אתה לא מבין שיש פה אנשים שלא מבינים את הנקודה הזאת? שים לב לתגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דרך לחבר את זה לא נכון, המחבר בנוי באופן שמונע את זה.

במחשבים וותיקים יותר זה בא כאשר כל פין מחווט בנפרד ולא בבלוק עם פין חסום שלא מאפשר חיבור הפוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דרך לחבר את זה לא נכון, המחבר בנוי באופן שמונע את זה.

זהו שגם אני מכיר את זה ככה..

אין דרך לחבר את זה הפוך..

בכל מקרה Czar_salad הסביר למה.

חוץ מזה,

א. ממתי סומכים על מעבדת מחשבים?

ב. לא סתם יש חוברת שמגיעה עם הלוח אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...