שאלה בנוגע לקורסי תכנות JAVA - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע לקורסי תכנות JAVA

Legendary_Undertaker

Recommended Posts

שלום חברים, רציתי לדעת אם מישהו ממכם יודע איפה ניתן להירשם לקורסים של JAVA למי שאין ניסיון בתחום התכנות בכלל באיזור רחובות? אם עדיפות ללימודי ערב, חיפשתי בגוגל ומצאתי רק מכללת גון ברייס והיטק בהרצליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה הקשר בין HTML לזה שהבחור רוצה ללמוד Java?

הקשר, ידע נדרש לשילוב ספריות JS בתוך קובציי HTML בצד הלקוח.

איפה ראית אותו אומר את המילה "אינטרנט"?

ניחוש פרוע, בשביל שפה צד לקוח... או שהולך לפתח משחקים במוטולס בשביל הכיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהם 2...

מתוך הקישור שלך:

"The primary use of JavaScript is to write functions that are embedded in or included from HTML pages and that interact with the Document Object Model (DOM) of the page. Some simple examples of this usage are:"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מבין שאתה החלטת עבור פותח הת'רד למה הוא התכוון.

כל כך קשה לומר "אופס, התבלבלתי בין ג'אווה וג'אווהסקריפט"?

רשמתי את דברי בהנחה שהוא מתכוון לג'אווה סקריפט, כי יש המון מתחילים שמתבלבלים בנושא.

אם פותח הת'רד ירשום למה הוא מתכוון בדיוק, ולאיזה מטרה הוא רוצה ללמוד יהיה יותר קל לענות לו.

אז למה אתה עושה עניין מזה...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

ללמוד java בעברית יכול קצת לחרפן.

אם אתה מעוניין בחומר לימוד באנגלית (גם לי בהתחלה היה קצת לא נוח, אבל מתרגלים מהר מאוד וזה עדיף על עברית בסופו של דבר)

אז קבל:

http://www.intro2cs.com

יש שם מצגות מלאות של הרצאות ותרגולים, אבל העיקר שם זה התרגילים, הם מאוד מפורטים ועוזרים לקלוט את החומר טוב טוב..

האתר אמור להתאפס לקראת תחילת שנת הלימודים (אוקטובר), אז במקומך אם אתה חושב שתשתמש בדברים שם, צור לך איזה עותק לפני שייעלם.

ובנוגע לקורס רשמי, אני אישית לא שמעתי על אנשים שלקחו קורס באחת המכללות הייטק למינהן ומצאו עבודות משמעותיות. אני סתם זורק משהו באוויר ואחרים מוזמנים להגיב, אבל מה עם להירשם לקורס מבוא למדעי המחשב באחת האוניברסיטאות/מכללות? (רק תוודא שהקורס מבוא שם הוא בג'אווה ולא בC# או משהו כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...