אנדרואיד - תוכנות מומלצות. - עמוד 53 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנדרואיד - תוכנות מומלצות.

Art Tatum

Recommended Posts

• תגובות 804
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תוכנה מעולה אני משתמש בה כבר המון זמן, אבל דרוש רום עם קרנל שתומך בכך, לא כל הרומים תומכים בכך.

בקיצור, חפשו רום שבפרטים שלו כתוב שהוא תומך ב- Two-way call recording.

אם אתם לא רוצים לשלם על התוכנה, או רוצים לבדוק אותה לפני שאתם משלמים, יש גירסת ניסיון, שלא זמינה במרקט משום מה, אבל היא זמינה להורדה (המפתח מעלה את זה, זה לא פריצה או משהו) בXDA.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1441643

יש שם גם רשימה של מכשירים שבהם יש כבר קרנלים שתומכים בהקלטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחפש אפליקציה שתאפשר לי לבטל/להפעיל את הגישה לאינטרנט per אפליקציה.

הכוונה היא שאני אוכל למנוע מאפליקציות מסויימות גישה לרשת (או לחלופין למנוע מכולן חוץ מאפליקציות ספציפיות) באופן נקודתי. יש עדיפות גדולה מאוד לאפליקציה שתאפשר לי להפעיל/לבטל אותה בלחיצת כפתור באמצעות widget.

המטרה היא למנוע מאפליקציות מסויימות להציק לי עם עדכונים בזמן שאני לא מעוניין בהם. למשל, האפליקציה של ה- messenger שכל הזמן מציגה לי עדכונים גם כשאני יושב מול המחשב ולא מעוניין בה (ואין שום דרך לבטל את העדכונים האלה what-so-ever). אז חשבתי פשוט לסגור לגמרי את הגישה לרשת כשאני בבית, אבל זה לא טוב כי אני עדיין רוצה לאפשר גישה לתוכנות ספציפיות: וסנכרון (ג'ימייל, calendar, אנשי קשר וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CallRecorer - מקליט שיחות שעובד ומקליט מהקו עבור (ועוד מספר מכשירים).

חבל שהוא כ"כ יקר, אבל מקליט מעולה.

טראד XDA כאן.

הורדה לגרסת trial (מצריך חשבון XDA) -

chart?cht=qr&chs=250x250&choe=UTF-8&chld=H&chl=http%3A%2F%2Fforum.xda-developers.com%2Fattachment.php%3Fattachmentid%3D1105880

התקנתי את התוכנה, היא מיידעת אותי שהיא מקליטה את השיחה (בשיחות יוצאות) והמכשיר אפילו מודיע לי שהתוכנה קיבלה הרשאות אדמין, אבל כשהשיחה מסתיימת אני ניגש לאפליקציה ואין שם שום הקלטה. ניגשתי גם פיזית לסיפרייה בה היא אמורה לשמור את הקבצים והסיפרייה ריקה. אני עם סמסונג 2 שבוצע בו רוט והותקנה בו גירסת ICS של HYDROGEN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש תוכנה לשליטה בנגן המוסיקה דרך האנדרואיד ע"ג הרשת הביתית / אינטרנט.

הייתה לי אפליקציה כזו על האייפון שנקראה Jumi controller.

בבקשה קושקוש:

* יש לך את Gmote שע"פ ה-FAQ שלהם תומך ב-VLC, אבל יש גם גרסה ניסיונית ל- Windows Media Player (פרטים ב-FAQ).

* ל-VLC גם כן, אתה יכול להוריד את Remote for VLC או את VLC Remote Free (גרסה חינמית) VLC Remote (גרסה בתשלום).

* ל-AndRemote יש פלאגין שמאפשר שליטה ב-VLC כאן- VLC - AndRemote-Plugin Remote.

* אם אתה משתמש ב- Winamp, יש לך את RemoteControl for Winamp (הוראות כאן).

* אתה יכול לנסות גם עם זה.

* יש גם את Media Remote Android שאמורה לתמוך ב- VLC, Winamp, Windows Media Player, iTunes וב- Media Player Classic.

* ואחרון חביב- Unified Remote שיש לו תמיכה במדיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...