אנדרואיד - תוכנות מומלצות. - עמוד 45 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנדרואיד - תוכנות מומלצות.

Art Tatum

Recommended Posts

• תגובות 804
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לי צורך בפתקיות צבעוניות עם שורות וכתב עגול שאפשר לתלות במסך הבית.

אין לי צורך באפשרות להוסיף , לינקים או הקלטה.

כל מה שאני צריך זה אפשרות לכתוב טקסט עם פונט קריא, ולשמור אותו. או בתור רשימת טקסטים, או בתור קבצי טקסט, לא ממש משנה.

מן הסתם רצוי גם שלא יהיו בעיות עם עברית (למשל אפשרות יישור לימין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשארתי הרבה זמן עם החייגן המקורי פשוט כי לא מצאתי תחליף ראוי, וב'ראוי' אני מתכוון דבר ראשון פשוט, דבר שני שיחליף אך ורק את החייגן.

exDialer עושה את העבודה מצויין. הפיצ'ר הכי חשוב לי זה שבלוג הראשי הוא לא מציג שורה לכל שיחה והודעה, אלא מקבץ אותם לפי אנשי קשר (על הודעות הוא לא מדווח). זו אופציה שיש בכל חייגן, אבל לא עם הפשטות של exDialer

נסו ותהנו.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.modoohut.dialer&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5tb2Rvb2h1dC5kaWFsZXIiXQ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שני שיחליף אך ורק את החייגן.

לא הבנתי.. מה שאר האופציות החליפו לך, ש-exDialer (שנחמד בפני עצמו אבל עדיין נטול חלק מהאופציות שחשובות לי) לא החליף לך?

exDialer, כמו כל שאר האופציות, כולל מסכים של:

א. חייגן (כפתורי מספרים)

ב. יומן שיחות

ג. רשימת אנשי קשר

ד. תצוגת איש קשר ספציפי

מה עוד "הכריחו" אותך להחליף כל אותן אופציות אחרות?

באופן אישי אני משתמש ב-DW Contacts & Dialer, אבל דווקא בצפיה של איש קשר ספציפי (סעיף ד) אני משתמש בזה של exDialer כי הוא הכי יפה ונוח לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצירת ועריכת אנשי קשר למשל. להציג אותם זה אכן עדיף בexDialer אבל ליצור ולערוך אני מעדיף בממשק ה'רגיל'.

עוד משהו שממש הציק לי בחייגן האחרון שניסיתי (רוקט דיילר אם אני זוכר נכון) זה שבמסך החיוג אם כותבים שם של איש קשר בלי סימנים שמופיעים בשם המקורי הוא לא היה מציג אותו. החייגן ה'רגיל' וexDialer מציגים כמו שצריך.

סתם מסקרנות, איזה תכונות חשובות יש לך בDW שאין בex?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לכם מומלצת לאיתור/המלצת מסעדות בישראל (מבוסס מיקום/מרחק)?

רצוי משהו שמתעדכן תדיר עם קישור ישיר לאתר המסעדה, ביקורות, ניווט וחיוג ישיר.

IGO מפשל כל הזמן וקשה מאוד לדעת איזו מסעדה זו (סגנון וכדומה).

תודה! :xyxthumbs:

כשאני מטייל עם המשפחה וכולם רעבים היה נחמד מאוד לדעת אילו מסעדות יש בטווח הקרוב, סגנון, המלצות וכדומה...

זה אולי? https://play.google.com/store/apps/details?id=easy.co.il.easy3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...