אנדרואיד - תוכנות מומלצות. - עמוד 38 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנדרואיד - תוכנות מומלצות.

Art Tatum

Recommended Posts

כן ניסיתי אותו לפני שמצאתי את ex אבל אין מצב שאני משלם על dialer.

הייתי הרבה זמן עם dialer one אבל נראה שהפיתוח שלו הופסק (עדכון אחרון מרץ) והוא הרבה יותר איטי ביחס לex.

כמו כן הוסיפו ב ex את האפשרות לעשות סלייד לשיחה או סמס ממש כמו בטאץ' וויז, שזה הפיצ'ר הכי טוב אם תשאלו אותי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 804
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני כבר כמה חודשים טובים לא טורח להשתמש באפליקציה של , הוא ממש מעצבנת.

פשוט עשיתי קיצור דרך ל touch.facebook.com וזה עובד מצויין.

עריכה: מצד שני הורדתי את העדכון ואני רואה שהם סוף סוף עשו ישור קו עם touch.facebook.com ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראבאק - 1000 פעם ניסיתי להוריד עברית ל-SWIFTKEY X וללא הצלחה. לא ב-WIFI ולא ב-3G. לא הולך.

מה הטריק?

ובלי קשר - למה טוב Beautiful widgets בכלל? כשקניתי את המכשיר שלי כבר היתה עליו הגרסה החינמית. מה נותנת הגרסה בתשלום?

מצד שני, 10 סנט... למי אכפת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראבאק - 1000 פעם ניסיתי להוריד עברית ל-SWIFTKEY X וללא הצלחה. לא ב-WIFI ולא ב-3G. לא הולך.

מה הטריק?

ובלי קשר - למה טוב Beautiful widgets בכלל? כשקניתי את המכשיר שלי כבר היתה עליו הגרסה החינמית. מה נותנת הגרסה בתשלום?

מצד שני, 10 סנט... למי אכפת?

תנסה להוריד ערבית ואז שוב עברית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שאוהב את pulse או feedly, יש שחקן חדש בשכונה currents.

להורדה עם market enabler או ישירות דרך XDA

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1382728

מהתרשמות קצרה - אחת האפליקציות הכי טובות של , אולי שניה רק לmaps.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה נוספת - Screebl

https://market.android.com/details?id=com.keyes.screebl.lite&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5rZXllcy5zY3JlZWJsLmxpdGUiXQ..

מאפשרת לשלוט על הזמן שהמשחק דולק לפי זווית החזקת המכשיר. מאפשר קביעת סף timeout נמוך (15 שניות) אבל שהמסך לא יתכבה אוטומתית כשמחזיקים בזווית מסויימת. מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רעיון נחמד, אבל נשמע שזה בעיקר יותר זולל מאשר חוסך (ויש גם תגובה בסגנון, בעמוד של האפליקציה במרקט..) - כי זה הרי מפעיל את הסנסור כל הזמן.

הפיתרון שאני מצאתי לבעיה המציקה שהוא מציג, זה פשוט לקבוע זמן timeout ארוך.

כשאני לא צריך את המסך דולק, למשל כשאני מניח אותו על השולחן או מכניס אותו לכיס, אני פשוט - מכבה אותו. ידנית. לחיצת כפתור.

הכי נוח, הכי חסכוני..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סנסור דולק רק בזמן שהמסך דולק וכמובן לוקח בהרבה פחות סוללה מהמסך עצמו. חוץ מזה אהבתי את הרעיון לא בגלל החסכון לכאורה אלה כי זה פשוט נוח בטירוף ולא מכבה לי את המסך כל שניה כשאני קורא דף או משהו בסגנון (בעיה שהפתרון שלה הוא נגיעות בלתי פוסקות במסך כל 20 שניות..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, מאז ששיניתי את הטייםאווט לדקה - הוא לא נכבה לי באמצע קריאה לעולם :)

העניין הוא שאני במילא סוגר אותו "ידנית" כשאני מכניס אותו לכיס וכל מיני כאלה, הרי אני לא אכניס אותו לשם עם מסך דולק..

בכל מקרה, אם זה נוח לך אז סבבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...