קניתי היום מק פרו ויש לי כמה שאלות - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי היום מק פרו ויש לי כמה שאלות

Iko89

Recommended Posts

יש לי גם S12 וזה מוזר שה13 אינצ הרבהיותר גדל מה12 של הלנובו.. לא חשוב

כמה שאלות :

איך מוחקים תוכנה ?

איך "גזירה" של תקיה או קובץ והדבקה בתיקיה אחרת ? (ניסיתי עם הלחץ קומנד + X ואז כאילו הדבק והוא רושם לי שאין מקום כאילו (התיקיה ממש גדולה))

היכן ניתן לצרוב עברית על המקלדת, כמה זה עולה ומה ההשפעה על האחריות ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען הדיוק, קנית מקבוק פרו, פרו זה מחשב אחר לחלוטין שמתחיל מסביבות 12 אלף שקל...

לשאלתך: הסרה של תוכנה מתבצעת על ידי גרירה פשוטה מתיקיית התוכונת לפח אשפה

אין גזור הדבק במק, אבל אם תגרור את זה ליעד זה לרוב יעשה גזירה (הגרירה במק זה עולם אחר, תתחיל להתרגל אליה)

ואם תצרוב עברית על המקלדת אתה תאבד את האחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען הדיוק, קנית מקבוק פרו, פרו זה מחשב אחר לחלוטין שמתחיל מסביבות 12 אלף שקל...

לשאלתך: הסרה של תוכנה מתבצעת על ידי גרירה פשוטה מתיקיית התוכונת לפח אשפה

אין גזור הדבק במק, אבל אם תגרור את זה ליעד זה לרוב יעשה גזירה (הגרירה במק זה עולם אחר, תתחיל להתרגל אליה)

אוקי הבני תודה רבה ..

עוד כמה שאלות ..

איפה זה תקיית התוכנות ואיך אני צורב דיסק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

finder ->applications

זאת "התיקיה"

וכדי לצרוב דיסק, פשוט תכניס דיסק והוא יופיע על השולחן עבודה וכל מה שתגרור אליו הוא יצרוב

אבל אם אתה רוצה משהו יותר רציני תוכנה מומלצת זאת toast

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בעצם אומר שאין דרך לעשות copy-paste באמצעות המקלדת?

ללא ספק אומר משהו על תודעת השירות של החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בעצם אומר שאין דרך לעשות copy-paste באמצעות המקלדת?

ללא ספק אומר משהו על תודעת השירות של החברה.

הוא שאל על גזור- הדבק, העתק - הדבק זה כמו בווינדוס רק שבמק אין קונטרול יש קומנד אז זה קומנד+סי ואז קומנד +וי נשמע מוכר הא?

ובקשר להערה השניה שלך, מקבוק בנוי קצת אחרת וכדי לצרוב או לחרוט על המקלדת יש לפתוח את כל המחשב ואת הלוח הלוגי, החברה מאפשרת

ואף מדריכה בספרות שמגיעה עם המחשב איך להחליף הארד דיסק וזיכרונות ראם ואף נותנת אחריות למרות התעסקות עם המחשב

הקטע עם המקלדת קצת מסובך יותר וגם אין צורך בו, זה קורה בד"כ רק לישראלים שקונים מקים בניו יורק בלי לעשות שיעורי בית, ניתן להזמין בארה"ב מקלדת עברית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא שאל על גזור- הדבק, העתק - הדבק זה כמו בווינדוס רק שבמק אין קונטרול יש קומנד אז זה קומנד+סי ואז קומנד +וי נשמע מוכר הא?

אז Ctrl+C קיים, רק Ctrl+X לא? מעניין (ומוזר).

הקטע עם המקלדת קצת מסובך יותר וגם אין צורך בו, זה קורה בד"כ רק לישראלים שקונים מקים בניו יורק בלי לעשות שיעורי בית, ניתן להזמין בארה"ב מקלדת עברית

כוונתך שאפשר להזמין בארה"ב עם מקלדת עברית מותקנת? זה בהחלט חיובי.

בכל מקרה, אני לא מוצא סיבה למה לא ניתן לחרוט בלי לפרק את המקלדת. ברור לי שפירוק במקלדת בmacbook זה סיפור, אבל זה כבר נושא אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז Ctrl+C קיים, רק Ctrl+X לא? מעניין (ומוזר).

כוונתך שאפשר להזמין בארה"ב עם מקלדת עברית מותקנת? זה בהחלט חיובי.

אני אחדד, זה לא שאין את קיצור (קיצור במק אגב אפשר לשנות הכל, הכל מגיע מקונפג אבל ניתן לישנוי), אין את האופציה ל"גזור" מה שכן מגניב אבל זה

שאם זה קובץ גדול אז זה עושה אוטמטית גזור ואם זה קטן אז זה מדביק (זה משתנה, עם נגיד יש לך כמה קבצים קטנים בתוך כמה תתי תיקיות אם תגרור הוא יגזור ידביק), זה דיי אדיר, ב90 אחוז מהזמן אתה רק גורר והמערכת כיאלו "יודעת" מה הכוונה שלך, לגזור או להעתיק, לעיתים נדירות אני מוצא את עצמי גורר ואז מוחק מהמקור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גזור הדבק בכל מה שקשור לטקסט (עריכה/שם של קובץ וכו׳)

כשגוררים קובץ מכונן אחד לשני זה מעתיק

כשגוררים קובץ באותו כונן בין ספריות שונות זה גוזר

אין קשר לגודל הקובץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שתיארתי רק ניסחת את זה בצורה עובדתית יותר...

קיצר כמו בכל ...

או בWindows...

בסופו של דבר - לא כ"כ שונה.

בWindows אפשר לגרור עם מקש ימני ואז זה שואל אותך מה אתה רוצה לעשות (להעתיק/להעביר/ליצור קיצור).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...